Sanex, Dermo Extra Control, Antyperspirant w kulce

Sanex, Dermo Extra Control, Antyperspirant w kulce

Sanex Dermo Extra Control 48H to dokonały antyperspirant w kulce, znany w całej europie stworzony z myślą o bardzo wymagającej skórze. Zawiera mikro talk, który chroni nas przed potem aż 48 godzin dając uczucie świeżości. Dla osób szczególnie dbających o komfort i higienę.
Nie zawiera alkoholu. Testowany dermatologicznie. Antyperspirant w kulce Sanex Dermo Extra Control 48H nie zawiera substancji powodujących alergię. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

Po raz pierwszy stosowałam antyperspirant od Sanex i zdecydowanie warto go wypróbować.

PLUSY:
+ Delikatny zapach,
+ Doskonała ochrona,
+ Dostępność,
+ Małe, lekkie opakowanie,
+ Cena adekwatna co do jakości,
+ Nie podrażnia,
+ Nie brudzi ubrań,
+ Szybko się wchłania.

MINUSY:
- Kiepska wydajność,
- 48 h to bajka.

PODSUMOWUJĄC:
Gdyby lepsza wydajność byłby prawdziwym hitem!

Ukojenie dla wrażliwej skóry.

Mogło być lepiej, jeśli chodzi o ochronę antypotową. Poza tym - extra delikatny dla skóry, łagodzi ją na długi czas. Nie szczypie użyty po depilacji. Ma lekki pielęgnacyjny zapach, dość szybko się wchłania. Wydajność\dostępność\cena na plus!

Kupiłam z ciekawości,
używać na osuszone i umyte pachy,
trzeba poczekać, aż wyschnie- nie brudzi wtedy ubrań i jest pewność, że nie wytarło się kosmetyku,
radził sobie ze stresującymi sytuacjami i wysokimi temperaturami,
delikatny zapach,
nawilża pachy,
nie wywołuje pieczenia nawet świeżo po depilacji

Dobra ochrona i świeży zapach

Temat ochrony antyperspiracyjnej jest bardzo indywidualny i produkt, który jest dla mnie niemal idealny dla innych może okazać się bublem (i odwrotnie). Tylko na własnej skórze trzeba więc sprawdzić czy dany produkt wart jest ponownego zakupu.

Jeśli chodzi o markę Sanex to przerobiłam już wszystkie ich kulki i niebieska odpowiada mi zdecydowanie najbardziej. Dobrze chroni - to jej podstawowy plus a jestem z tych osób, które lubią dać sobie w kość na siłce i może aż takiej dawki wody nie zatrzyma żaden antyperspirant, to jestem zaskoczona, że nawet po dużym wysiłku czuć jego zapach, więc ten nieprzyjemny ładnie neutralizuje. Na co dzień wystarcza w 100%.

Inną jego zaletą jest to, że nie podrażnia skóry pod pachami nawet po depilacji (a to wcale nie jest takie oczywiste). Zapach jest świeży i długo utrzymuje się. Duży plus za stworzenie opakowania do góry dnem, przez co mam pewność, że produkt ocieknie po ściankach i zużyję go do końca, bez potrzeby machania butelką. Póki co nie szukam nowego antyperspirantu.

chroni przed wilgocią, ale nie przed zapachem

To już kolejny Sanex. Z fioletowej wersji byłam bardzo zadowolona i dlatego z tym większym entuzjazmem przystąpiłam do używania niebieskiej. Kończę już ta kulkę i niestety ochrona 48 h to na pewno nie jest...

+ delikatny, nie podrażnia, można używać nawet po depilacji
+ nie brudzi ani nie niszczy ubrań
+ chroni przed wilgocią
+ duża kulka, która się nie zacina i idealnie dozuje produkt
+ czas wysychania w normie

- niestety kolejny antyperspirant, który nie chroni przed brzydkim zapachem :( mam wrażenie, że ta niebieska wersja pachnie cytrusami - zapachów cytrusowych nie lubię, drażnią mnie a jak się zmieszają z zapachem skóry to mamy śmierdzącą katastrofę...

Skończę go w okresie jesiennym i już się więcej nie spotkamy...

Idealny dla delikatnej skóry

Często mam problem z podrażnieniami skóry pach po depilacji. Sanex nie tylko pielęgnuje skórę, nie uczula jej, ale też nawilża przynosząc mi ulgę i komfort:-) Polecam wszystkim wrażliwcom!

dezodorant w kulce Sanex 7 in 1 protection

Rewelacyjny kosmetyk, zapach cudowny,świeży i naprawdę chroniący przed potem i przebarwieniami. Myślę,że na długo zostanie moim "ulubieńcem" :-) Polecam w 100%
#sanex
#dbaozdrowieskory

Rewelacja!!!

