Essence, The Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Essence, The Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Essence The Gel Nail Polish to żelowy lakier do paznokci z efektem manicure żelowego. Klasyczny lakier który imituje żel a używa się go bez lampy. Błyszczące wykończenie. Essence The Gel Nail Polish występuje w żywych kolorach w wiosennej gamie.

po dwóch dniach odpryskuje

Mam numer 86 my sparkling darling. Jest to lakier bardzo brokatowy.

Pędzelek jest wygodny i łatwo się nim maluje paznokcie nie zalewając skórek (malowanie paznokci to moja zmora). Przy dwóch warstwach idealnie kryje.
Daje piękny, błyszczący efekt. Ja uwielbiam takie lakiery.
Niestety po dwóch dniach odpryskuje a na ogół takie lakiery długo się trzymają.
Mimo odpryskiwania trzyma się nawet ponad tydzień. Ciężko się zmywa przez ten brokat.

Są super

Używam ich od czasu do czasu, ale bardzo je lubię. Ogromna zaleta - bardzo szybko wybuchają, wytrzymują na płytce kilka dnj, dobra pigmentacja- wystarczą dwie warstwy i nie ma przebarwień. Jestem bardzo zadowolona.

Bardzo lubię

Bardzo lubię lakiery do paznokci z tej firmy. Dużo odcieni gościło na mojej toaletce. Lakiery te przede wszystkim bardzo lubię za żywe kolory, intensywność, konsystencje oraz najbardziej za ten szeroki pędzelek, którym malowanie paznokci sprawia ogromna przyjemnośc i jest dużo łatwiejsze. Jeśli już rezygnuje na jakiś czas z hybryd to tylko dla lakierów Essence. Minusem oczywiście jest trwałość, jak każdy zwykły lakier nie wytrzymuje zbyt długo. Za trwałość odejmuje jedna gwiazdkę. Mimo wszystko dla fanek zwykłych lakierów gorąco polecam

Fajny produkt

Kupiłam go na promocji w jednej z drogerii. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po tym lakierze. Była to spontaniczna decyzja podjęta w szale zakupów. Jednakże miło się zaskoczyłam. Więcej informacji poniżej.

Dobry lakier

Kiedy jeszcze nie używałam lakierów hybrydowych, chętnie sięgałam po te z Essence. Maja duży wybór kolorów, żelową formułę, dzięki czemu dłużej się utrzymują i dosyć szeroki, ale precyzyjny pędzelek. Cena niska w porównaniu z jakością tych lakierów. Dostępne w każdej szafie Essence. Jak najbardziej polecam. Gdybym miała wrócić do zwykłych lakierów, na pewno kupiłabym kilka kolorów.

Tani i trwały

Mam nr 101 czyli bezbarwny z drobinkami.
Mam krótkie paznokcie, potrzebowałam jakiś jasnych kolorów aby ładnie wyglądało i przede wszystkim nie były widoczne odpryski.
Uwielbiam ten lakier ponieważ po pierwsze - jest trwały a po drugie nie widać jak coś odpryśnie.
Jedyny minus - strasznie trudno go zmyć z paznokci... Trzeba użyć jakieś bazy/odżywki , a potem tego lakieru,aby nie zostały nam drobinki lakieru.

Ogólnie polecam dla zabieganych kobiet , które nie mają czasu i ochoty malować paznokci co drugi dzień lub codziennie ;)

tani i dobry

Lakiery mają ogromny wybór odcieni i są tanie. Pędzelek jest świetny, bardzo wygodnie się nim maluje a lakier nieźle się trzyma na paznokciach. nie gęstnieje szybko w buteleczce, można go długo uzywać a krycie jest całkiem całkiem. Za tak niską cenę lakier naprawdę nie odstaje jakością od tych za 20 zł i wiecej

