Ultranawilżające emulsje do opalania

Ultranawilżające emulsje do opalania

Ultranawilżające emulsje do opalania to kosmetyki przeznaczone są dla różnych typów karnacji. Zapewniają skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB:
Ciemna karnacja, Średnio-ciemna karnacja, Jasna karnacja, Bardzo jasna karnacja (odpowiednio Faktor 5 Faktor 8 Faktor 12 Faktor 18)
Zawierają nowej generacji filtry słoneczne, które zapewniają skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Witamina E zapobiega tworzeniu się wolnych rodników przyspieszających starzenie się skóry. Dodatkowo preparaty zawierają algi morskie o intensywnym działaniu nawilżającym oraz D-panthenol, który koi i łagodzi podrażnienia. Skóra uzyskuje piękną, naturalnie brązową, trwałą opaleniznę.
Emulsje skutecznie chronią skórę przed poparzeniami słonecznymi i przedwczesnym starzeniem.
ilżająca Emulsja do Opalania z faktorem 18

Cena: zl / 200 ml

Tłuste mazidło

Mam ten balsam ultranawilżający z faktorem 18, tylko w innym opakowaniu ale Soraya coraz to zmienia opakowania a te, które są tu na zdjęciu, to też ich już nie ma, przynajmniej na stronie internetowej firmy.

Ale do rzeczy. Ten balsam swoje główne zadanie, czyli ochrona przed słońcem, spełnia bardzo dobrze, sprawdziłam z greckim słońcem :)
Ale dla mnie ma inne minusy, które go dyskwalifikują a mianowicie, że się wcale nie wchłania i jest bardzo tłusty i zostawia na stałe tłustą powłokę na skórze co mi sprawiało dyskomfort, ubrania się przyklejały, skóra jak posmarowana smalcem i nieważne czy nałożyłam go mniej czy więcej, bo skóra i tak była tłusta.

No, ale przed słońce mnie niewątpliwie ochronił. Kupiłam go bo był na wyprzedaży za niewiele ponad 5 zł i tyle albo i mniej jest warty.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie podczas wakacji
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie nie do końca

ladnie pachnie

Kupilam ja bo szukalam czegos, co ladnie pachnie. W dodatku jest tania. Bardzo dobrze sprawdza sie na sloncu, dobrze rozprowadza, nawilza skore. Czego chciec wiecej? :)

Bardzo bardzo

Pisane recenzji esiena to troche taki kij w oko, ale co tam, nabijam sobie srednia ;).
Mucha nie siada. Bardzo wydajny, bardzo dobrze chroni (ktorykolwiek), latwo sie rozprowadza, tylko z tym dla dzieci trzeba trcohe poczekac: jest troche ciezki i ma kolor rozowy, pewno zeby bylo wiadomo, na ktore dziecko ile zuzylismy ;).
Bardzo dobrze chroni. Bez ponownych aplikacji. Ja go spradzilam na amerykanskej pustyni - i po calym dniu bezpieczna bylam z kazdej strony, w ktora krem wklepalam.
Polecam z najczystrzym sumieniem, ja wroce na pewno.
Używalam tego kosmetyku przez kilka miesiecy, latem, okolo czterech tub.

Manicure - klasyczny

przyjemna :)

Posiadam emulsję z faktorkiem 12 :) Emulsja ma dosyć gęstą konsystencję przez co fajnie trzyma się na skórze i dobrze nawilża jednocześnie chroniąc przed szkodliwym działaniem słoneczka:)

nie ma żadnych ale...

sprawdziłam go w palacym słońcu Grecji (faktor 12) i nie mam zadnych ale... Chroni, dobrze sie rozprowadza, ładnie pachnie. To ,że jest gęsty to jego plus bo biorac go na plaże nie musiałam martwic sie że zrobi sie z niego zupa...

dla mnie super

Kupilam go w promocji za 6,50 z pewna niesmialoscia ale nie zaluje. Jest naprawde dobry. Dobrze sie wchlania niepozostawia tlustej powloki na skorze, zapach wysmienity, wydajny, dobrze chroni, nie podraznia stosowalam go nawet po depilacji. jestem zadowolona. jedyny minus - jest gesty i ciezko wydobywa sie z butelki i czasem wyplynie go za duzo. Ale to nieznaczacy minusik ,Polecam ...