Delia, Starlike, Błyszczyk do ust

Delia, Starlike, Błyszczyk do ust

Błyszczyk Starlike, który pozwoli jednym pociągnięciem, dodać ustom lekkiego koloru i lustrzanego połysku. Iskrzące drobinki odbijają światło, optycznie powiększając usta na nawilżająca formuła dodatkowo pielęgnuje delikatną skórę. Osiem świetlistych kolorów błyszczków Delia Starlike dopasowanych do różnych karnacji, pozwala podkreślić usta na każdą okazję.

Nie dla mnie...

Co prawda znacznie lubię pomadki matowe,ale od czasu do czasu lubię nałożyć błyszczyk.
Lubię kiedy błyszczyk jest bardziej taflą niż drobinkami i po za tym kiedy się nie klei do wszystkiego wokół.
Zapach bardzo sztuczny,niczym z lat 90-tych.
Aplikator w porządku.
Niestety ale napisy bardzo szybko się starły.
Dałam mu kilkakrotnie szanse,ale ostatecznie trafił w ręce siostry...Może jej się przyda.

Nie jest zły, ale znam lepsze.

Dostałam ten błyszczyk w prezencie do zakupów, w zaprzyjaźnionej drogerii.
Mam numer 8, delikatny, pastelowy, opalizujący róż ze srebrną poświatą.

ZALETY:
+opakowanie, choć plastikowe, to porządnie wykonane, praktyczne, estetyczne (napisy nie ścierają się). Aplikator to klasyczna, miękka gąbeczka, nabiera odpowiednią ilość produktu.
+konsystencja: lekka, kremowa, taka, jaką lubi większość z nas. Błyszczyk nie lepi się.
+niska cena
+dostępność
+ładne kolory, choć z tego, co widziałam, wszystkie są mocno błyszczące i raczej w tonacji różowej, jeden bodajże był ceglasto-miedziany
+zapach
+polska produkcja

DZIAŁANIE:
Błyszczyk dobrze się rozprowadza, jest niewyczuwalny na ustach i daje ładny efekt. Mój kolor może być stosowany samodzielnie, mimo średniego napigmentowania, ponieważ efekt jest niezwykle subtelny, odpowiedni do codziennego makijażu, jak również można go nałożyć na pomadkę, aby nadać jej lustrzanego blasku.
Uzyskany nim efekt jest bardzo ładny, nie jest to tandetny połysk, roziskrzona tafla, naprawdę ładnie to wygląda, zwłaszcza w promieniach słońca, czy też w sztucznym oświetleniu.

Niestety, jego trwałość jest krótka, znacznie gorsza od lubianego przeze mnie błyszczyku Color Sensation GR, bo tylko godzinna. I to niezależnie od tego, czy jem czy też nie, on ściera się nawet wtedy, gdy mówię( a ja mówię dużo!).
Kolejnym minusem jest to, że nieco wysusza usta. Nie pogarsza ich stanu diametralnie, ale po jego użyciu na nagie usta muszę później nawilżyć je porządnie, bo momentalnie pojawiają się suche skórki.
Wykończyłam go tylko dlatego, że używałam go w duecie z pomadką, wtedy nie wysuszał, trzymał się znacznie lepiej i nadal ślicznie wyglądał.

Podsumowując: nie jest zły, ale i nie jest dobry. Ot, przeciętny.
W tej cenie znam sporo o wiele lepszych.

Nie kupię ponownie.

Błyszczyk idealny

Wygrałam ten produkt w konkursie ale sama z przyjemnością kupilabym sobie kolejny.

Plusy:
- ładny zapach
- nie klei się jak większość błyszczyków
- nadaje ustom ładny kolor
- cena

Minusów nie dostrzegłam żadnych.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Fajny, lekki i z połyskiem

Dostałam błyszczyk w prezencie od mamy, kupiła go jako nowość w drogerii, ja mam kolor jasnoróżowy. Ładnie, delikatnie pachnie, nie lepi się ,czego nienawidzę w błyszczykach, zostawia delikatny kolor i iskrzacy połysk na ustach.

Ogółem fajny kosmetyk na wykończenie makijażu w dobrej cenie:)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania