Ultranawilżający balsam po opalaniu

Ultranawilżający balsam po opalaniu

Ultranawilżający Balsam po Opalaniu skutecznie pielęgnuje skórę: chłodzi, koi i łagodzi, a także utrwala opaleniznę i podtrzymuje jej naturalny kolor.
Ultranawilżający Balsam po Opalaniu o unikatowej kompozycji składników aktywnych skutecznie pielęgnuje skórę. Wzbogacony D-panthenolem o działaniu kojącym i łagodzącym. Zawarty w balsamie wyciąg z mięty chłodzi skórę po kąpieli słonecznej. Ekstrakt z orzecha włoskiego utrwala i podtrzymuje naturalny kolor opalenizny. Algi morskie doskonale nawilżają skórę wysuszoną kąpielą słoneczną, a witamina E zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Balsam doskonale się wchłania, pozostawia skórę odpowiednio nawilżoną, gładką i elastyczną. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
Może być stosowany do całorocznej pielęgnacji skóry, także po solarium.

Cena: / 200 ml

Hmm

Kupiłam podczas pobytu na morzem. Balsam nawet przyjemnie pachnie i nawet troche nawilża, ale nie łagodzi, chłodzi ani nie koi - takie są moje odczucia. Nie najgorszy produkt ale jako zwykły balsam, a nie balsam po kompieli słonecznej, kiedy to skóra potrzebuje porządnej dawki nawilżenia, ochłodzenia i ukojenia.

Używam tego produktu od: lipca 2006

:D

Mam ten nowy granatowy :D Mnie się zapaszek bardzo podoba :) tak samo jak w przyspieszaczu bo są bardzo podobne. Ładnie się wchłania i dobrze nawilża. Mogę polecić za taka cenę :) zarówno po solarium jak i po słonku

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Śmierdziel!

Długo meczyłam się z tym "wynalazkiem" aż w końcu wyrzuciłam połowę opakowania.Do tej pory żałuję wydanych na niego pieniędzy.W ogóle nie robi nic po opalaniu.Na lekko przypieczone ramiona się nie nadaje.Spływa z ciała.Zapach niespecjalny.Myślę,że nawet za tak niską cenę można znaleźć coś dużo lepszego.Nie polecam!

wrastające włoski

nie najgorszy

Tez mam ta nowsza wersje w granatowej tubie. Zapach nie najgorszy, nawet ladny. W kazdym badz razie nie drazniacy. Na podraznionej skoze nie wyprobowywalam:) tylko zwyczajnie po opalaniu i skora nie schodzila. Teraz z powodu braku slonca uzywam jako balsam bo fajnie nawilza.

hmm.pomyślmy...

zwykle cóś...
Mam nowszą wercje tego balsamiku- w granatowym opakowanie:]...i szczerze nie zadziwił mnie....na moje poparzone ramionka nic nie zdzialał....bo nastepnego dnia zeszła z nich skórka....
moze to nie jego wiana....ale raczej nie polacam