Ziaja, Ziajka, Czary Mary, Żel do mycia zębów dla dzieci

Ziaja, Ziajka, Czary Mary, Żel do mycia zębów dla dzieci

Owocowy żel do zębów Ziaja Ziajka Czary Mary dla dzieci od 2 do 6 lat.
Działanie:
- łagodnie, ale dokładnie czyści zęby,
- zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą,
- wyraźnie wzmacnia szkliwo,
- zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej.
Zawiera: 0,1% fluorku sodu.
Żel do zębów dla dzieci Ziaja Ziajka Czary Mary uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Skład: Sorbitol, Aqua (Water), Hydrated Silica, Glycerin, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Fluoride, Cellulose Gum, Mica, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Aroma (Flavor), CI 42090 (FD&C Blue No. 1).

Cena: 3,89zł / 50ml

Całkiem fajna

Najczęściej kupuję dla córki pastę do zębów z Alterry, ale akurat wyjeżdżaliśmy, robiliśmy zakupy w hipermarkecie, a do Rossmanna było nam wybitnie nie po drodze, więc sięgnęłam po Ziajkę. Zwłaszcza, że już kiedyś mieliśmy tę pastę i dobrze się sprawdzała.

Pasta ma formę żelu o niebieskiej barwie i owocowym zapachu. Przyjemnym, ale sztucznym, cukierkowym. Dzieciaki lubią takie klimaty, więc jest ok.
Żel już w niewielkiej ilości pieni się jak szalony, co jest zasługą SLS w składzie. Dzięki temu jest wydajny i piana nie znika w ekspresowym tempie.

Dobrze oczyszcza zęby. Córka raz się skarżyła, że czuje pieczenie, ale akurat wtedy straciła pierwszego zęba, więc może to miejsce jej trochę podrażniło. Ja dla spróbowania też użyłam tej pasty i stwierdzam na sobie, że delikatnie myje i nie podrażnia dziąseł. Jednak na moją starą gębunie jest trochę zbyt słaba w działaniu, haha.
Na mleczaki u dziecka jest ok. Utrzymuje jamę ustną w dobrym stanie. Dentystka nie miała nic do zarzucenia. ;-)

Opakowanie, to miękka tubka. Zakręcana szerokim korkiem, dzięki czemu pasta stoi stabilnie.
Tubka jest biała, z jeżykiem Remigiuszem. Oszczędna grafika, jak to u Ziaji, ale dziecku się podoba, a oto też chodzi.
Cena niziutka, a pastę widziałam w wielu drogeriach i marketach, więc dostępność jest również całkiem dobra.

Jak najbardziej jestem za

Dzieki tej pascie corka chce myc zabki. Ladnie pachnie co jej sie podoba. I sklad jest super dla takich maluszkow. Ciezko mi bylo kupic bo w drogeriach sieciowych nie zawsze mozna je dostac.

Dobry produkt

To, że moje dziecko samo chce myć zęby, nie krzywi się i nie krzyczy, że szczypie to świadczy o tym, że produkt spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do tego wydajna, niedroga i z polskiej firmy. Polecam.

super pasta

Przyznam się, że sama stosuję tę pastę, poniewaz bardzo nie lubię smaku mięty, a pasty dla dorosłych tylko takie nam oferują. Pasta smakowita, zęby czyści, nie zepsuły mi się (dentystka potwierdziła!),
a jeż Remigiusz za każdym razem wywołuje mój usmiech :)

Fajny, owocowy żel.

Żel ma fajny niebieski kolor, ładny zapach i owocowy smak (umyłam nim zęby żeby spróbować). :) Dobrze czyści zęby dziecka, jest niedrogi i dość wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.