Avon, Nutra Effects, Radiance Day Cream (Rozświetlająco - nawilżający krem na dzień wyrównujący koloryt SPF 20)

Rozświetlająco - nawilżający krem na dzień Radiance Day Cream Avon, Nutra Effects przywracający cerze zdrowy i promienny wygląd. Zawiera SPF 20. Odpowiedni dla każdego typu cery. Formuła z kompleksem na bazie nasion strelicji wyrównuje koloryt, przywracając cerze blask. Formuła nawilża i pomaga zmniejszać widoczność przebarwień, sprawiając, że zmęczona i szara skóra odzyskuje promienny i zdrowy wygląd. Nie zatyka porów. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie, alergologicznie i klinicznie. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Avon Nutra Effects Radiance Day Cream rozświetlająco - nawilżający krem na dzień wyrównujący koloryt zawiera ochronę SPF 20.

na dzień
hipoalergiczna
w słoiczku
krem
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Średni

Krem dla mnie okazał się mocno średni. Niestety nie zauważyłam wcale efektu rozświetlenia jak i wyrównania koloru. Nie nawilża ale tłuści i zapycha. Pomino lekkiej konsystencji dla cery jest ciezki. Tłusty, maziasty i słabo się wchłania. Niestety jestem na nie

Zapychacz

Kremu używałam przez 2 tygodnie i to wystarczyło, żeby całkowicie się do niego zniechęcić. Strasznie mnie zapchał.. Dodam, że nie mam tego typu problemów z cerą, a podczas stosowania kremu cała reszta pielęgnacji pozostała bez zmian. Jednak żeby się upewnić dałam mu jeszcze jedną szansę, gdy moja cera wróciła do normalności, ale efekt był ten sam..
Do tego kompletnie nie nawilża. Moja cera po nałożeniu kremu była nadal sucha, a do tego pozostawia on na niej nieprzyjemną warstwę. Dałam krem mojej mamie na wypróbowanie i niestety u niej dał taki sam efekt.

Do plusów mogę zaliczyć jedynie cenę, ale po co komu tani krem, który szkodzi?

Wspaniały krem!!!

Fantastyczny produkt w bardzo dobrej cenie!!!
Rozświetla cerę, zawiera filtr SPF 20, doskonale nawilża i upiększa skórę. Jest bardzo wydajny!!! Mój nr 1 wśród kremów!!!

Świetny

Jestem zachwycona tym kremem. Mam cerę suchą, w okresie stosowania "poszarzałą" i zmęczoną. Wprawdzie nie potrzebowałam jakiegoś diametralnego wyrównania kolorytu, ale skóra zyskała wyraźnie jednolity odcień i zrobiła się promienna. Obecnie używam 2 opakowanie i na pewno jeszcze do niego wrócę.

plusy:
+konsystencja- jedwabista, bogata,
+szybko się wchłania
+buzia się po nim nie świeci
+nie zatyka porów
+skład- brak parabenów i innych chemikaliów
+SPF20
+cena- zapłaciłam w promocji ok 13zł?

minusy:
- szczerze- nie widzę!

Jestem zadowolona ;)

Krem stosujemy raz dziennie rano pod makijaż i tu sprawdza się wręcz, że znakomicie ponieważ konsystencja kremu jest lekka, nie tłusta, nie obciąża ani nie pozostawia tłustego filmu, czy poślizgu, a co najważniejsze nie zatyka przez co osoby z trądzikiem nie będą narzekać. Po nałożeniu kremu na skórę twarzy, szyi i dekoltu nawet nie trzeba specjalnie długo odczekać ponieważ krem błyskawicznie się wchłania i tak samo jak błyskawicznie się wchłania tak i rozświetla naszą cerę.

Powiem wam ,że to był dla mnie szok, gdy po raz pierwszy zastosowałam krem na twarz bo nie spodziewałam się, że moja buzia może być tak promienna:) Co z tego jeśli i tak mam kilka niedoskonałości, które trzeba ukryć pod kremem BB?? Przez co tego efektu wcale nie widać jeśli nałożymy na to podkład itp. Ale ale jak wspominałam krem i nakładam na szyję i dekolt i tu robi to przepiękne wrażenie ponieważ moja skóra w tych okolice wyglądają młodo, promiennie i zachęcająco aczkolwiek bez efektu brokatu przez co nie świece się jak choinka tylko delikatnie wyciągam piękno mej skóry.

Zatem dlaczego krem do młodej skóry?
Nie zatyka porów przez co nie spowoduję stanów ropnych i nowych wyprysków , a i dodatkowo ma 20 SPF, o którym często ludzie zapominają przez co świetnie, że i ten krem go ma. Jeśli masz cerę dojrzałą, a nawet i niedojrzałą bez większych niedoskonałości i nie potrzebujesz żadnego krycia to ten krem idealnie się dla Ciebie nada bo ślicznie rozpromieni Twoją skórę, a i przy okazji uchroni przed promieniowaniem słońca.
Rozświetlająco-nawilżający krem na dzień wyrównujący koloryt SPF 20 Nutra Effects również i delikatnie nawilża skórę twarzy i ją wygładza aczkolwiek lepiej nawilżył mi dekolt i szyję niż twarz-mam bardzo wymagająca skórę twarzy. Jeśli chodzi o wyrównanie kolorytu to nic nie zauważyłam:P
Działanie mamy, lekką i kremową, szybko wchłaniającą się konsystencję także; teraz czas na zapach, który delikatny i nie rzucający się w nos jest. Do czego go porównać;P?? Nie mam pojęcia.

Całkiem przyzwoity

Ładny,delikatny zapach.
Konsystencja idealna.
Nie podrażnia
Eleganckie opakowanie
Raczej szałowo nie rozświetla,ale nawilżenie idealne.
Wydajny

Wersja na dzień- średniak, ale na noc- HIT!

Po zużyciu dwóch słoiczków wersji na noc (polecam bardzo serdecznie) postanowiłam skusić się na ten na dzień, z filtrem. Niestety ta wersja nie sprawdza się już tak dobrze:
- nie wchłania się dobrze
- nie współgra z żadnym z moich podkładów
- żeby wykonać makijaż musiałam ściągać nadmiar chusteczką
muszę jednak przyznać, że daje ładny blask skórze, dobrze wygląda gdy nie nakładamy na niego makijażu, przyjemnie pachnie, cena nie za wysoka
Tej wersji z pewnością nie kupię ponownie, bo nie tego szukam w kremach na dzień
Zdecydowanie polecam jednak wersję na noc, która w moim przypadku sprawdziła się świetnie :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1, zużyję do pielęgnacji szyi

zwykły

Nie jest to najgorszy krem ale również nie rewelacja. Nie zapycha, nie podrażnia, nadaje się pod makijaż. Nie zauważyłam żadnego rozświetlenia nawilżenie również nie jest specjalnie spektakularne. Ot taki zwykły kremik w fajnym opakowaniu

Nie kupię więcej

Kupiłam ten produkt ,bo miał funkcje rozwietlająco-nawilżającą i filtr. Jednak okazał się zmorom, której nie potrafię zużyć.
Plusy:
+ma jakiś tam filtr
+nie roluje się pod makijażem
+jest wydajny
+szybko się wchłania

Minusy:
-Nie rozświetla cery, nie czuje się ona promiennie
-nie odżywia cery, to chyba efekt optyczny lekko tłustego filtra
-ma chyba najsłabszej jakości filtr UV , który ma negatywny wpływ na na zdrowie
-ma tylko jeden rodzaj filtra (czyli chemiczny, pochłaniający promienie), który nie działa tak dobrze, jak kremy z oboma rodzajami filtrów
-po wchłonięciu cera wydaje się sucha
-konsystencja jest nieco dziwaczna, ciężko stwierdzić czy jest rzadki czy gęsty,bo czasami pływa w opakowaniu, ale znów jak go nakładam wydaje się gęstszy.
-cena za taka jakość jest średnia, ale wolałabym kupić coś z ziaji następnym razem
-jest to marka solutions pod inną nazwą i opakowaniem
-nie podoba mi się chemiczny zapach
-niektóre moje koleżanki po nim dostały uczulenia, a inne wyprysków i trwałych zmian skórnych (prosaki)

Ogólnie długo podobała mi się marka Avon, ale zauważyłam, że maja dosyć drogie kosmetyki naprawdę niskiej jakości, które w większości nic nie robią, a większość nawet szkodzi. Moim zdaniem czasem znajdzie się tam perełka, ale większość to buble .

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

MOJ KWC:D

To jest to czego szukałam.
Poczatkowo sceptycznie podchodzilam do kosmetyków avon a ten mile mnie zaskoczył. Kupiłam go pod wpływem impulsu doszlam do wniosku ze pora zaczac uzywać kremu na noc i padło na AVON NUTRA EFFECT RADIANCE CREAM NIGHT. Z opisu wynikało ze to krem nawilżający i odżywczu,bałam się zapchania ale bezpodstawnie. Od zawsze walcze z rumiencami na twarzy czy czewonymi punktami pomimo braku tradziku nie spodziewałam się ze ten krem sobie z nimi poradzi.Po tygodniu było juz widac efekty!Skora ma jednolity koloryt!Jestem w szoku az milo patrzec na twarz rano:) Krem zeczywiscie fajnie odzywia moja mama nawet zauwazyla ze buzia mi sie poprawila ze jest bardziej rozswietlona.
plusy:
+dobrze nawilża
+odżywia skóre
+nie pozostawia tlustego filmu
+nie zapycha:)
+jest tani
+wyrownuje koloryt skóry
+wydajny
minusów nie zauwazylam
Polecam wszystkim dziewczynom ktore chce wyrównać koloryt skóry

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

tak, ale...

Fajny krem spełniający swoje funkcje (rozświetla, nawilża) o przyjemnym zapachu ale NIE pod makijaż. Raczej na dni, kiedy rezygnujemy z podkładu. Dodaje skórze efektu "glow", jest po nim miękka i gładka.