Scholl, Ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry

Scholl, Ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry

Sprawdź ceny produktu

Scholl ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry to rewolucyjny sposób na szybkie i delikatne usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp już po pierwszej aplikacji. Płyn zmiękcza twardą skórę stóp a dołączona do opakowania szpatułka zapewnia dokładne i bezpieczne jej usunięcie.
Skóra bardziej miękka w dotyku już po 1 zastosowaniu ekspresowego systemu usuwania twardej i zrogowaciałej skóry Scholl.

genialny

produkt bardzo fajny ale ta szpatułka to nieporozumienie.

ja namaczam nim płatki, nakładam na palce, pięty czy inne twarde miejsca i zakładam skarpetkę żeb docisnąc te waciki. czekam tak z 5 minut i potem wkładam nogi do miski z woda i szoruje pumepksem. skóra schodzi genialnie, stopy są gładziutkie jak po kwasie;D żadne skarpetki złuszczające itp się nie umywają.

myślę że szpatułka nie da takiego efektu- próbowałam nią coś zdziałać ale zero efektu- do wywalenia.
zwykły pumeks i wio!

strata pieniędzy

generalnie produkt nie przyniósł żadnych rezultatów. nic, zero. kupiłam go z myślą o moim narzeczonym, który niespecjalnie przejmował się stanem swoich stóp. po aplikacji i odczekaniu sięgnęłam po szpatułkę. moje zdziwienie było ogromne, kiedy użycie jej okazało się bezużyteczne. nic, zupełnie nic nie zeszło.
po zaczerpnięciu wiedzy z internetu podjęłam jeszcze jedną próbę. tym razem na swoich stopach. musiałam się trochę "zapuścić" ale i kolejne podejście nie przyniosło nic poza rozczarowaniem. a szkoda bo do tej pory w mojej ocenie Scholl nie miał sobie równych

Plusy- brak
Minusy- brak jakichkolwiek efektów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania