Christian Dior, Glow Maximizer Primer (Baza rozświetlająca)

Christian Dior, Glow Maximizer Primer (Baza rozświetlająca)

Christian Dior Glow Maximizer Primer to baza rozświetlająca skórę, dodająca naturalnego blasku. Do stosowania pod fluid (rozświetlenie globalne) lub na fluid (rzeźbienie rysów twarzy). Christian Dior Glow Maximizer Primer wyszlachetnia twarz, niwelując oznaki zmęczenia.

rozświetlające
bazy pod makijaż twarzy
w tubie

Mnie ta baza nie przekonała

Zdecydowanie nie warto.
Pomijając już małą pojemność i wysoką cenę.
Baza kolor sam w sobie ma ciekawy, nie za różowy, nie za złoty, taka delikatna perła. Ale konsytsencja jest ciężka. Nie jest jak większość baz silikonowa, ale trudna do rozprowadzenia.
Próbowałam ją mieszać z kremem, z podkładem ale zawsze miała skłnność do rolowania a do tego podkreśla pory i zostawia efekt pudru przed podkładem, czyli zważony.
Na kości policzkowe też się nie sprawdza, ściąga podkład, a róż potem plami.
Moimi ulubionymi nadal pozostaną-na całą twarz Sephory baza (różowa) mieszana z podkładem, a na kośći policzkowe Benefit, Sun Beam i High Beam
Diora męczę czasem jako bazę pod cienie;)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Jeden z najlepszych

Produkt nabyłam z pewną obawą, za namową pani z Sephory. Potrzebna mi była lekka, rozświetlająca baza na lato. Naprawdę jestem zadowolona z tego zakupu.

Baza ma różowawą, lekką konsystencję (po nałożeniu na twarz żadnej różowości nie widać), przyjemny zapach. Jest prosta w aplikacji, ale nałożona palcami nie daje tak spektakularnego efektu, jak przy pomocy flat-topa czy blendera (akurat blender tutaj działa cuda z tą bazą). Nakładam ją na uprzednio nawilżoną kremem twarz.

To, co otrzymamy to naprawdę promienna, rozświetlona skóra. Bez żadnych drobinek, bez upiornej lustrzanej tafli, bez efektu dewy- trochę tak, jakby nasza twarz rzeczywiście złapała światło slońca. Sprawdza się nawet na zmęczonej cerze (a taka jest moja ostatnio). Efekt utrzymuje się dość długo- ponad 8 godzin z pewnością. Nie powoduje nadmiernego błysku w strefie T.

Ta rozświetlająca baza dobrze współdziała z rodziną Parure ( sprawdzałam pod Parure de Lumiere i Parure Gold, zwłaszcza pod tą ostatnią "robi" spektakularny efekt), a więc z podkładami lżejszymi. Nie wiem, jak by to było w przypadku podkładów mocno kryjących. Ale i bez podkładu moja cera i tak wygląda o niebo lepiej po rozświetleniu Maximizerem.

Pół gwiazdki zabieram za stosunek pojemności w stosunku do ceny: 30 ml to niewiele, standardowo. Nie podoba mi się też opakowanie: plastikowa tubka, choć z drugiej strony, można będzie wydobyć resztki bazy rozcinając opakowanie (szlag mnie trafiał, gdy kupiłam bazdę Guerlain z perełkami- za diabła nie da się wydobyć dość sporej reszty ze szklanego opakowania).

Resume:
bardzo dobra baza na lato, warta swojej ceny. Przypuszczam, że wydajność też będzie dobra-wystarczy jedna pompka, by stał dię cud.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni