Soft Sensation Lipcolor Butter Matte (Matowa pomadka do ust w pisaku)

Soft Sensation Lipcolor Butter Matte (Matowa pomadka do ust w pisaku)

Wielozadaniowa szminka w kredce Soft Sensation Lipcolor Butter Matte łączy kolor i wygodę klasycznej szminki, głębokie nawilżenie balsamu i precyzję kredki do ust - teraz dodatkowo w modnym, matowym wykończeniu! W matowej serii dostępne są trzy odcienie, które doskonale można dopasować do każdej okazji. Szminka w kredce marki Astor posiada konsystencję masła, dzięki czemu wtapia się w usta i zapewnia wygodną, estetyczną aplikację. Już po jednokrotnym nałożeniu szminki matowy odcień jest doskonale widoczny. Pielęgnacyjna formuła matowej pomadki do ust w pisaku Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte koi wysuszone wargi, sprawiając, iż stają się one o 30% bardziej nawilżone. Tak komfortowy efekt utrzymuje się aż do pięciu godzin.

w kredce
Efekt
matowe

Niezawodna

Bardzo dobra pomadka. Ma kremową konsystencję, nie wysusza ust. Posiadam nr 027 i nie do końca ma matowe wykończenie, bardziej kremowe, ale mi to nie przeszkadza. Ładnie wygląda na ustach i estetycznie się zjada. Łatwo można poprawić makijaż.

Ulubiona

Moja ulubiona szminka. Każda rzecz w niej jest cudowna. Opakowanie wygląda pięknie i elegancko. Jest dość precyzyjna, mozna wziąć do torebki i malować się bez konturowki. A co do samej szminki, moglabym napisać elaborat na temat jej zalet. Jest bardzo napigmentowana, nie powstają żadne prześwity. Ładnie wchodzi w zalamania warg, tak ze szminka nie wygląda na popękaną (co niestety zdarza mi się przy innych szminkach) dzięki temu, ze nie zastyga na ustach. Faktt ze nie zastyga dla niektórych może być wadą bo ta szminka dosyć brudzi kubki, ubrania gdy przypadkiem dotkniemy. Na ustach daje matowo-satynowy efekt. Nie wysusza ust. Nie wiem ile jeszcze jestem w stanie wymyślić zalet, dla mnie jest po prostu ideałem. Jedyną wadą jest mała gama kolorystczna, ale może i lepiej dla mojego portfela

bardzo fajny kosmetyk

dostałam ją od koleżanki, bo jej zdaniem nie była matowa. Fakt faktem efekt matu nie jest bardzo mocny, dla mnie jest ok. Inna sprawa, że całkiem nieźle się trzyma, nawet w trakcie jedzenia i co najważniejsze nie wysusza brzmi, a o to trudno przy matowych pomadkach.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Bomba!

Pierwsza matowa pomadka którą kupiłam. Bałam się, że będzie zasuchac na ustach i dawać efekt suchych ust... nic bardziej mylnego! Świetna konsystencja i wspaniały odcień... bardzo łatwa w aplikacji! Warta swojej ceny

Ulubiona!

Cudowna, miękka konsystencja i piękny zapach. Mięciutko rozprowadza się na ustach i daje efekt nawilżenia. Moje usta z reguły są suche i często popękane, a mimo to szminka wygląda na nich cudnie. Ładnie wygładza i nawilża usta. Do tego długo się trzyma i nie ma problemu z jej poprawianiem bo wszystko ładnie się ''zlewa''. Posiadam dwa kolorki -jeden ciemniejszy i jeden jaśniejszy, i oba sprawują się super.

