L`Oreal Paris, Collagen +30, Krem na noc

L`Oreal Paris, Collagen +30, Krem na noc

Krem na noc Collagen +30 L`Oreal Paris wzbogacony w biosfery kolagenu. Posiada działanie przeciwzmarszczkowe i wypełniające. Po przebudzeniu skóra jest nawilżona i sprężysta.
Formuła wzbogacona w biosfery kolagenu, które przenikają przez górne warstwy naskórka i 9 - krotnie zwiększają swoją objętość, aby wypełnić bruzdy zmarszczek.
Po przebudzeniu skóra jest nawilżona. Efekt utrzymuje się przez 24 godziny (test instrumentalny).
Po 1. tygodniu skóra jest widocznie bardziej sprężysta. Skuteczność potwierdza 64% kobiet.
Po 4. tygodniach zmarszczki na czole są zredukowane: -14,4%.
Krem na noc Collagen +30 L`Oreal Paris stosować codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Rozprowadzić kolistymi ruchami, aby krem lepiej się wchłonął.

Średniak

Sprawiłam sobie ten krem na swoje..trzydzieste urodziny:) Miłe wejście w świat kremów przeciwzmarszczkowych, który czasem bardziej mami nasz umysł wizją bardziej gładkiej skóry. Na miłym początku i zapachu bym jednak poprzestała. Krem poza delikatnym nawilżeniem nie czyni na twarzy absolutnie nic co byłoby warte jego ceny. Ot taki zwykły krem na noc. W dodatku miałam wrażenie, że chyba poza nawilżeniem przyczyniał się do większego tłustości a nigdy z tym nie miałam krzty problemu.

Pudełko papierowe zdecydowanie ładniej wygląda niż schowany w niej toporny plastik.

Używam tego produktu od: 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie