Garnier, Lift Expert, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień

Garnier, Lift Expert, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień Lift Expert 45+ Garnier zapewnia kompleksowe działanie przeciw widocznym oznakom starzenia: zmniejsza zmarszczki i wygładza ich powierzchnię oraz widocznie wzmacnia owal twarzy. Wzmocniona i wygładzona skóra dzięki kremowi Garnier Lift Expert wygląda na bardziej napiętą.

Krem niemal idealny

Minus:
- brak filtrów i za to DUŻY MINUS
Plusy:
- przyjemna, nietłusta konsystencja
- łatwo się wchłania
- przyjemny zapach
- nie uczula
- nadaje się pod makijaż!
- dobrze nawilża
- poręczne pudełko

Krem stosuję 2 miesiące, od czasu jak wycofano z polskiego rynku kosmetyki Olay. Gdyby nie brak filtrów byłby dla mnie kosmetykiem idealnym i całorocznym. Po użyciu czuję komfort, nie zostaje na twarzy tłusty film, nie ma uczucia ściągnięcia. Makijaż trzyma się znakomicie i delikatne poprawki w ciągu dnia udają się lepiej niż w wypadku innych kremów. W wieku 40+ trudno o spektakularne efekty więc nie wiem czy ma działanie liftingujące czy odmładzające. Ale wcześniej wymienione atuty dały mi wiedzę, że to świetny kosmetyk na zimę do codziennego stosowania gdy nie eksponujemy się na słońce. Pomiędzy wiosną a jesienią oraz zimą przy ekspozycji na słońce osobom o cerze skłonnej do przebarwień polecam jakiś krem ze sporym filtrem. KONIECZNIE! Odejmuję jedną gwiazdkę za brak filtrów. Cena: od 20 do 25 zł więc bardzo przyzwoita. Pudełko bezpieczne bo plastikowe to dla mnie też atut.