Guerlain, Cils D`Enfer - Maxi Lash So Volume (Intensywnie pogrubiający tusz do rzęs)

Pojemność 8,5 ml

Guerlain, Cils D`Enfer - Maxi Lash So Volume dodaje spojrzeniu intensywności. Maskara zapewnia objętość i czarny odcień makijażu. Czynniki odżywcze chronią rzęsy, przylegające olejki zapobiegają rozmazywaniu się makijażu, zaś olejki pogłębiają odcień czerni. Precyzyjna szczoteczka z elastomeru manewruje, chwyta i rozprowadza formułę tuszu na każdej rzęsie z osobna. Dociera nawet do najkrótszych włosków w kącikach oczu. Guerlain, Cils D`Enfer - Maxi Lash So Volume podkręca, podkreśla i modeluje, bez obawy intensywności makijażu. Zapewnia objętość rzęs i czarny kolor makijażu. Formuła maskary jest perfumowana kwiatowymi nutami.

dla mnie dobra

Mam wrażliwe oczy.
Zazwyczaj nie maluję nawet rzęs na co dzień.
Do tej pory większość tuszy albo robiło mi pandę pod okiem, albo podrażniało ( również te z górnej półki ), albo sklejało w jedną rzęsę.
Ten tusz jest inny. Nie daje spektakularnych efektów, ale delikatnie podkreśla spojrzenie.

Rozczarowanie!

Maskara pozostawia ślady. Szczotka za długa, gdyż nie łapie włosków w kącikach oka. Za tą cene spodziewałam się czegoś o wiele lepszego. Totalne rozczarowanie! Opakowanie świetne, ale nic poza. Wracam do Ikonica Diora!

produkt bardzo dobry, pięknie podany i drogi.

Uwielbiam tę markę - nigdy nie zawiodłam się na ich produktach, niestety jest droga. Tusz spełnił moje oczekiwania: głęboka czerń i przede wszystkim mega wydłużenie (wiem ma pogrubiać, ale ja go przetestowałam szukając wydłużającego tuszu i okazało się, że to jest właśnie to!) Podkręca , tworząc zalotne spojrzenie. Nie kruszy się, nie odbija na powiece i bardzo długo utrzymuje się na rzęsach. Odejmuję gwiazdkę za brak pogrubienia - w moim przypadku( może na innych rzęsach efekt będzie zupełnie inny).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Niestety- nie najlepsza

Jeden z moich mniej trafionych zakupów podczas ostatniego Sephorowego szqaleństwa. W sumie mascarę kupiłam w ciemno, gdyż jest to stosunkowo niedawno wprowadzony produkt.

Mascara bardzo ładnie wydłuża rzęsy i za to gwiazdka. Kolejna za intensywność czerni oraz za fakt, że mascara trzyma się na rzęsach, nie migruje, nie osypuje, nie kruszy, nie odbija się na górnej i dolnej powiece. Jeszcze jedna za opakowanie- naprawdę piękny i fikuśny gadżecik. Bez trudu mieści się w małej kosmetyczce (no ale ja przecież nie mam kosmetyczki ;) ). Mascara nie skleja rzęs i nie sprawia, że rzęsy wyglądają jak mucha zacierająca łapy.

Sama szczoteczka z elastomeru to nie moja bajka. Choć można nią "złapać" każdą, nawet najkrótszą rzęsę to jednak dla mnie jest za mała a elastomerowe włoski za sztywne i jest ich za mało.

Resume:
ta mascara byłaby idealna, gdyby kosztowała o 3/4 mniej. Nie różni się niczym od tych średniopółkowych. W tym przypadku więc typowo płacimy za markę i ozdobne opakowanie z napisem: Guerlain.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna mascara