Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Arual, Crema (Krem nawilżający do twarzy i ciała)

Arual, Crema (Krem nawilżający do twarzy i ciała)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 40 ml
Cena 30,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Zmiękczające i nawilżające zdolności kremu Arual Crema chronią skórę przed utratą gładkości, miękkości i zdrowego wyglądu. Nakładając krem delikatnym kolistym ruchem tworzymy niezauważalną grubą warstwę ochronną na powierzchni skóry, która zapobiega utracie wody i izoluje ją od działania negatywnych czynników zewnętrznych. Te cechy sprawiają, że Crema Arual jest doskonałym produktem w leczeniu suchości, szorstkości, pęknięć skóry na obszarach (szczególnie rąk) narażonych na działanie agresywnych substancji (detergenty, rozpuszczalniki, preparaty w gabinetach fryzjerskich itp.) oraz warunków atmosferycznych takich jak słońce, wiatr, mróz, itp.
Zaleca się także częste stosowanie kremu Arual Crema do skóry normalnej, ponieważ dzięki swoim właściwością zapewnia utrzymania zdrowej skóry poprzez zapewnienie równowagi gospodarki wodnej czyli prawidłowego nawilżenia.

Cena: ok. 30zł / 40g
/m/

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

super produkt

Doskonały krem , ma bardzo przyjemny zapach i doskonale się rozsmarowuje na skórz . Stosuję go na dzien i na noc. Uzywam go takze po goleniu nog czy pachwin jako ze swietnie lagodzi podraznienia. Polecam osoba ktore maja problemy z skorne.

Używam tego produktu od: dwuch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 x 30ml

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  27
  recenzji

  268
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  37
  recenzji

  234
  pochwał

  9,47

 3. 3

  19
  produktów

  21
  recenzji

  201
  pochwał

  7,67

Zobacz cały ranking