Essence, The Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Essence, The Gel Nail Polish (Żelowy lakier do paznokci)

Essence The Gel Nail Polish to żelowy lakier do paznokci z efektem manicure żelowego. Klasyczny lakier który imituje żel a używa się go bez lampy. Błyszczące wykończenie. Essence The Gel Nail Polish występuje w żywych kolorach w wiosennej gamie.

Jeden z lepszych

Lakier ile by nie kosztował to przy normalnym funkcjonowaniu i tak się obdrapie. Ważniejsze dla mnie jest to jak się maluje, jaki jest pędzelek i czy kolor w buteleczce rzeczywiście odpowiada temu co mozna osiagnąć na paznokciach. W przypadku essence tak jest: wygodnie się maluje, ładnie kryje i szybko schnie. I jest tani więc można spokojnie kupić kilka kolorków :)

Świetny, niedrogi i wytrzymały lakier

Lubię kosmetyki marki Essence i często po nie sięgam.
Nie wszystkie są oczywiście jednakowo udane i moje doświadczenia z nimi były bardzo różne ale akurat lakiery do paznokci tej marki są wyjątkowo dobre.

Używałam kiedyś lakierów z linii klasycznej - później zainteresowałam się serią
The Gel Nail Polish, czyli serią zainspirowaną bardzo modnym efektem żelowych paznokci, który można łatwo uzyskać w zaciszu swojego domu i to bez użycia dodatkowych akcesoriów czy lamp UV.
Wszystkie lakiery tej firmy charakteryzują się ładnymi unikatowymi buteleczkami o ciekawym kształcie i bardzo dobrym pędzelkiem ułatwiającym dokładną aplikację produktu.
Wybór kolorów jest bardzo bogaty - znajdziemy tu około 28 odcieni lakierów w całej ferii barw o różnym nasyceniu i wyrazistości. Dominują jednak odcienie soczyste, zauważalne i bardzo modne jak np. niebieski - ellectric, ciemny róż - fame fatal, różowy - lucky, morski - lagoona beach, oliwkowy - loyal royal czy czarny - black is back.
Mamy tu też delikatne pastele - jak błękitny rockablue, różowiutki - sweet as candy czy pure beauty. Oprócz kolorów nazwy są również bardzo ciekawe i działają na wyobraźnię.

Produkt ma idealną gęstą konsystencję - świetnie rozprowadza się na płytce paznokcia. Właściwie już jedna warstwa pięknie kryje a dwie zapewniają idealny efekt. Lakier tworzy bardzo gładką powierzchnię - jest bardzo trwały, nie odpryskuje i nie odciska się. Nie ma negatywnego wpływu na kondycję paznokci. Nie przyczynia się do ich łamania, rozdwajania ani przesuszenia.
Sam lakier bez jakichkolwiek problemów ekspresowo daje się zmyć prawie każdym zmywaczem.
Lakier rzeczywiście zapewnia efekt lśniących żelowych paznokci - ja lubię zastosować na niego jeszcze top coat dodatkowo wzmacniający ten efekt.
Cała seria lakierów jest bardzo ciekawa, fajna i godna polecenia.
Niestety nie wszystkie odcienie dostępne są w stacjonarnych szafach Essence- pełna gama dostępna tylko w internecie

Świetny

Bardzo fajny lakier posiadam z tej serii kilka i jestem bardzo zadowolona . Mocno napigmentowane kolory dobrze się rozprowadza krycie też ma spoko. To tego łatwo i bez problemu się zmywa nie pozostawiając na paznokciach czy skórkach plam. Jak na taki lakier to trzyma się dostać długo

Super!

Jeden z lepszych lakierów do paznokci jakie mam. Uwielbiam te super nasycone kolory. W swojej palecie mam kilka odcieni. Do ulubionych należą: dead i 07 party princess. Lakier idealnie kryje płytkę paznokcia. Posiada świetny pędzelek, dzięki któremu aplikacja zajmuje zaledwie sekundę, kolor jest bardzo trwały( na moich paznokciach utrzymuje się 5-9 dni). Uwielbiam i już poluje na kolejne kolorki. Polecam bo jest super!