Po używaniu tego produktu jestem zachwycona. Uwielbiam antyperspiranty Sanex! Po wypróbowaniu tych kosmetyków jestem przekonana, że kupować będe je bardzo często.Jest delikatny, nie brudzi ubrań ma bardzo ładny, delikatny zapach ,który długo się utrzymuję.

Plusy:
+ delikatny zapach
+nie brudzi ubrań
+nie podrażnia skóry
+świetnie chroni
+szybko się wchłania
+wydajny
+ butelka podręczna

Polecam kupić na PROMOCJI!!! ;)
Proponuje na spróbowanie tego kosmetyków --> wogóle kosmetyków SANEX ;) #sanex #dbaozdrowieskory

Najlepszy! :)

Uwielbiam kosmetyki Sanex, a ten antyperspirant to mój absolutny musthave! Co tu więcej mówić... Jest tani, wydajny, pięknie pachnie a na dodatek mam 48 godzin zapewnionej kontroli przed poceniem się, w 200% spełnia moje oczekiwania, zresztą marka Sanex już od dawna ma w swojej ofercie same wspaniałe kosmetyki, inne antyperspiranty "droższych" marek są przereklamowane, i na prawdę nie ma sensu przepłacać, mając taką perełkę w zasięgu ręki:)

Najlepszy!

Uwielbiam antyperspiranty Sanex! Miałam też inne wersję(różową,pomarańczową) jednak najbardziej polubiłam się z wersją niebieską.Jest delikatny, nie brudzi ubrań ma bardzo ładny zapach ,który długo się utrzymuję.

Plusy:
+zapach!
+nie brudzi ubrań
+nie podrażnia skóry
+świetnie chroni
+szybko się wchłania
+jest wydajny

Minusem może być dla niektórych cena ale często jest na promocji .

Zdecydowanie polecam!

Rewelka!

Jestem zachwycona! Kulka jest świetna! Produkt jest bardzo wydajny-miałam go bardzo długo. Cena jest w porządku. Zapach świeży, przyjemny. Bardzo dobrze chroni przed potliwością. Nie zostawia białych czy żółtych śladów na ubraniach. Bardzo podoba mi się pomysł z opakowaniem. Zakrętka extra! Kulka jest też delikatna i nie podrażnia.

Używam tego produktu od: miałam ok. 2 miesiące temu

(Nie) powtórzę

Od kiedy te antyperspiranty pojawiły się w rossmannach wiedziałam że muszę je spróbować.
Czekałam tylko na odpowiednią promocję.

Kupiłam 2 warianty, jedną z nich był właśnie \'extra control\'.

Oczekuję od antyperspirantu wzorowej ochrony.
Nie mam problemu z nadpotliwością, jednak moja praca sprawia że siłą rzeczy dość mocno się pocę.
Wszystko musi być szybko i natychmiast, ponad to dochodzi dość nerwowa praca z kilentem oraz praca w nocy gdzie wysiłek fizyczny jest bardzo często na granicy wytrzymałości.
Zależy mi na produkcie na którym mogę polegać, który świeżość utrzyma do końca dnia (lub nocy :) )

Sanexy zamknięte są w bardzo poręcznych opakowaniach, funkcjonalnych opakowaniach.
Szata graficzna super przejrzysta, przyjemna dla oka.

Kulka ku mojej uciesze spora, nie zacinająca się.
Formuła antyperspirantu mam wrażenie jest jakby lekko kremowa.

Pięknie, ale to pięknie pachnie!! Wielką świeżością, taką prosto spod prysznica.
Co ważne zapach utrzymuje się praktycznie cały dzień :)

Produkt potrzebuje dłuższej chwili by się wchłonąć ale mnie to nie przeszkadza ponieważ i tak w tym czasie zawsze myję włosy.

Antyperspirant absolutnie nie brudzi ubrań, nie niszczy ich.

Skóra jest wypielęgnowana - miękka, miła w dotyku, zero suchości czy dyskomfortu.
Z przyjemnością go stosowałam po depilacji, skóra była złagodzona. Nie odnotowałam szczypania czy swędzenia po aplikacji.

Działanie to już temat nie przywołujący uśmiechu na mojej twarzy.
Jest bardzo słabe delikatnie mówiąc. Szczególnie latem kiedy to go stosowałam.
Nie musiałam cieżko pracować by pachy były wilgotne czy w upały wręcz mokre.
O większym wysiłku nawet wspominać nie chcę...
Najprzyzwoiciej było w chłodniejsze dni gdy miałam wolne.

Ale wielki plus za to że Sanex blokuje nieprzyjemny zapach potu.
Mimo że pachy (średnio) po ok 2h zaczynały być wilgotne do końca dnia nie czułam nic prócz przyjemnego, świeżego zapachu samego produktu.

Antyperspirant to jeden z ważniejszych kosmetyków na mojej półce i oczekuję od niego solidnej ochrony.
Tu tego nie dostałam.
Zapach rewelacyjny, pielęgnacja znakomita jednak to nie wszystko.
Przykro...

Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 50 ml