PUPA, Professionals BB Cream + Anti Eta SPF 30 (Krem BB przeciwstarzeniowy)

PUPA, Professionals BB Cream + Anti Eta SPF 30 (Krem BB przeciwstarzeniowy)

Pupa Professionals BB Cream + Anti Eta SPF 30 to krem BB o działaniu przeciwstarzeniowym. Drobne linie i zmarszczki stają się optycznie wygładzone a cera wydaje się gładsza. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery. Formuła beztłuszczowa. Zawiera filtr SPF 30.

kremy BB i CC
w tubce

dla niewymagających

Na krem BB Pupy skusiłam się przy okazji urodzinowej promocji -50%. Do tej pory korzystałam jedynie z ich kolorowych kosmetyków, więc to mój pierwszy produkt pielęgnacyjno makeupowy firmy.
Po otwarciu kartonika dostajemy dosyć tandetnie wyglądającą różową tubkę kremu. Jest za do dosyć spora, co odbija się pozytywnie na wydajności. Po miesiącu korzystania, produktu ledwie ubyło. Przewiduję, że wystarczy na dobrych kilka miesięcy.
Przy zakupie do wyboru mamy 3 odcienie, to trochę mało, ale w moim przypadku odcień Nude okazał się idealnie dopasowany do cery.
Krem rozprowadza się łatwo, nie jest ani przesadnie gęsty (jak w przypadku koreańskich BB), ani zbytnio płynny. Pachnie neutralnie.
Dobrze współpracuje z innyymi kosmetykami, nie roluje się na zwykłym kremie nawilżającym. Nie podkreśla suchych skórek, ani zmarszczek.
Jego największą wadą jest to, że po jakimś czasie... znika. Po prostu się wchłania, przy demakijażu na waciku zostaje naprawdę niewiele. Nie jest to więc opcja dla osób, które chciałyby przykryć jakieś większe mankamenty. Zwłaszcza, że krycie kremu jest dosyć znikome.
Wyrównuje koloryt i odświeża wygląd, cudów jednak nie zrobi.
Jak dla mnie jest jednak wystarczający, a nawet jestem zadowolona że mam w kosmetyczce taki lekki BB krem. Kupiłam go ze względu na SPF 30 i to jest dla mnie jego najwięszym atutem.

Cud miód

Długo nosiłam się z zamiarem napisania recenzji. Za długo. Bo niestety w rotacji kilka innych produktów, a teraz nagle mnie naszło denkowanie bo sporo już od otwarcia, więc dzien po dniu się nim zachwycam. A zachwytów nie ma konca.