Philips, Sonicare DiamondClean (Soniczna szczoteczka do zębów)

Philips, Sonicare DiamondClean (Soniczna szczoteczka do zębów)

Firma Philips prezentuje Sonicare DiamondClean – nową szczoteczkę wykorzystującą najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia za pomocą ultradźwięków. Oto najskuteczniejszy model z serii Sonicare, pozwalający usunąć nawet o 100% więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze szczoteczką manualną.
Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej ultradźwięki, która zapewnia intensywne i dynamiczne czyszczenie oraz wyraźną różnicę dostrzegalną już po pierwszym użyciu. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna.
Szczoteczka Sonicare DiamondClean o klinicznie udowodnionej skuteczności usuwa nawet do 100% płytki nazębnej z trudnodostępnych miejsc i powoduje poprawę stanu zdrowia dziąseł w zaledwie 2 tygodnie. Badania kliniczne potwierdziły również uzyskanie efektu wybielenia zębów po 1 tygodniu stosowania szczoteczki . Wykazano, że zastosowana technologia delikatnego czyszczenia pozwala chronić przed podrażnieniami i cofaniem się dziąseł, łagodząc nadwrażliwość zębów. Warto oddać swój uśmiech w najlepsze ręce i wybrać Sonicare, aby samemu doświadczyć różnicy.
Szczoteczka zapewnia dokładną higienę całej jamy ustnej i wyjątkowe poczucie świeżości dzięki pięciu trybom pracy umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i zaleceń stomatologa.
Szczoteczka DiamondClean wyposażona jest w unikalną ładowarkę w formie szklanego naczynia z chromowaną podstawą, które może służyć do płukania ust. Ładowarka wykorzystuje najnowszą technologię ładowania indukcyjnego, dzięki czemu bateria ładuje się po wstawieniu szczoteczki do szklanego naczynia.
Szczoteczka Sonicare DiamondClean to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Rewolucyjne etui podróżne z opcją ładowania USB eliminuje konieczność pakowania wtyczek i adapterów, umożliwiając naładowanie baterii szczoteczki przez podłączenie do niemal każdego modelu laptopa. Jednak z tej innowacyjnej opcji skorzystają zapewne wyłącznie najbardziej zapaleni podróżnicy, ponieważ czas pracy szczoteczki po naładowaniu baterii wynosi trzy tygodnie

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Polecam !

Szczoteczka idealna. Kupiłam ją gdy wchodziła na rynek. Za cały zestaw zapłaciłam ok 600 zł ale na prawde warta jest takiej ceny. Od zawsze mam problemy z nadmierną iloscia zbierania się kamienia na zebach ,szczoteczka sprawia ze nie musze chodzic na odkamienienia zbyt czeste. Doskonale usuwa osad z płytki nazebnej. Na poczatku stosowania było mi ciezko sie przyzywczaic do łaskotania w dziasła ,funkcja stopniowego przyzwyczajania się (zwiekszania drgan) bardzo pomogła. Praktyczne opakowanie ktore mozna ładować na usb bardzo dobrze sie sprawdza w podrozy . czasomierz pozwala przypilnowac nawet najmłodszych

Stomatolog zdumiony

Uwielbiam ją ze względu na cudotwórcze działanie! Miałam tragiczny stan uzębienia i całą serię wizyt. Jak ogromne było moje zdziwienie, kiedy przy którejś z wizyt moja stomatolog zapytała czy robiłyśmy już scaling! Pewna tego, że jeszcze nic takiego nie miało miejsca, odpowiedziałam negująco, natomiast moja dentystka pełna zdumienia stwierdziła, że nie miała pewności, bo osad albo dość znacznie się zmniejszył albo bardzo szybko na nowo osadził! To jest chyba najlepszy dowód na skuteczność tej szczoteczki! :) Jest bardzo miękka, ma bardzo fajne tryby działania, wytrzymałą baterię i świetne ładowarki. I jeszcze ten kolor, perłowy jak same zęby i nowoczesny wygląd, cudo :)

Szczoteczka na pół roku za 600 zł

szczoteczka ta jest rewelacyjna- aż się nie zepsuje. Ponad pół roku od zakupu doszło do jej uszkodzenia. Przy wizycie w serwisie stwierdzili, że uszkodzenie nastąpiło z winy użytkownika- bez rozbierania jej! Na oko. Szczoteczka nie posiada żadnych uszkodzeń zewnętrznych, a oni odmówili jej naprawy. Ich jedyną ofertą jest zakup szczoteczki z rabatem 40%. SKANDALICZNE podejście i wyłudzanie kolejnych pieniędzy na zakup wadliwego sprzętu!