Extra

Ta matowa pomadka to moja pierwsza z matowych. Kupulam ja jakies 2 lata temu i dziś po wielu testach innych matowych pomadek stwierdzam ze jest maja jedna z ulubionych. Jest matowa ale nie wysusza ust i równomiernie sie zjada. Polecam

Jestem na tak :)

Mam w kolorze 027 Elegant Nude - przepiękny kolor. Na moich ustach chłodny brąz, z fioletowym tonem.
Nie jest tak trwała, jak pomadki w płynie, ale dzięki temu nie jest wysuszająca. Lubię aplikować ją jako "stain", delikatnie wklepać w usta, dzięki czemu uzyskuję bardzo naturalny efekt.
Ponadto:
+ komfortowa w noszeniu,
+ łatwa w re-aplikacji
+ przyjemny , delikatny zapach
+ porządne opakowanie

Szkoda, że jest taki mały wybór kolorów :(

BARDZO MIŁE ZASKOCZENIE

Po raz pierwszy kupiłam tę szminkę tylko dlatego, że jest dość podobna do tych z Revlonu. A okazała się nie tylko podobna, ale nawet lepsza!
Lepsza głównie dlatego, że ma zdecydowanie lepszą trwałość. Na moich ustach trzyma się nawet całą noc. Nie ściera się w kontakcie ze szklanką ani z drugimi ustami ;)
Cena jest rewelacyjna, bo kosztuje nie więcej niż 30 pln, a starcza na prawdę na baardzo długo.

Jedyny jej minus - wysusza usta. Chociaż uważam, że to sprawa indywidualna. Jak ktoś ma tendencję do przesuszonych i popękanych ust, powinien uważać.

Mój letni ulubieniec <3

Jest to jedna z moich ulubionych pomadek!

+ przepiękny kolor, mocno napigmentowany - 025 Cheeky Girl
+ delikatny, dość przyjemny zapach
+ nie pozostawia żadnego posmaku na ustach
+ total mat - zgodnie z tym, co zapewnia producent
+ nie wysusza ust
+ dobra cena - pomadka spokojnie mogłaby konkurować ze swoimi droższymi koleżankami
+ jest dość trwała - utrzymuje się na ustach około 5h, Widoczna jest nawet po posiłku chociaż może się lekko zetrzeć
+ bardzo wydajna - mam ją od około półtora roku i nie zużyłam nawet połowy przy dość częstym stosowaniu
+ rewelacyjna konsystencja - nie topi się, nie brudzi opakowania
+ ogólnie polecam pomadki w pisaku - łatwiej jest zaznaczyć ładny kontur ust

Przy tej cenie minusów brak! Na pewno kupie kolejny kolor z tej serii.

Super!

Mam w kolorze Elegant Nude.

Jest to pomadka, ktora mialam na sobie podczas slubu, wiec mam do niej slabosc :-) slicznie pachnie, piekny kolor, rewelacyjna konsystencja, ktora nie wysusza ust. Moglaby byc nieco bardziej trwała, ale i tak polecam ja w 100%!

Idealna do codziennego makijażu

Świetna pomadka do noszenia w torebce i dziennego makijażu!
+ nawilżająca, treściwa formuła
+ matowe wykończenie
+ ładny kolor (mam 027 elegant nude - brudny, złamany róż)
+ piękny zapach
+ nie wymaga konturówki, można pomalować się w estetyczny sposób samą pomadką
+ wytrzymuje na ustach 2-3 godziny
+ładnie się zjada, nie zostawia brzydkich obwódek i nie migruje na zęby
+ nie jest droga

Na minus zaliczyłabym jedynie opakowanie, które jest spore i średnio higieniczne - pomadka zbiera się na skuwce i wygląda to nieestetycznie.

Arcydzieło!

Posiadam kolor 025 Cheeky Girl i zdecydowanie jestem z niego zadowolona, świetne matowe wykończenie. Kolor trzyma się przy normalnym użyciu nawet do 12 godzin i dłużej (po 12 zmyłam). Jedzenie, picie nie przeszkadza i często nie zmywa szminki. Aplikacja bardzo łatwa. Nie wysusza a za to dobrze nawilża.
Zdecydowanie skuszę się na ten produkt ponownie, ale może tym razem na inny kolor.