Nivea, Nivea Men, Energy Cream Q10

Nivea, Nivea Men, Energy Cream Q10

Zaawansowany krem do twarzy Energy Cream Q10 jest innowacyjnym kosmetykiem do codziennej pielęgnacji męskiej twarzy. Dzięki zawartości koenzymu Q10, krem dodaje skórze energii, usuwając oznaki stresu i zmęczenia. Krem wspomaga naturalny proces regeneracji skóry, a także zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia powietrza czy działanie klimatyzacji. Systematyczne stosowanie kremu Energy Cream Q10 sprawi, że skóra będzie wyglądać świeżo i zdrowo. Zaawansowany krem do twarzy Energy Cream Q10 posiada lekką konsystencję, która łatwo się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Krem można stosować zarówno na dzień, jak i na noc.

Nowoczesna formuła kremu zawiera:

- koenzym Q10

- filtry UV

- witaminę E

Krem ma neutralny zapach.

Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclomethicone, Ethylhexyl Triazone, Propylene Glycol, Triisostearin, Panthenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Distarch Phosphate, PEG-40 Stearate, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Hamamelis Virginiana, Myristyl Myristate, Sodium Carbomer, Tetrasodium Iminodisuccinate, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum

Cena: ok. 40zł/ 50ml

Niezly efekt ale...

Zuzylem chyba 3 opakowania w przeciagu 2-3lat. Pomimo wyczuwalnego zapachu krem nie podraznil mojej skory, jak zazwyczaj robia to preparaty dla dziewczyn.

Bardziej odpowiadala mi konsystencja kremu w wersji dla kobiet ale ten okropny zapach doprowadzal mnie do szalu. Wybralem meska wersjew postaci jakby fluidu, ktora przypomina troche krem AA Young.

Generalnie ciekawy efekt o poranku - skora jakby bardziej gesta i zdecydowanie wygladzona. Jednak po zakupie ostatniego opakowania zauwazylem roznice. Cos bylo nie tak - moja skora uniezaleznila sie od tego kremu albo cos zmieniono w recepturze. Niestety nie mam mozliwosci porownania skladu kremow. Sprobuje jeszcze raz, moze trafilem na produkt z "innej linii produkcyjnej".

Używam tego produktu od:2- lat
Ilość zużytych opakowań:3 + 1 w wersji dla kobiet

Znakomity

Krem okazal sie rewelacyjny na podrazniona, sucha i szara skore. Uzywalem tego kremu przez 3 miesiace - jest bardzo wydajny, zuzylem przez ten okres tylko jedno opakowanie. Krem dobrze sie rozprowadza, nie pozostawia tlustej warstwy, skora sie nie swieci ale nabiera blasku. Po kilku pierwszych dniach stosowania kremu zdecydowanie poprawil sie koloryt skory. Skora stala sie miekka i delikatna.

Polecam kosmetyk szczegolnie Panom z sucha i matowa/zmeczona cera, ktorzy tak jak ja nienawidza gdy skora po uzyciu kremu jest tlusta i swieca.