l`Orient, Power of Minerals, Face Moisturizer Cream (Krem nawilżający na dzień)

l`Orient, Power of Minerals, Face Moisturizer Cream (Krem nawilżający na dzień)

Fundamentem zdrowej i pięknej cery jest jej odpowiednie nawodnienie. Bazą kremu nawilżającego na dzień l`Orient Power of Minerals Face Moisturizer Cream jest kompleks emolientów: olej ze słodkich migdałów, gliceryna roślinna. Intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry gwarantuje woda z Morza Martwego, bogata w magnez. Olej z awokado, zwany olejem 7 witamin A, B, D, E, H, K, PP, uzupełnia braki składników odżywczych, ekstrakt z aloesu łagodzi podrażnienia. Zawartość oleju jojoba, składnika o wysokim powinowactwie do ludzkiego sebum, sprawia, że krem jest dobrze tolerowany przez skórę i polecany również dla alergików. Masło karite zapewnia odpowiednią ochronę.
Krem nawilżający na dzień l`Orient Power of Minerals Face Moisturizer Cream posiada gęstą, aksamitną konsystencję. Niezwykle szybko się wchłania, jest idealny pod makijaż.
Polecany dla każdej cery wymagającej intensywnego nawilżenia.

Może być

Krem kupiłam po przetestowaniu próbki. Fajnie nawilżał, dobrze sprawdzał się pod makijaż (w zasadzie pod bb, korektor i róż). Mam cerę koszmarnie suchą ze skłonnościami do niedoskonałości. Twarz mnie ciągle piecze zimą. Zaczęłam używać kremu późną wiosną. Ten krem nie zrobił mi krzywdy i nawilżył skórę w stopniu lepszym, niż inne kremy, chociaż spodziewałam się, że zadziała lepiej. Po prostu nawilża. Ciągle czuję, że czegoś mi brakuje, że to nawilżenie jest zbyt małe (szczególnie zimą). Kremu nie oszczędzałam, nakładałam dość grubo. Kończę pierwsze opakowanie. Po drodze stosowałam też inne kremy, ale poza kremem od Estee Lauder, który dostałam na jakimś wydarzeniu, nie znalazłam niczego innego, co byłoby satysfakcjonujące.
Nie rozumiem tylko, skąd zachwalanie zapachu. Krem zwyczajnie śmierdzi i to jest jego największa wada. Nie jest to zapach morza, tylko dna morskiego pomieszanego ze starą szafą i panią w autobusie ubraną w zatęchłe, stare norki. Naprawdę. Nawet mój partner zapytał parę razy co to za dziwny zapach...

przykro mi, ale absolutnie nie

Moja ocena będzie zaprzeczeniem, tych wszystkich, które przeczytałam poniżej. A czytałam o tym kremie same dobre rzeczy. I tu, na Wizażu, i na blogach. Niestety, dla mnie ten krem jest przeciętny.
Moja skóra jest tłusta, czy raczej coraz mniej, ale jednak. Natomiast dokucza mi mocne odwodnienie i to z nim walczę wszystkimi kremami, serami, lotionami, tonikami, itd.
Nie mogę powiedzieć, że krem jest beznadziejny. Dobrze się wchłania, nie roluje, nie zatyka porów, nie przetłuszcza skóry oraz nie wywołuje wyprysków, nie pozostawia nieprzyjemnego filmu, współgra z makijażem. I tyle w kwestii plusów.
Nawilżenie..... może i coś tam nawilżał, raczej było to nawilżenie na miarę cery mieszanej, normalnej, może nawet suchej, ale przy moim odwodnieniu czułam potężny niedosyt już w momencie aplikacji. Skóra była ściągnięta, wołała o pomoc. Dosyć to zaskakujące, biorąc pod uwagę zawartość kwasu hialuronowego, gliceryny i skwalenu, czyli m.in. tych składników, których potrzebuje skóra odwodniona. Nie mówiąc już o obecności olejków.
Kiedy zaczynam testować nowy krem, pierwsze aplikacje odbywają się na "gołą" skórę, to znaczy bez lotionu nawilżającego i serum nawadniającego, by sprawdzić możliwości kremu. To są dwa, trzy dni. Później wracam do moich standardowych etapów (lotion, serum, krem, na noc dodatkowo olejek) .
Niestety ten krem nie spisał w żadnym z podanych sposobów aplikacji, a na surowo był bardzo słaby.
Nie zauważyłam również właściwości łagodzących czy ochronnych.
Nie mogłam doczekać się również, kiedy poczuję ten zachwalany zapach. O matko kochana! Przepraszam bardzo, ale ja już chyba jestem za stara (chociaż czuję się świetnie w swoich 35 latach). Zapach za każdym razem przyprawiał mnie o lekkie mdłości, przypominał starą, dawno nie wietrzoną szafę. I nie, krem nie był przeterminowany! Na szczęście szybko się ulatniał, ale na samo wspomnienie przewraca mi się żołądek.
Czy jest wydajny, ciężko mi ocenić, po kilku dniach codziennego używania i zawodzie, jaki krem mi sprawił, zaczęłam używać go coraz rzadziej i męczyłam przez kilka miesięcy bo wyrzucić krem za taką kasę...
Pochwalić mogę jeszcze opakowanie, smukła butelka z higieniczną pompką.
Polecam skórom od mieszanej po suchą lecz nie odwodnionym.

