Marion, SPA, Złuszczający zabieg do stóp

Marion, SPA, Złuszczający zabieg do stóp

Sprawdź ceny produktu

Złuszczający zabieg do stóp w postaci skarpetek z aktywnym płynem Marion SPA skutecznie i bezpiecznie usuwa martwy, zrogowaciały naskórek. Wystarczy jeden zabieg, żeby zregenerować i wygładzić skórę stóp.
Po 7 - 10 dniach od wykonania kuracji, stopy są idealnie gładkie, delikatne i odżywione.
Maska posiada inteligentną formułę, która skutecznie złuszcza naskórek i regeneruje stopy. Zawiera kompleks kwasów (mlekowy, glikolowy, salicylowy), które pomagają usunąć martwy, zrogowaciały naskórek i stymulują odnowę komórkową. Mocznik (5%) intensywnie nawilża, odżywia i chroni skórę stóp. Ekstrakt z limonki jest źródłem witaminy C, działa antyoksydacyjnie, antybakteryjnie, odświeżająco i wspomaga gojenie. Alantoina i betaina łagodzą podrażnienia i nawilżają skórę stóp.
Marion SPA złuszczający zabieg do stóp to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania:
- bezpieczny,
- nieinwazyjny,
- skuteczny.

Cena: 12zł / 2x20ml

Bardzo kiepskie złuszczenie. W dodatku po długim czasie.

Nie da się ukryć, że bardzo zawiodłam się stosując ten produkt. Kupiłam go skuszona obietnicą gładkich pięt. Wiedziałam, że na efekt trzeba poczekać około tygodnia, liczyłam, że warto. Jednak złuszczenie naskórka nie było zbyt intensywne. Można by rzec, że podobny efekt można uzyskać (od razu) stosując różnego rodzaju tarki do pięt. W takim razie po co męczyć się chodząc w foliowych skarpetkach, a potem zdzierać sobie skórę z pięt?

Rozczarowanie

Kupiłam dla siebie i mamy. Niestety mamy takie same wnioski. Skarpety to totalny niewypał. Skóra złuszcza się bardzo słabo, moczenie stóp w wodzie niewiele pomaga. Niestety musimy kupić coś lepszego, bo zanim skóra zejdzie miną wieki.
Nie polecam.

Brak efektów

Skarpetki złuszczajace kupiłam przypadkiem na promocji. Skusiło mnie ładne opakowanie i szata graficzna i na tym tyle plusów tego produktu.
Skarpetki nie robią nic co obiecuję nam producent. Jedyny efekt po ich użyciu to mrowienie, swędzenie i pieczenie skóry stóp.

dla mnie super

Skarpetki dobrze złuszczają i sprawiają, że stopy są gładkie i delikatne. Zawartość skarpetek nie podrażnia, ani nie uczula, jest delikatna dla skóry. Efekt złuszczania następuje po około 6-7 dniach.
Super!

Nie działa

Miałam dwa podejścia do tego produktu, używała go też moja mama i koleżanka. Co do działania tego produktu wszystkie byłyśmy zgodne.
Brak jakichkolwiek efektów. Stopy pozostały takie same po zabiegu jak były przed jego przeprowadzeniem. Plusem jest jedynie to że zabieg nie podrażnił i nie wyrządził stopom żadnej krzywdy. Ale złuszczania nie było żadnego - ani zaraz po zabiegu ani po kilku dniach. Po prostu jakichkolwiek efektów brak.
Jedynie strata czasu i pieniędzy - na szczęście niewielkich bo przynajmniej kosmetyk jest dość tani. Ale i tak lepiej zainwestować w coś lepszego i skuteczniejszego.

No nie było tak źle

To byly moje pierwsze skarpetki zluszczajace, takze nie mam porownania. Kupilam je w hipermarkecie po okazyjnej cenie okolo 7zl. Jest dobre to ze sa dwie pary (damskie i meskie). Sam zabieg średnio przyjemny- do foliowej skarpety wlewasz plyn. Uczucie takiego dziwnego zimna. Ja trzymalam dluzej niz jest na opakowaniu, bo mam bardzo twarde podeszwy stop. Efekt: zluszczaly mi sie od okolo10 dnia przez kolejny miesiac, takze efektu natychmiastowego nie ma. No i tak troche wstyd bylo mi chodzic w sandalach bo ta skora to mi tak platami schodzila, a w lato to kiepsko chodzic w trampkach.

