Bell, HYPOAllergenic, Mat Powder (Puder matujący)

Bell, HYPOAllergenic, Mat Powder (Puder matujący)

Puder matujący Mat Powder Bell HYPOAllergenic pochłania nadmiar sebum, zapobiegając błyszczeniu się cery i pozostawiając świeże, matowe wykończenie makijażu. Aksamitna konsystencja pozostawia efekt delikatne i miękkiej skóry. Zawiera pigmenty otoczkowane estrami oleju jojoba, które zapewniają kremową aplikację i uczucie nawilżenia. Nie zawiera substancji zapachowych. Przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Puder matujący Bell HYPOAllergenic Mat Powder jest odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień,

Cera
wrażliwa
matujące
prasowany
hipoalergiczna

JESTEM NA NIE

Niestety mimo pozytywnych opinii na temat tego pudru u mnie się nie sprawdził. Po nałożeniu na twarz puder robi się pomarańczowy. Nie wygląda naturalnie.
Raczej więcej nie sięgnę to ten produkt.

Okropny

Ten puder nie robi kompletnie nic...no może poza efektem ciastka na twarzy :( dostałam puder w prezencie i niestety okazał się beznadziejny, mocno ciatkowal się już po chwili i wyglada naprawdę zle, podkład pod nim niesamowicie ciemniał mimo ze puder był bardzo jasny, jestem bardzo niemiło zaskoczona :(

Rewelacja

Kupiłam go z braku laku, bo uwielbiany wcześniej puder Eveline akurat skończył się w moim Rossmanie. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Używam odcienia 02 o ile dobrze pamiętam i pasuje idealnie. Puder ma wszystko, co mieć powinien za naprawdę śmieszne pieniądze, a na promocji można go dorwać nawet za dyche,

dobry puder w przystępnej cenie

Ten puder świetnie stapia się że skora, sprawia że skora staje się aksamitna i delikatna w dotyku, długo utrzymuje się na twarzy i bardzo łatwo się go naklada. Pudełko jest estetyczne i wytrzymałe a do tego puder jest dość tani. Ten puder nie uczyła więc nawet kobiety o wrażliwej skórze mogą go używać

Jeden z najlepszych, jakie miałam przyjemność używać.

PLUSY:
- Wygodne opakowanie.
- Porządne lusterko.
- Niska cena, za dobry jakościowo kosmetyk.
- Naturalne wykończenie.
- Spory wybór odcieni (raczej każdy znajdzie coś dla siebie).
- Dobrze kryje.
- Matuje na przynajmniej 4h.

Minusów brak ;)

Do zmatowienia i wykończenia

Mam cerę suchą, która jednak w ciepłe dni wymaga lekkiego zmatowienia.
Jestem bladziochem, a numer 01 jest naprawdę jasny i ładnie wtapia się w skórę. Matowi na kilka godzin, bez przesuszania skóry. Daje leciutkie krycie. Nie jest mocno napigmentowany i nie zakryje zaczerwienienia, ani przebarwień.
Ma solidne i funkcjonalne opakowanie, idealne do wrzucenia do torebki. Nic się nie otwiera, ani kruszy.
Posiada lusterko przydatne do poprawek i aplikator w formie gąbeczki.
Nakładany pędzlem pokazuje, że ma niestety tendencję do pylenia.
Ale ogólnie jest dobry do wykończenia i poprawek w ciągu dnia.

Idealny

Kupiłam go, sugerując się dobrymi opiniami na Wizaż. Nie uczula, nie wysusza, po paru minutach na twarzy przylega tak bardzo, że go nie widać. Nie matuje jakoś wybitnie długo, ale dla mnie to żaden problem, bo mam cerę raczej suchą. Opakowanie bardzo wygodne, spadł mi kilka razy i się nie pokruszył, a to wielki plus. Co prawda z dołączonej gąbeczki zrezygnowałam po paru użyciach, bo bardzo się brudziła. Puder nakładam pędzlem i bardzo dobrze się sprawdza.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam go w Hebe w bardzo dobrej cenie / dwa produkty Bell w cenie jednego/.
Puder ma bardzo solidne opakowanie z lusterkiem. Używam go dwa miesiące i zero uszczerbku. Nawet napisy na puderniczce sie nie starły.
Po otwarciu puder wygląda bardzo ładnie. Ma tłoczenie charakterystyczne dla większości pudrów z Bell /jeśli nie dla wszystkich/ - napis "HYPOAllergenic"

Puder aplikuję pędzlem, trochę pyli i tworzy na skórze efekt mączny. Ja znalazłam na to sposób - po użyciu pudru spryskuję twarz mgiełką, tzn tonikiem w spraju z Ziaji /zielonym lub niebieskim/ i praktycznie od razu wyglada bardzo dobrze. Bez toniku trzeba odczekać ok 20 min aż sam się "uleży" i "wpracuje".
Drugi sposób aplikacji to gąbeczka typu blender. Delikatnie wpracowuję puder w twarz, bez pylenia. Nie zostaje też na twarzy efekt mączny. Czasem spryskuję go wtedy tonikiem Ziaji lub utrwalającym sprajem np z Avonu.

Efekt:
Mam cerę mieszaną. Strefa T potrafi mocno się wyświecić. Po tym pudrze nie ma efektu matu na cały dzień, ale ok 4 godzin zaczyna pojawiać się glov. Wtedy zazwyczaj odciskam papierem toaletowym lub chusteczką higieniczną błysk z twarzy i kolejne 4 godzinki mam spokój.

Czy kupię ponownie ? Tak kupię. Jest wart swojej ceny, ale trzeba nauczyć się z nim pracować.

Super

Puder poleciła mi Pani w hebe. Mam sucha skórę i staram się unikać pudrow. Ten wyjątkowo nie wysusza za bardzo mojej cery (w porównaniu do innych pudrow jakie miałam) więc za to ogromny plus. Stosuje jako utrwalenie makijażu (głównie korektora), nie potrzebuje efektu matowania. Ogólnie bardzo polecam.

Jeden z moich pierwszych pudrów

Na początku byłam nim zachwycona. Bardzo ładnie matuje ale nie na długo, mało wydajny. Aczkolwiek jeśli potrzebujecie czegoś na szybko to polecam. Do zrobienia codziennego makijażu będzie dobry, ale nie polecam go na większe wyjścia.

Ni ziębi, ni grzeje

Według mnie jest to zwykły puder, w ciągu dnia wymaga kilku poprawek (cera mieszana w kierunku tłustej). Mój odcień 01 jest bardzo ciepły, żólto-pomarańczowy, według mnie mógłby być nieco jaśniejszy.

Nie przepadam za nim...

Puder rzeczywiście matowi i utrzymuje efekt dosyć długo ale jak dla mnie jest zbyt "proszkowaty", tzn. kiedy przypudruję nim nos widać na nim drobinki pyłu, które podkreślają mikro-włoski, co bardzo mnie irytuje.
Noszę go zawsze w torebce, żeby użyć go w nagłych przypadkach kiedy czuję, że się świecę. Ale po za takimi sytuacjami raczej go unikam.
Aha i bardzo ciężko było mi dobrać kolor... Jak nie za jasny to za ciemny. Nie mogłam znaleźć takiego który zgrał by się dobrze z moją skórą.