Jeden z lepszych

Lakier ile by nie kosztował to przy normalnym funkcjonowaniu i tak się obdrapie. Ważniejsze dla mnie jest to jak się maluje, jaki jest pędzelek i czy kolor w buteleczce rzeczywiście odpowiada temu co mozna osiagnąć na paznokciach. W przypadku essence tak jest: wygodnie się maluje, ładnie kryje i szybko schnie. I jest tani więc można spokojnie kupić kilka kolorków :)

Świetny, niedrogi i wytrzymały lakier

Lubię kosmetyki marki Essence i często po nie sięgam.
Nie wszystkie są oczywiście jednakowo udane i moje doświadczenia z nimi były bardzo różne ale akurat lakiery do paznokci tej marki są wyjątkowo dobre.

Używałam kiedyś lakierów z linii klasycznej - później zainteresowałam się serią
The Gel Nail Polish, czyli serią zainspirowaną bardzo modnym efektem żelowych paznokci, który można łatwo uzyskać w zaciszu swojego domu i to bez użycia dodatkowych akcesoriów czy lamp UV.
Wszystkie lakiery tej firmy charakteryzują się ładnymi unikatowymi buteleczkami o ciekawym kształcie i bardzo dobrym pędzelkiem ułatwiającym dokładną aplikację produktu.
Wybór kolorów jest bardzo bogaty - znajdziemy tu około 28 odcieni lakierów w całej ferii barw o różnym nasyceniu i wyrazistości. Dominują jednak odcienie soczyste, zauważalne i bardzo modne jak np. niebieski - ellectric, ciemny róż - fame fatal, różowy - lucky, morski - lagoona beach, oliwkowy - loyal royal czy czarny - black is back.
Mamy tu też delikatne pastele - jak błękitny rockablue, różowiutki - sweet as candy czy pure beauty. Oprócz kolorów nazwy są również bardzo ciekawe i działają na wyobraźnię.

Produkt ma idealną gęstą konsystencję - świetnie rozprowadza się na płytce paznokcia. Właściwie już jedna warstwa pięknie kryje a dwie zapewniają idealny efekt. Lakier tworzy bardzo gładką powierzchnię - jest bardzo trwały, nie odpryskuje i nie odciska się. Nie ma negatywnego wpływu na kondycję paznokci. Nie przyczynia się do ich łamania, rozdwajania ani przesuszenia.
Sam lakier bez jakichkolwiek problemów ekspresowo daje się zmyć prawie każdym zmywaczem.
Lakier rzeczywiście zapewnia efekt lśniących żelowych paznokci - ja lubię zastosować na niego jeszcze top coat dodatkowo wzmacniający ten efekt.
Cała seria lakierów jest bardzo ciekawa, fajna i godna polecenia.
Niestety nie wszystkie odcienie dostępne są w stacjonarnych szafach Essence- pełna gama dostępna tylko w internecie

Świetny

Bardzo fajny lakier posiadam z tej serii kilka i jestem bardzo zadowolona . Mocno napigmentowane kolory dobrze się rozprowadza krycie też ma spoko. To tego łatwo i bez problemu się zmywa nie pozostawiając na paznokciach czy skórkach plam. Jak na taki lakier to trzyma się dostać długo

Super!

Jeden z lepszych lakierów do paznokci jakie mam. Uwielbiam te super nasycone kolory. W swojej palecie mam kilka odcieni. Do ulubionych należą: dead i 07 party princess. Lakier idealnie kryje płytkę paznokcia. Posiada świetny pędzelek, dzięki któremu aplikacja zajmuje zaledwie sekundę, kolor jest bardzo trwały( na moich paznokciach utrzymuje się 5-9 dni). Uwielbiam i już poluje na kolejne kolorki. Polecam bo jest super!

Fajne są

Mam ten kolorek ma mocną pigmentację pokrywa ładnie paznokieć juz pierwszą warstwą, fajny wygodny pędzelek do nakładania, wygodna zgrabniutka buteleczkę trwałość w porządku wiadomo że zwykły lakier nie wytrzyma tyle czasu co hybryda. Swietny lakier w niskiej cenie polecam:)