AA, Oil Infusion 2, Żelowy tonik oczyszczający

AA, Oil Infusion 2, Żelowy tonik oczyszczający

Nowoczesny, oczyszczający tonik o żelowej konsystencji Oceanic AA Oil Infusion2 zawiera szlachetne olejki avocado i babassu o działaniu odmładzającym. Są one bogatym źródłem składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Unikalna, aksamitna formuła doskonale odświeża, przywraca właściwy poziom pH, zachowując komfort skóry. Tonik żelowy oczyszczający AA Oil Infusion 2 nie zawiera kompozycji zapachowej.
Olejek babassu - pozyskiwany z orzeszków palmy Cohune, rosnącej w lasach Amazonii – intensywnie nawilża i zmiękcza skórę oraz chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych.
Olejek avocado, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, proteiny, aminokwasy i witaminy, dostarcza skórze substancji budulcowych i głęboko ją odżywia.
Witamina E chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, a kwas hialuronowy pozostawia ją optymalnie nawilżoną i jednocześnie aksamitnie gładką.

NIe polubiliśmy się

Konsystencja tego kosmetyku nie przypadła mi do gustu. Jest żelowy, ale na tyle rzadki, że spływa z wacika. Dość ciężko zmywa się nim makijaż, wszystko się rozmazuje na twarzy. Poza tym trzeba poprawić innym kosmetykiem, gdyż zostają resztki makijażu na twarzy. W cenie regularnej dość drogo wychodzi. Jest wydajny, w wygodnym opakowaniu. Jednakże wolę albo żele, albo toniki, albo płyny micelarne, każdy osobno. Lubię firmę AA, ale ten kosmetyk, jak niewiele, nie przypadł mi do gustu.

Ulubiony!

Tonik dzięki na mojej skórze nie ma ani jednego wyprysku. Sama byłam w szoku jego działania. Już po kilku użyciach wszystko ładnie zaczęło schodzić i nic nie wyskakiwało. Jest genialny. Używam 2 razy dziennie.

Dobry jak wszystkie toniki z AA

Dość sceptycznie podchodziłam do żelowego toniku. Myślałam, że będzie cięższy od klasycznych wersji kosmetku, jednak niepotrzebnie. Ten tonik doskonale odświeża i oczyszcza skórę. Jest bezzapachowy i jak reszta toników z AA nie ma w składzie alkoholu, co jest dla mnie bardzo ważne. Przy tym jest bardzo wydajny, mimo, że używam go codziennie rano i wieczorem, nie mogę go"wykończyć". Niestety pod koniec użytkownika skóra zaczęła mnie po nim piec. Nie wiem czemu tak się stało, termin ważności ani przydatności po otwarciu jeszcze nie minął. Może po prostu potrzebuje od niego przerwy.

Zwykl nieszkodliwy tonik.

Tonik nie urzekł mnie swoim działaniem, ale też nie zrobił mi krzywdy.
Nie zapłaciłabym za niego regularnej ceny 12 zł...kupiłam w promocji za 6 zł.
Nie podrażnia, nie zapycha, doczyszcza twarz....i to na tyle ;)
W opisie produktu wypisano magiczne działania, niestety to zwykły tonik także nie ma co się po nim za wiele spodziewać.

Albo żel albo tonik

Do tej pory instynktownie unikałam toników żelowych, przeczuwając, że nie będą mi odpowiadać. Postanowiłam zweryfikować to przeczucie, kiedy natrafiłam na ten tonik w okazyjnej cenie 5,49 zł. No cóż, miałam rację, dla mnie to zupełny niewypał.

Konsystencja toniku utrudnia jego nakładanie, bo tonik po prostu spływa.
Nie daje tego uczucia odświeżenia i "nasączenia" skóry, dzięki któremu toniki są od lat moim ulubionym kosmetykiem pielęgnacyjnym.
Na domiar złego tonik często podrażnia mi cerę, a przecież jest dedykowany cerze wrażliwej i alergicznej (chyba się już przyzwyczaiłam, że to swoisty "standard" marki AA).

Co do zalet - jest cholernik wydajny (starczył na 5 tygodni; zazwyczaj zużywam toniki w 3 tyg.), nie zawiera barwników, substancji zapachowych ani parabenów. I tyle.

Nie kupię więcej toniku o konsystencji żelu.

