Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nutra Effects, Balance Daily Cream SPF 15 (Matująco - nawilżający krem na dzień SPF 15)

Avon, Nutra Effects, Balance Daily Cream to matująco - nawilżający krem na dzień z SPF 15:
- odpowiedni dla skóry mieszanej i tłustej,
- matuje obszary skłonne do błyszczenia,
- zapewnia optymalny poziom nawilżenia,
pomaga skórze utrzymać równowagę.
Formuła zawiera: aktywny kompleks na bazie nasion chia, bogatych w kwasy Omega 3 i 6, witaminy i antyoksydanty, pomagających utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia oraz składniki matujące pochłaniające nadmiar sebum. Pozostawia skórę matową i zapewnia optymalny poziom nawilżenia. Nie zatyka porów. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie i klinicznie. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Avon Nutra Effects Balance Daily Cream matująco - nawilżający krem na dzień zawiera filtr SPF 15 chroniący przed szkodliwym promieniowaniem.

Zadowolona :)

Bardzo mi się spodobał, jest idealną bazą pod makijaż, matuje, nawilża i nie zatyka porów, czyli generalnie spełnia swoją funkcję. Jest przy tym lekki, szybko się wchłania i świeżo delikatnie pachnie. Bardzo polubiłam codzienny rytuał nakładania go na twarz. Bardzo dobra cena, opakowanie może trochę za ciężkie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454347].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubiłam go

Lubiłam ten krem, dopóki nie postawiłam na kosmetyki naturalne. Dobrze się aplikował, neutralnie pachniał, dobrze odżywiał. Nie miałam wrażenia wysuszonej skóry, nawet po drugim opakowaniu. Był też wydajny. Filtr UV działał tak sobie. Nie zapychał mi skóry, skóra faktycznie pozostawała po nim w miarę matowa, także w sferach tłustych. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451657].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Nie robi nic szczególnego, nie daje jakiegoś efektu WOW jeżeli chodzi o mat, trochę nawilża

Zalety:
delikatnie nawilża
delikatnie matuje
jest wydajny
dobrze sie używa (słoiczek)
delikatny przyjemny zapach
 cena - często jest na promocji

Wady:
 nie daje dobrego efektu zmatowienia skóry
 pod podkładem podkreśla suche skórki

Można spróbować ale czy zostanie czyimś KWC troszkę wątpię..

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044096].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Całkiem wporządku

Minusy:
-zapach-trochę mnie drażni
-trudno wydobyć resztki kremu

Plusy:
-ta wersja zmatowiła mi cerę,w porównaniu z żel-kremem
-gładka cera
-cena ok.16 zł

Ale to nie jest to czego ja oczekuję...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039715].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie nic.

W zasadzie nie wiem co ten krem robi, ale wiem czego nie robi na pewno - nie matuje. Krem wchłania się długo i nie robi tego co obiecuje producent, a przynajmniej na mojej mieszanej cerze.

Ilość zużytych opakowań: jedno i nie mogę skończyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030360].usefull || 0 }}% pomocna.