Sprawdza się

Mija już rok odkąd mam Sonicare DiamondClean. Szczoteczka świetnie czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe. Długo utrzymuje naładowania a praktyczne etui zachęca do zabierania w podróż. Nie zauważyłam utraty mocy akumulatora. Korpus jest dość ciężki i długi, ale wygodny w użyciu. Główki są trwałe, a dostępność kilku rodzajów umożliwia uzyskanie oczekiwanych efektów. Nie podrażnia dziąseł, nie powoduje krwawień. Wcześniej stosowałam "szczoteczkę z okrągłą główką" i po roku już akumulator odczuwalnie tracił moc. Co do czyszczenia, wybielania zębów nie widzę żadnej różnicy.

Genialna szczoteczka

Lepszej szczoteczki nigdy nie miałam i chyba nie będę mieć . Kupiłam ją bo mój dentysta naciskał na zmianę szczoteczki ze względu na aparat ortodontyczny. Kiedy ją kupowałam ściskało mi serce i kieszeń ale myśle że ten wydatek się zwróci. Od kiedy zaczęłam jej używać to z moich zębów znikł osad, są bielsze , szczeliny między zębami są doczyszczanie . W porównaniu do innych szczoteczek ma bardziej naturalny ruch wymiatający. Mniejsza główka dociera w bardziej osłonięte szczeliny nie raniąc i nie podrażniając. Najbardziej jednak podoba mi się ładowanie indukcyjne za pomocą szklanki. Również genialny jest pomysł z futerałem podróżnym dzięki któremu można naładować szczoteczkę w każdym miejscu. Szczoteczka ma przezroczysta osłonę dzięki której się nie kurzy. Ogólnie wizerunkowo przyciąga wzrok i ma świetny design. Ja kupiłam szczoteczkę w kolorze czarnym i jak dla mnie jest piękna . Jednak na szczególna uwagę zasługuje jej funkcjonalność czyli 5 trybów szczotkowania . Szczerze polecam bo po 5 dniach usunęła mi przebarwienia z zębów :)

Szczoteczka idealna!

Od zawsze miałam problem z doborem szczoteczki, praktycznie wszystkie podrażniały mi dziąsła, czyściły nie tak dokładnie, jakbym tego oczekiwała po cenie. Niedawno zamówiłam na stronie superuśmiech.pl Philips Sonicare, zamawiam tam regularnie produkty do zębów, bardzo często mają super promocje. Szczoteczka spisuje się rewelacyjnie – nie podrażnia i czyści wszystko dokładnie, strzał w 10! :D

Rewelacyjna szczoteczka , wielkie odkrycie!

Od 2 miesięcy testuję szczoteczkę Sonicare i jestem mega zadowolona. Oboje z chłopakiem korzystamy z tego modelu i chciałabym go ogromnie polecić. Cena tej szczoteczki może nie jest niska, ale zapewniam was, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze. Mycie zębów sonicare jest bezpieczne, przyjemne, świetnie usuwa osad na zębach (piję dużo kawy i nawet z tym sonicare sobie radzi). Mam wrażliwe dziąsła i to jedyna szczoteczka, która nie podrażnia moich zębów i dziąseł. polecam.

Philips Sonicare DiamondClean (Soniczna szczoteczka do zębów)

Szczoteczka soniczna jest produktem powstałym na bazie szczoteczek elektrycznych ale w udoskonalonej wersji. Główną różnicą jest sposób w jaki myje ona ścianki zębów– jest to ruch wymiatający i pulsujący. Dzięki tej technologii podczas pielęgnacji jamy ustnej nie uszkadza szkliwa i nie dochodzi do recesji dziąseł. Szczoteczka soniczna jest delikatna i dokładna. Zwykła szczoteczka elektryczna jest szczoteczką obrotową, a szczoteczka soniczna wykonuje dziesiątki tysięcy ruchów pulsacyjnych. Dzięki temu możemy spodziewać się dokładnie wyszczotkowanych i odświeżonych zębów. Usuwa ona aż siedem razy więcej płytki nazębnej od szczoteczki manualnej. Dzięki codziennemu stosowaniu szczoteczki sonicznej będziemy cieszyć się stopniowym wybielaniem zębów i usuwaniem przebarwień. Szczoteczka ta pozwala na dotarcie do nawet najbardziej oddalonych i trudnych do umycia zębów jest porostu idealna. Szczoteczka Sonicare DiamondClean jak dla mnie jest numerem 1 a codzienna pielęgnacja jamy ustnej jest przyjemniejsza, skuteczniejsza a co najważniejsze efektywnejsza... Szczoteczka jest wspaniała pod każdym względem posiadająca same zalety, tak bardzo istotne oraz skuteczne w codziennej pielęgnacji naszej jamy ustnej, czego chcieć więcej jest ideałem... Polecam ją każdemu, naprawdę warto w nią zainwestować!!!