Nieziemski zapach

Bardzo dobrze nawilżający krem, niezapychający, idealny pod makijaż a co mnie najbardziej urzekło - obłędny zapach. Skóra po nim jest niezwykle gładka i miękka. Niestety mało wydajny i dosyć drogi :(

powoli się zaprzyjaźniamy

Krem dostałam od znajomej, ponieważ dla niej był nieodpowiedni. U mnie początkowo też się nie sprawdził - efekt był jakby odwrotny czułam ciągnięcie skóry i zaczerwienienie. Okazało się jednak że problem tkwił w wodzie z kranu, która była z dużą ilością wapna (produkt wzięłam ze sobą na wakacyjny wyjazd). Po powrocie krem zaczął pełnić swoje funkcje: dobrze nawilża, nie uczula, szybko się wchłania, jest lekki - idealny na lato, ma dobry skład no i starcza na długo. Dlatego zaprzyjaźniliśmy się bardzo się lubimy :)

Oj doooobry!

Używałam ponad rok, teraz kupiłam na próbę inny tej firmy i też mnie zachwycił. Idealna konsystencja taka śmietankowa, fajnie pachnie, dobre opakowanie z pompką, idealnie się sprawdził na moje problemy ze skórą, zaskórniki i wysyp niespodzianek. dobrze się wchłania uzywalam latem i zimą, na noc i na dzień. potem przerzuciłam się na oleje na noc. generalnie jak nie próbowałyscie to polecam, będziecie zadowolone :D cena ok.
tylko opakowanie mi się nie podoba,takie apteczne. ale za to pompka spoko i widac ile zostało, więc niech im będzie ;)

BARDZO DOBRY KREM NA DZIEŃ

Świetny krem na lato dla cery mieszanej w stronę suchej, zimą moja skóra jednak potrzebuje trochę większego nawilżenia (kaloryfery i te sprawy...).

Zalety:
- praktyczne opakowanie, dobre do podróży
- wydajny
- lekka, ale nawilżająca konsystencja
- dobry pod makijaż
- szybko się wchłania
- nie zapycha
- przyjemny skład

Wady:
- szkoda, że nie nawilża minimalnie bardziej albo, że nie ma z niego odpowiednika na zimę :(

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: na końcówce drugiego iopakowania

NAJLEPSZY!

Kupiłam go po zabiegu kwasami, świetnie poradził sobie z przesuszoną skórą! Błyskawicznie poprawił się jej stan. Mimo, że jest na dzień stosuję też na noc, rano cera wygląda bardziej promiennie :)
Jedyna wada jaką dostrzegam to cena :D
na szczęście jest bardzo wydajny, wystarczy wycisnąć odrobinę na palec - świetnie się rozprowadza i szybko wchłania!

Ilość zużytych opakowań: zostało jakieś 3/4 opakowania :)