Fajne są

Mam ten kolorek ma mocną pigmentację pokrywa ładnie paznokieć juz pierwszą warstwą, fajny wygodny pędzelek do nakładania, wygodna zgrabniutka buteleczkę trwałość w porządku wiadomo że zwykły lakier nie wytrzyma tyle czasu co hybryda. Swietny lakier w niskiej cenie polecam:)

Daje rade :)

Nie jest to co prawda lakier hybrydowy, ale o dziwo daje radę i dość dzielnie I długo trzyma się płytki paznokcia. Nie jest to lakier który odpada po pierwszym zmywania naczyń :) ma bardzo fajna konsystencję. Pędzelek też bardzo fajny, szeroki co w sumie nie każdemu może odpowiadać. Ogólnie bardzo przyjemnie się nim pracuje.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo fajny lakier jak za taką cenę. Podobają mi się nazwy kolorów z tej serii :D.
Pędzelek jest szeroki przez co ułatwia aplikację. Szybko schnie i ma bardzo dobre krycie, że jedna warstwa jest wystarczająca. :D Minus za trwałość - jest bardzo nietrwały, ale wystarczy odpowiednia i top coat - i problem od razu znika :D Polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Średnie zadowolenie

Fajna gama kolorystyczna, dobre napigmentowanie. Minusem jest brak trwałości, po kilku dniach widać odpryski. Polecam pokryć warstwą bezbarwnego lakieru.

Może być

Lakiery z tej serii mają mocno napigmentowane kolory, bardzo żywe. Firma oferuje szeroką gamę kolorystyczną. Pędzelek jest bardzo fajnie wyprofilowany i szeroki, dzięki czemu wystarczą 3 ruchy, by pazurek był pomalowany. Niestety, ale łatwo odpryskuje i zasycha w opakowaniu, tworząc twarde grudki.

cudowne kolory

Bardzo fajne kolory, mam 3 lakiery z tej serii. Lakiery są dobrze napigmentowane, dobrze się nimi maluje. Jednak są nietrwałe, szybko odpryskują. Najlepiej pokryć je jeszcze jakimś topem, który sobie poradzi z tym problemem.

Bardzo je lubię mimo że nie są trwałe

Lubię je przede wszystkim za kolory. Jest ich dużo i zazwyczaj jak staję przed szafą Essence to kupiłabym je wszystkie. Mają piękne, nasycone kolory, o dobrej pigmentacji. Bardzo dobrze się nimi maluje, nie robią smug, pięknie się rozlewają po paznokciu. Tutaj wszystko jest super. Wysychają też całkiem szybko, chociaż ja zazwyczaj nakładam top wysuszający.
Największy problem to ich trwałość. Na moim paznokciach niestety nie wytrzymują bardzo długo. Zdarza się że pierwsze odpryski pojawiają się już po kilku godzinach. Mimo wszystko je lubię i kupuję jeśli nie jestem pewna czy dany kolor mi przypadnie do gustu albo potrzebuje coś na raz. Są niedrogie i wiem, że nie będzie problemów podczas malowania. Jednak jeśli potrzebuje manicure na dłużej sięgam po coś trwalszego.

Nie spodziewałam się, że to powiem o lakierze do paznokci..

..ale jestem zadowolona. Generalnie nie lubię malować paznokci - robię to raz na ruski rok i zmywam najszybciej, jak się da, bo towarzyszy mi uczucie, jakbym miała coś ciężkiego i tłustego na paznokciach.
Tego lakieru użyłam na paznokcie stóp, jadąc na wakacje. Nie przeszkadzał mi, nie miałam tego idiotycznego uczucia ''ciała obcego'' na paznokciach. Mam dwa kolory - czarny i czerwony. Wytrzymał tydzień łażenia na bosaka po piasku, asfalcie, trawie... rewelacja, żadnych odprysków. Nie musiałam zawracać sobie głowy poprawkami paznokci. Na stopach to mój faworyt, zarówno w kolorze czarnym jak i czerwonym. Na paznokciach rąk niestety trochę ''uwiera''. Albo jestem jakaś dziwna, ale mam tak z lakierami od lat :)