Ziaja, Ziajka, Żel do zębów dla dzieci bez fluoru od 1. ząbka

Ziaja, Ziajka, Żel do zębów dla dzieci bez fluoru od 1. ząbka

Żurawinowy żel dla dzieci od 1 ząbka Ziaja Ziajka. Polecamy również dla dzieci z terenów o podwyższonym poziomie fluoru w wodzie.
Działanie żelu do zębów dla dzieci bez fluoru od 1. ząbka Ziaja Ziajka:
- bardzo łagodnie czyści zęby,
- daje efekt długotrwałej świeżości.
Zawiera: antybakteryjne ekstrakty z tymianku i lukrecji, łagodzącą prowitaminę B5 (D-panthenol), naturalne, delikatne krzemionki.

Średnia pasta

Pasta nie zawiera floru, a to jest bardzo duży plus. Dodatkowo małe dzieci zawsze połykają pastę, a ta według producenta, jest nie szkodliwa. Córka bardzo ją lubiła.
Ale po jakimś czasie zauważyłam, że zęby mojej córki zrobiły się żółte.
Ogromny minus za skład.

HIT

Bardzo fajna pasta dla maluszka, i przede wszystkim bardzo fajna alternatywa dla past z fluorem. Rodzic ma wybór czym maluszek będzie mył ząbki. Jednakże dziecięce zęby potrzebują fluoru, który walczy z próchnicą. Mimo tego, ze jest zły, robi też trochę dobrego. Moje dzieci używały tych past ziajkowych bez fluoru ale ząbki zaczęły nam się psuć i lekarz doradził by używać normalnych past z tego względu, że bakterie jednak są silniejsze. Jednakże pasty były bardzo fajne. Miały wybór smaków, opakowania estetyczne, dostępność raczej normalna. Dzieci były chętne do mycia nimi ząbkami. Jednak to raczej pasty nie do codziennego mycia ząbków. A przynajmniej nie dla każdych ząbków :)

Idealna dla maluszka

Bardzo fajna, delikatna pasta do zębów o przyjemnym owocowym smaku od pierwszego ząbka. Nie zawiera fluoru i jest bezoieczna dla małych ząbków i dziąseł . Moja córeczka bardzo lubiła nią myć ząbki. Jest warta swojej ceny a cena jest bardzo przystępna.

Super

Moja córka kocha tę pastę. Stosujemy ją od pierwszego ząbka i naprawdę daje radę. Jest bezpieczna nawet jak dziecko ją połknie. Ma fajny zapach, jest smaczna. Produkt godny polecenia.

Dzieci zadowolone

Dla moich dzieci to jest hit. Można stosować już od pierwszego ząbka, ewentualne połknięcie nie powoduje skutków ubocznych. Smak owocowy, bardzo maluchom przypadł do gustu. Kolor soczysta czerwień, jest dodatkową atrakcją na szczoteczce no i ten piękny, owocowy zapach. Produkt wydajny i nie drogi.

Dobra pasta, ale czy dla dziecka?

Kupiłam ją dla siebie. Mam wątpliwość czy byłaby odpowiednia dla dziecka, skoro zawiera SLS, czy PEG. Pasta ma fajny zapach i smak. Dobrze oczyszcza zęby i jest bez fluoru, co jest jej główną zaletą.

Godny polecenia

Bardzo starannie dobieram kosmetyki dla mojego Dziecka.
Uważam ze ziaja jest idealna od pierwszego ząbka tak jak i było w naszym przypadku.
Bardzo delikatnie pachnie i co najważniejsze nie zawiera fluoru.

Pasta najlepsza

Syn używa pasty ponad rok. Jest zadowolony, kocha myć zęby, jego ząbki są w bardzo dobrym stanie! Zawsze mycie trwa 10 min i chciałby jeszcze! Oczywiście plusem jest brak fluoru w paście dla dzieci, smak i sama konsystencja rozprowadzonej pasty na ząbkach. U nas jest numerem jeden. Cena też zachwyca. POLECAMY Ż CAŁEGO SERCA!

Jestem zadowolona

Testerem oczywiście był mój syn i zawsze z uśmiechem mył zęby. Dodatkowo żel ten polecił nam stomatolog. Wydajny, łatwo się pieni, miły zapach i (podobno) smaczna :)

Tania i daje radę

Ostatnio moja córka nie chce myć ząbków niczym innym. Oczywiście powód to zapach i smak tej pasty – co ma swoje minusy – młodsze dzieci próbują ją zjadać.
Pasta, co jest w świecie bezfluorowych past dla dzieci, dziwnie rzadko spotykane, dobrze czyści zęby (usuwa płytkę) i dość długo zachowuje świeżość oddechu. Powiedziałabym, że pod tym względem bije na głowę wariant z ksylitolem. Krzemionki wydają mi się równie drobne i mało agresywne jeśli chodzi o ścieranie szkliwa – tym większe uznanie.
Opakowanie jest dość małe, a sama pasta średnio wydajna, ale bardzo niska cena powoduje, że relację cena/jakość i tak oceniam pozytywnie.

Bożenka jest the best

Dzieciaki uwielbiają Bożenkę (imię wiewiórki na opakowaniu). Starsza córa często podbiera tą pastę młodszej, mimo że ma swoją.
Na plus są smak, zapach, kolor i opakowanie. I cena.
Minusów brak :-)

Sprawdza się

Synek uwielbia tę pastę, zwłaszcza za jej zapach i smak. Chętnie myje nią ząbki, Jest to świetny produkt, dobrze czyści, nie zawiera fluoru, którego wpływ na nasze zdrowie jest ostatnio różnie oceniany, woda również jest fluorowana, więc ja mojemu dziecku myję zęby właśnie pastą bez fluoru.