Porządny tonik bez śmierdzącego alkoholu

Kupiłam go na promocji przy kasie w Rossmannie, skończył mi się poprzedni tonik i uznałam - czemu nie. Konsystencja faktycznie jest żelowa, nie ma problemu z nakładaniem produktu na twarz za pomocą wacika. Tonik przede wszystkim nie wysusza twarzy, nie jest to śmierdzący alkoholem płyn, który masakruje cerę, jak niektóre toniki. Pozostawia skórę przyjemną w dotyku. Produkt mógłby być ciutkę tańszy. Nie przynosi spektakularnych efektów, które obiecuje ta seria, ale jest to jak najbardziej dobry tonik, który nie szkodzi cerze, nie uczula, szybko się wchłania i przygotowuje ją do nałożenia innych produktów.

Świetny

Kupiłam go, bo skusiła mnie żelowa formuła, estetyczne opakowanie i niezły skład. Tonik faktycznie jest bezzapachowy. Nic mnie po nim nie piekło, nie szczypało, nie wyszło żadne uczulenie. Nie zostawia na twarzy tłustej warstwy, skóra jest po nim czysta i przygotowana na krem :) Spisuje się świetnie w tonizowaniu skóry po umyciu żelem. Jedynym minusem jest tylko niewygodne otwieranie.

Świetny.

To chyba jedyny kosmetyk z tej serii, który tak bardzo przypadł mi do gustu i wiem, że kupię go ponownie.

Szybko okazało się, że tonik jest dość \'ostry\', dlatego stosuję go podczas wieczornej pielęgnacji.

Tonik ma żelową konsystencję, ale wciąż jest dość płynny. Dzięki temu jest bardziej wydajny niż tradycyjne toniki w postaci wody.
Świetnie spełnia swoje główne zadanie - oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych etapów pielęgnacji.
Lekko nawilża skórę likwidując uczucie ściągnięcia powstałe po wcześniejszym myciu twarzy wodą.
Tonik może wywoływać pieczenie, jest ostry i gryzący (ale dzięki temu czuć jego antybakteryjne i oczyszczające działanie). Nie podrażnia jednak trwale, nie zapycha skóry.
Co ciekawe - w składzie nie ma alkoholu, chociaż byłam pewna, że go tam znajdę ze względu na to jak intensywne jest działanie tego toniku.

Jak dla mnie jest to tonik na mocne 4 gwiazdki.
Spełnia swoje zadanie niemal idealnie, jest konkretny i ma całkiem niezły skład.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

spodziewałam się czegoś więcej

Bardzo slaby produkt. Nie czułam na skórze nawilżenia i świeżości, czego zwykle oczekuje od toniku. Żelowa konsystencja sprawiła, że miałam wrażenie jakbym nie dokłądnie zmyła makijaż. Używałam całej serii i nie polecam. Lubię toniki; które są idealne do używania rano i wieczorem.
Nie zauważyłam, aby moja skóra była lepiej odżywiona.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Straszny

Bardzo lubię testować nowe toniki. Będąc w drogerii natkęłam się na nowść od AA, Nigdy wczśniej nie miałam żadnego produktu tej firmy więc postanowiłam się skusić na nowy tonik w żelu. Ten kosmetyk po nałożeniu na twarz powoduje piecznie i zaczerwienienie skóry. Dodam, że moja skóra nie należy do wrażliwych. Radze omijać szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: kwiecień
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Dobry:)

Przyznam, że na początku trochę nieufnie spoglądałam na toniki w żelu ( miałam przykre doświadczenia z jednym z nich, kiedy żel lepił się i kleił na skórze), ale ekspedientka w drogerii przekonała mnie, że z tym produktem na pewno tak nie będzie. No to zaryzykowałam:)
Tonik ma żelową, białą ale lekką, nie kleistą konsystencję i delikatny, charakterystyczny dla całej serii zapach. Rozprowadza się bez problemu, szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej klejącej się czy lepiącej warstwy. Wydajny- niewielka ilość na waciku wystarczy do przemycia buzi. Bardzo dobrze nawilża i o dziwo ( producent tego nie obiecuje) ładnie wygładza. Aż przyjemnie dotknąć twarzy.
Opakowanie in plus- estetyczne, przezroczyste, można łatwo sprawdzić ile produktu ubywa. Polecam:)