Ultranawilżający przyspieszacz opalania

Ultranawilżający przyspieszacz opalania

Ultranawilżający Przyspieszacz Opalania to kosmetyk dla tych, którzy szybko, ale i bezpiecznie dla skóry chcą uzyskać naturalną, brązową opaleniznę.
Przyspieszacz może być stosowany zarówno na plaży, jak i w solarium. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego, który przyspiesza wytwarzanie melaniny brązowego pigmentu skóry. Dzięki witaminie E oraz D-Panthenolowi łagodzi i pielęgnuje skórę. Zawiera naturalne filtry słoneczne, które zapobiegają starzeniu się skóry .
Lekka emulsja przyspieszacza sprawia, że kosmetyk łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.

Cena: zl / 150 ml

Darujmy sobie...

Kupiłam ten przyśpieszacz przed wyjazdem nad morze,skusiła mnie przystępna cena i niezłe recenzje.Poza tym-miałam dość wiecznie lepiącej się oliwki i mnóstwa piasku przylepionego do skóry.Niestety-przyśpieszacz wcale niczego nie przyśpiesza (opalam się zazwyczaj bardzo szybko i na brąz), trudno się wchłania,tworzy jakąś wilgotną powłokę na skórze...Plus,że nie uczula,,,Ogólnie- myślę,że nie ma jednak nic lepszego ,niż olejki do opalania (przynajmniej dla mojej skóry)...

Używam tego produktu od:2mies

najlepszy jaki znalazlam

Uwazam ze moze nie jest cudny, ale wedlug mnie wart polecenia.

+ ladny zapach agrestu
+ mila konsystencja
+ faktycznie przyspiesza - ja widze efekty
+ opalenizna po nim ma ladny odcien - dla mnie wazne - za to najwiekszy plus

Nie radze spodziewac sie opalenizny ala murzynka po 20 minutach na sloncu...badzmy rozsadne... zaden kosmetyk tego nie zapewni (chyab ze samoopalacz). Uwazam, ze przyspieszacz soraya to dobry zakup.

Używam tego produktu od:2/3 lat
Ilość zużytych opakowań:dwa, trzecie w trakcie

Taki sobie

Kupiłam w czasie pobytu 10-dniowego nad morzem aby szybciej sie opalić - taką miałam nadzieję. No cóż, opaliłam się co prawda ale wcale nie szybciej - nie zauważyłam przyśpieszenia. Produkt nie jest najgorszy lecz spodziewałam się czegos lepszego - działał jedynie jak normalny balsam z filtrem do opalania, a do tego wszytskiego i tak byłam trochę czerwona na nogach.

Używam tego produktu od:lipca 2006

Eris film 2

taki nijaki

Kupując ten przysiepszacz myślałam, że uda mi sie zdobyć piekną złotobrązową opalenizna w krótkim czasie jednak zawiodłam się na nim. Używając go nie zauważyłam przyspieszenia opalania, prawie wogóle mnie nie opalił. Średnio nawilża skórę i jest mało wydajny.

Porównując go do przysiepaszacza chyba Bielendy który miałam kilka lat temu, po nim spaliłam sie na buraka w ciągu jednego dnia to te Soraya wypada blado przy nim.

Daje mu słabą 3.

Używam tego produktu od: czerwiec
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

super

jeszcze wczoraj nie wiedzialam,ze przyszpieszacze do opalania isnieją:-)dzis postanowilam zakupic jakiś przyspieszacz,prawde mowiąć chialam inny ale byl tylko ten-(tylko,że ja mam w brązowej tubie a nie zółtej)-

...zaraz po zakupach wysmarowalam się nim i wyszlam na 30 min na sloneczko...NIE MOGĘ UWIEŻYC!!!!!!!!!!!rewelacja,opaliło mnie jakbym leżała cały dzień(a teraz znowu uciekam na słoneczko)....jestem bardzo zadowolona,co prawda dopiero go kupilam...ale jestem mile zaskoczona...cialo bardzo nawilżone,zapach piękny,no poprostu bomba!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:dzisiaj
Ilość zużytych opakowań:cwiartka tuby:-)

Rewelacja

A ja go uwielbiam (posiadam ten w złotym opakowaniu)
Zarówno na słonko jak i na solarium

śliczny zapach
bardzo dobra konsystencja, szybko się wchłania,
wydajny
bardzo dobrze nawilża :)
no i oczywiście przyspiesza :)

Przywiązałam się do niego i nie zdradzę z żadnym innym ;)Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań: obecnie trzecie

Nie działa

Opalam się szybko i mocno ale chciałabym jeszcze szybciej więc na a probę smarowałam się przyspieszaczami (Soraya i Dax) tylko na fragmentach skóry na ramionach. Po dwóch wizytach w solarium nie widać różnicy między tymi fragmentami a resztą czyli produkt raczej nie działa

Może być

Ma piękny zapach, dobrze się rozprowadza i nawilża. Zawiera naturalne filtry. Niestety nie widzę przyspieszenia opalania, a przede wszystkim o to mi chodziło. Jest średnio wydajny. Ogólnie średniaczek.

działa

Dostałam go za darmola, całe szczęście, bo nie wiem czy kupiłabym go sama, bowiem po prostu kiedyś nie wierzyłam w skuteczność tego typu produktów :) Przyznać jednak muszę, że ten działa.. trochę mi się przeterminował, ale mimo to użyłam go wczoraj na solarium i opaliłam się duuuużo szybciej i wyraźniej niż normalnie :) Jeszcze go kupię, z tego co widziałam w jednym z supermarketów - nie jest drogi a w moim przypadku bardzo skuteczny

Rzeczywiście działa :)

Tłustawy krem, który dośc szybko się wchłania. Ma przyjemny zapach, mi kojarzący się z wygrzewaniem się na górskiej łące :) Jest wydajny, dobrze nawilża i naprawdę przyspiesza opalanie. Zawiera filtry UV, przez co nie jest potrzebne nakładanie kolejnego balsamu. Najlepszy jaki do tej pory stosowałam. Polecam z czystym sumieniem, bo jesli taki bledzioch jak ja się opalił, to chyba pomoże każdemu :)

W Krynicy Górskiej podczas wakacji bardzo cięzko osiągalny :D

przyspiesza

Wedlug mnie rzeczywiscie przyspiesza proces opalania.Uzywalam go zarowno na sloncu jak i w solarium.Moja skora jest dosc oporna na opalanie,ale uzywajac tego kremu troche ten proces byl szybszy i bezpieczniejszy.Ladnie nawilza skore,tylko szkoda,ze nie jest wodoodporny i dlatego dostanie tylko 3 gwiadki.

Używałam jak na razie tylko w solarium i niestety nie zauważyłam żadnego przyspieszenia opalania. Ponieważ zostało mi jeszcze sporo w tubce to uzupełnię recenzję latem, być może w słońcu będzie się sprawował lepiej, ale jak na razie 1 gwiazdka. Nawilżenia
także nie zauważyłam.
09.05
Po opalaniu na słońcu dodaję gwiazdkę - za przyjemny zapach, i konsystencję dzięki której latwo rozprowadzić go na ciele. Przysspieszenia opalania brak.