Używa produktu od: próbka

Słaby efekt na który trzeba długo czekać.

Zakupiłam spontanicznie w niskiej cenie (6zł) w hipermarkecie. Opakowanie fajne przyciągające uwagę. Zawiera dwa rozmiary skarpet (za to plus) to idealne rozwiązanie mniejsze dla kobiet większe dla mężczyzn. Substancja oczywiście o brzydkim zapachu (jak każde skarpetki złuszczające).

Po przeprowadzeniu zabiegu na mojej przesuszonej skórze stóp bardzo długo czekałam na efekty. Po około tygodniu zobaczyłam pierwsze efekty złuszczania. Niestety złuszczanie nie poradziło sobie z całym zrogowaciałym naskórkiem moich stóp. Zabieg nie zaszkodził i nie podrażnił. Może u kogoś innego się sprawdzą ja jestem na nie.

Dobry

Fajny zabieg dla stóp.
Postępowałam jak w opisie, po kilku dniach pojawiło się złuszczanie
które trwało około 2 tygodni.Trochę to było nie komfortowe bo wszędzie gubiłam złuszczającą się skórę. Ale efekt okazał się zadowalający. Gładkie i zadbane stopy. Super że zabieg można przeprowadzić samemu w zaciszu domowym.

Marion

Świetny zabieg dla stóp jak- z salonu.
Zabieg można spokojnie wykonać w domowym zaciszu, bez wychodzenia do salonów kosmetycznych.
Produkt jak na swoje efekty jest tani i efekty widać już po 2 tygodniach od zastosowania.

Nie jestem przekonana

Skarpetki są trochę za duże. Mogłoby by więcej rozmiarów do wyboru. Sam produkt nie jest zły ale są lepsze na rynku. Na efekt końcowy musiałam czekać długo (7 dni) A wiadomo ,że każdy liczy na efekt WOW teraz,już. Skora jest mila i delikatna w dotyku. Efekt zluszczania skory na szczęście przebiega w dość subtelny sposób i nie musimy się wstydzić pokazać stope przed innymi.
Ja nie zdecyduje się na kupno nowej pary. Przeprowadzenie samego zabiegu było dla mnie nie komfortowe. Nie mogłam się ruszać,bo w przeciwnym razie skarpetki się przesuwaly i spadały. Uważam,że cena regularna jest zawyzona

Nie działa

-podstawowego zadania kosmetyk nie spełnia: nie działa, mimo wykonania tego zabiegu dwukrotnie, w odstępie 6 miesięcy, moja skóra nie złuszczyła się ani trochę, a inne skarpetki działają bez zarzutu, np. L'biotica,
-to bardzo zły pomysł, żeby samemu wlewać sobie ten płyn do skarpetek, skoro inne firmy proponują nam gotowe skarpetki, to i Marion mógł,
-w środku są dwa rodzaje skarpetek, dla pań i panów, to pozornie dobre i innowacyjne rozwiązane, bo inne marki robią na tyle duże skarpety (z płynem), że chyba każda stopa tam wejdzie, także taki chwyt marketingowy, mający usprawiedliwić brak wlania płynu do skarpet,
-trzeba uważać, żeby tego płynu nie wylać, lepi się potem, np. na podłodze, to sprawia, że zabieg jest bardziej skomplikowany,
-długo trzeba w tym siedzieć, 90 minut,
-zimno w tych skarpetkach,

-/+zapach taki jak większości skarpetek tego typu, nic strasznego, ale perfumy to też nie są, taki bardziej kwasowy zapach, trochę może owocowy, chemiczny, mi totalnie nie przeszkadza, może nawet troszkę się podoba, ale ja lubię dziwne zapachy,

+produkt polski,
+dostępny w każdej drogerii,
+ładne pudełko,
+niedrogi kosmetyk,
+płynu jest w saszetkach dużo, nie ma obaw, że nie wystarczy,
+nie podrażnia

Nie ma sensu tego stosować, bo nie działa.

Pół na pół.

Skarpetki użyłam raz, jakiś czas temu. Trzymałam je dużo dłużej niż zalecają na opakowaniu. Skóra faktycznie się złuściła ale dopiero po ok tygodniu..akurat trafiłam do szpitala i było mi tak wstyd :D skóra odpadała nierównymi płatami, blee..