Żegnaj dentysto!

Pierwszy raz ze szczoteczką Sonicare był zabawny. Śmiałam się z powodu nieprawdopodobnych łaskotek, które odczułam natychmiast po uruchomieniu urządzenia:) Ale tylko za pierwszym razem. Potem było tylko wspaniale! Szczotek świetnie czyści zęby. Uczucie po użyciu jest nieporównywalne z jakąkolwiek tradycyjną szczoteczką. Po tygodniu przebarwienia związane z osadem (kawa, papierosy, niestety) znacznie się zmniejszają. Funkcja polerowania świetnie wygładza zęby. Dodatkowo, na początek polecam stosowanie funkcji "sensitive", która pozwala przyzwyczaić się do działania ultradźwięków. Choć używam jej dwa razy dziennie od ponad trzech tygodni bateria nadal trzyma. Szczoteczka Philips Sonicare czyści zęby jak profesjonalna higienistka podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym. Bardzo ją lubię i nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnej szczoteczki. Warto ja mieć. To najlepsza inwestycja w piękny uśmiech :)

Diamentowe Love

Do mojej wrażliwości dokładają też zęby. Miałam problemy z dziąsłami- mimo regularnego oczyszczania stomatologicznego, delikatnych szczoteczek, past i płynów do płukania, moje dziąsła wciąż i wciąż krwawiły. Ale po gruntownych badaniach, wyszło na to, że taką mam urodę i moje dziąsła irytują się szybciej ode mnie. Przez długi czas używałam manualnej Curaprox ultra soft (najlepsza jak dla mnie), o szczoteczkach elektrycznych mogłam zapomnieć, to był horror dla dziąseł. I zupełnie przez przypadek natknęłam się na to cudo. Cena skutecznie odstrasza, ale zacisnęłam zęby i...sorry...jako maniaczka kosmetyków mogę śmiało powiedzieć, że gdyby podsumować cenę wszystkich bubli, jakie zakupiłam przez rekomendacje (albo z ciekawości), to szczoteczka okazuje się super tania!
Przede wszystkim, to o czym pisały poprzedniczki- szczoteczką soniczną czyści się zęby trochę inaczej niż manualnie. Chodzi o to, by nie szorować i dociskać, tylko delikatnie przesuwać. Już Wy się nie martwcie, ta szczoteczka wie co robi. Super jest też to, że na początku działa jakby "słabiej", stopniowo zwiększając swoją moc, aby dać czas do przyzwyczajenia się (przy myciu 2-3x dziennie proces ten trwał jakieś 5 dni). Mamy do wyboru kilka programów, w tym sensitive, ale szczerze powiem, że używałam go często tylko na początku, albo po czyszczeniu dentystycznym. Teraz tylko dwa się liczą: clean do mycia zębów i gum care do "masowania" (a co!) dziąseł i języka. Po myciu ściągam końcówkę, płuczę i ta-dam. Zęby są super czyste (niby że szczeliny i inne, ale ja i tak obsesyjnie nitkuję, to nie wiem) i lśniące i nawet bez pasty wybielającej wyglądają ładnie a dziąsła to już nie krwawa Mary (ale na te dwa efekty trzeba chwilę poczekać). Mam zestaw ze szklanko-ładowarką i etui. Etui wygląda na bardziej wytrzymałe od tej podstawki ładującej pod szklanką, ale i to i to mnie póki co nie zawiodło, ba, etui jest super wygodne w podróży. I jeszcze tylko mała uwaga co do ładowania w szklance. Niestety słyszałam, że osoby które nie wycierają spodu szczoteczki, skarżą się na to, że po pewnym czasie używania, nie chce się ładować. Nie wolno trzymać tej końcówki w wodzie! Ja przechowuję ją na co dzień w szklance, ale pilnuję się aby było sucho.
Nawet mój ukochany, najpierw powiedział, że jestem po*****a, że tyle wydaję na szczoteczkę, a teraz nie wyobraża sobie bez niej życia. Niestety nie od razu wszystkim przypadnie do gustu, dawałam do wypróbowania kilku osobom i część od razu zakupiła szczoteczkę, ale dwie osoby twierdziły, że jest to za mocne i za bardzo wkurzające wibrowanie. Polecam, ale czy ją pokochacie, to sprawa indywidualna, jak ze wszystkim. Można testy średnio poglądowe przeprowadzić w Saturnie (głośność, chociaż tam jest zawsze w cholerę głośno, to nie wiem i na skórze dłoni jako takie pojęcie o sile- z drugiej strony, widziałam na depilatorach, jak z niektórych z ekspozycji wystawały włosy, to nie ma pewności czy czasem ktoś nie wsadził szczoteczki do paszczy...).

