I Love... Cosmetics, Lemons & Limes, Nourishing Body Butter (Masło do ciała)

I Love... Cosmetics, Lemons & Limes, Nourishing Body Butter (Masło do ciała)

Poczuj radość błyskotliwych akordów pełnej energii świeżej cytryny przeplatającej się z oszałamiającą limonką, które pozostawią zmysły fantastycznie odświeżone i super ożywione. Masło do ciała I Love... Cosmetics Lemons & Limes Nourishing Body Butter szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, łagodzi niewielkie podrażnienia i nie dopuszcza do ponownego przesuszenia. Masło do ciała Lemons & Limes przeznaczone jest do skóry normalnej i suchej.

Skóra
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

najsłabsza wersja

Używałam kilku wariantów zapachowych tych masełek. To wg mnie jest najsłabsze.
Słoiczek jest wygodny, ma ładną szatę graficzną. Samo masełko ma bardzo gęstą konsystencję i limonkowy kolor. Zapach niestety kompletnie mi się nie spodobał, to taka chemiczna limonka znana nam z odświeżaczy powietrza. Utrzymuje się na skórze aż do kolejnej kąpieli. To chyba najbardziej trwały zapach jaki znam.

Nawilżenia jednak nie mogę mu zarzucić. Nawilża, wchłania się dobrze. Trzeba go na prawdę nie wiele żeby nawilżyć całe ciało przez co jest bardzo wydajne.

Cena w stosunku do wydajności jest na prawdę zachęcająca. Szkoda tylko, że jest tak słabo dostępne. Mimo wszystko, jeśli ktoś lubi takie zapachy to śmiało mogę je polecić. Sama jednak wybieram wanilię :)