Clinique, Pop, Lip Colour + Primer (Szminka do ust i baza wygładzająca w jednym)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 3,9 g

Clinique Pop Lip Colour + Primer – bogata w pigment szminka do ust i baza wygładzająca w jednym.
Pomadka wygładza, podkreśla, odżywia skórę ust i zapewnia im ochronę przez cały dzień. Kolor nie blednie w miarę upływu czasu, a aksamitne wykończenie utrzymuje się na skórze przez długi czas.
Formuła Clinique Pop Lip Colour + Primer powstała na bazie masła shea i murumuru, które zapewniają ustom skuteczniejsze nawilżanie. Wbudowana baza sprawia z kolei, że kolor gładko rozprowadza się na wargach sprawiając, że stają się one aksamitne w dotyku. Dzięki polimerom kolor pozostaje żywy i intensywny przez cały dzień, gwarantując ustom pełen stopień krycia oraz gładszy i pełniejszy wygląd.

Najlepsza

Ze wszystkich szminek, które do tej pory miałam, ta była najlepsza, a było ich na pewno ponad 20. Chociaż cena jest dość zaporowa to warto. Mam kolor 09 Sweet Pop, a raczej już tylko jej opakowanie, bo zużyłam ją do samego dna na końcu wybierając pędzelkiem. Jest niesamowicie aksamitna, prawdziwy balsam dla ust. Nie jest ani matowa, ani zbyt błyszcząca - taka w punkt. Mogę się nią tylko zachwycać. Niestety ze względu na cenę na razie nie kupiłam następnej.

Ulubiona

Szminka ma same plusy:
- opakowanie
- kolor plum pop idealny
- efekt satyny na ustach
- pielegnuje usta
- jak na satynowa pomadke utrzymuje sie bardzo dobrze

Mam zamiar kupic kolejne kolorki

Mój niezbędnik w kosmetyczce.

Wszystko zaczęło się od prezentowego zestawu miniatur, które uwiodły mnie. Paleta była w kolorach chłodnego różu, fioletu, czerwieni.Zakochałam się w kolorach, opakowaniu, a przedewszystkim samym sztyfcie. Dlaczego? Szminka z bazą wygładzającą usta - nowość na rynku, która okazała się być strzałem w dziesiątkę. Usta są gładkie, odżywione, przez co kolor lepiej się trzyma, nie widać niedoskonałości typu suche skórki. Szminka nie pozostaje w kącikach ust, po jedzeniu kolor wymaga jedynie drobnej poprawki.

Wykorzystała: kilka próbek

Dba o kondycję ust

Przy okazji zakupów na stronie Clinique miałam do wyboru miniaturki i między innymi wybrałam dwie szminki. Kolory to: 09 sweet pop ( żywy róż bez drobinek) oraz 02 bare pop ( beżowo- różowy nude ze złotymi drobinkami). Na pewno kupię ich więcej.

Szału nie ma

Przy pomadce tej marki spodziewałam się czegoś lepszego. Szału nie ma, ściera się, nie odbiega niczym od pomadek innych firm dostępnych w Rossmann typu Bell.

Świetna szminka z wyższej półki ♥

Jestem oczarowana tą szminką! Ma piękną pigmentację i wyjątkowe kolory, a dodatkowo dba o usta poprzez składniki pielęgnacyjne, takie jak masło karité i masło murumuru. Jedynym minusem jest trwałość, którą przedłużyć można pudrem sypkim.

doskonałe nawilżenie

Opisuję miniaturkę - kolor Punch Pop
Sama miniaturka jest cudownie wykonana, myślę, że spokojnie starczy mi na pół roku. Szminka ma jedwabistą konsystencję, nie wysusza, a wręcz nawilża usta i pozostawia je sprężyste i pełne blasku. Sam kolor również mi odpowiada, pomimo tego, ze zdecydowanie wolę matowe pomadki. Pięknie pachnie, jest bardzo trwała. Jedyną wadą jest to, że lekko się rozmazuje, ale i tak pozostawiam 5 gwiazdek za to cudo!

Gładziutka

Posiadam miniaturkę i jestem zadowolona. Pomadka ma bardzo gładką, masełkową konsystencję, pięknie się rozsmarowuje ale przez to również nieco rozmazuje i szybko zjada. Produkt na plus ale nie do końca trafiłam z kolorem.

cudowna <3

Kupiłam szminkę w kolorze nr 10, mocno różowym, takim fuksjowym odcieniu. Pomadka pięknie kryje, nie wysusza w ogóle ust ani nie tworzy takiej "suchej" i nienaturalnej skorupki. Bardzo długo się trzyma, około 5 h, gdy się nie je i nie pije, a około 3 h, gdy się coś je lub pije (jak dla mnie to długo). Kolor jest świetnie dobrany według mnie-lubię takie różowe pomadki ;) Śliczne opakowanie, takie kwadratowe <3 Bardzo wydajna, mam ją już dłuższy czas :) Jedynym minusem jest wysoka cena, ale w sumie za jakość i markę się płaci, więc i tak nie jest aż tak źle.

Elegancki urok pielęgnacji

Zdecydowanie najlepsza szminka, jaką sam posiadałem. Imponuje zwłaszcza doskonałe nawilżenie połączone z eleganckim satynowym efektem wykończenia. Po zastosowaniu choćby niewielkiej warstwy usta stają się idealnie gładkie. Atutem - przynajmniej dla mnie - jest brak zapachu. na uznanie zasługuje gama kolorystyczna, obejmująca zarówno odcienie idealne do makijażu nude, jak i wieczorowych stylizacji retro. Pozytywnie można też ocenić jej trwałość - kolor wnika głęboko nie tylko utrzymując się po lekkim starciu, ale nawet pozostawiając ślad po demakijażu.
Mimo dość wysokiej ceny szminka jest godna polecenia - to kosmetyk upiększający i - co jeszcze ważniejsze - pielęgnacyjny - wysokiej klasy.

Mocny pigment :)

Moja ulubiona szminka! Największym plusem jest mocna pigmentacja, niewiele produktu wystarczy by uzyskać mocno nasycony kolor. Mam kolor Graffiti Pop, mocny kolor przypominający fuksję w świetle dziennym, jednak w sztucznym oświetleniu prezentuje się jeszcze lepiej- trochę wpada w fiolet. Myślę, że ogromnym plusem jest to, że szminka nie wysusza ust, co jest dla mnie problemem przy większości matowych szminek. Utrzymuje się na prawdę długo, a usta są odpowiednio nawilżone przez cały czas. Podoba mi się także kształt szminki, z łatwością można dokładnie obrysować kształt ust bez konieczności używania konturówki :)

Idealna

Uważam, że to najlepsza szminka, jaka istnieje!

PLUSY
- ładne kolory (aczkolwiek wybór jest za mały)
- piękny efekt
- rewelacyjna trwałość
- dobra pigmentacja
- niesamowita wydajność
- ładne i poręczne opakowanie
-wystarczająco miękka
-nie podrażnia i nie uczula
-cena

MINUSY
- za mały wybór kolorów