Największym minusem jest cena końcówek- chore! Ja sprowadzam je zza granicy, bo taniej.

Uff, to tyle.

Nie wiem jak mogłam wcześniej bez niej funkcjonować, jest rewelacyjna!

Na początku ruchy wytwarzane przez urządzenie delikatnie łaskotały i musiałam robić kilka podejść. Pierwsze użycie było dość niezdarne, przerzucając się z tradycyjnej szczoteczki na soniczną, dosłownie chciałam nią wyszurować swoje zęby.Tak jak robiłam to starą szczoteczką. Gdy nasza współpraca w końcu zaczęła nabierać rumieńców, przesuwałam ją tylko po uzębieniu, a ona robiła swoje. Fajną opcją są emitowane przez Sonicare dźwięki, które prowadzą mnie przez cały proces czyszczenia jamy ustnej. Krok po kroku. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza dla kogoś kto nie posiada wiedzy, ile czasu na jaką partię jamy powinien poświęcić używając tego cuda. Po skończonym myciu zębów, jednym klikiem odłączam główkę szczoteczki od jej rączki i spokojnie mogę ją umyć pod bieżącą woda. Dla mnie bardzo wygodny sposób. Pierwsze wrażenia, to zdecydowanie gładsze zęby po przejechaniu po nich językiem.
W zestawie ze szczoteczką (uchwyt i końcówka), znalazłam także drugą wymienną końcówkę (obie ze zdejmowanym zabeczeniem włosia przed uszkodzeniem czy brudem), szklankę do ładowania (dla mnie super gadżet) oraz śliczne srebrno-seledynowe etui. Etui samo w sobie jest bardzo dobrze wykonane. Biorąc szczoteczkę ze sobą w podróż, na pewno nie będę obawiać się że się uszkodzi. I dodatkowo ma możliwość ładowania szczoteczki bez przymusu wyciągania jej z etui. Kabel podłączam do etui i działa!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

najlepsza szczoteczka

Produkt zachwycił mnie pod każdym względem. Nie tylko świetnie wygląda, ale przede spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wcześniej owszem miałam styczność ze szczoteczką elektryczną jednak tej szczoteczki nie śmiałaby porównywać. Raz naładowana bardzo długo pozwala cieszyć się cichą, a przede wszystkim niezwykle skuteczną pracą. Bardzo podoba mi się podręczne opakowanie podróżne, świetnie się sprawdziło podczas mojego tygodniowego wyjazdu. Szczoteczka świetnie sobie radzi z wszelkim osadem na zębach, zaraz po umyciu pozostają one na długo czyste, śliskie i gładkie. Na dużą uwagę zasługuje bogaty wybór opcji umieszczonych na rączce szczoteczki, a do tego ciekawie podświetlonych. W zależności do tego jaki efekty pragniemy osiągnąć wówczas wybieramy odpowiedni program. Ja najczęściej korzystam z opcji sensitive gdyż mam dość mocno odsłonięte szyjki. Jedyna wada to, że szczoteczka łaskocze i trzeba po prostu do tego się przyzwyczaić. Przy regularnym stosowaniu wraz z pastą i płynem wybielającym faktycznie zauważyłam efekt. Zęby wyglądają o wiele lepiej i co najważniejsze moje dziąsła przestały krwawić zaraz po szczotkowaniu. Szczoteczka posiada wbudowany trymetr wibracyjny po każdych 30 sekundach. Jest to o tyle przydatne, że wiemy ile szczotkujemy każdą jedną ćwiartkę. Po 2 minutach sama automatycznie się wyłącza. Do zestawu dołączona jest szklaneczka, która służy nie tylko do ładowania, ale także może służyć do płukania jamy ustnej.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia