Soraya, Nawilżanie & Dotlenianie, Mleczko nawilżająco - wygładzające do demakijażu twarzy

Mleczko nawilżająco - wygładzające do demakijażu twarzy Soraya Nawilżanie & Dotlenianie oczyszcza skórę z makijażu. Formuła mleczka do demakijażu Soraya zawiera Kompleks Aqua - Cell nawilżający skórę oraz d - pantenol, alantoinę i ekstrakt z białej lilii, które chronią skórę przed agresywnym wpływem środowiska zewnętrznego i minimalizują skutki podrażnień.

Dobry produkt

Jest to kosmetyk z serii nawilżanie&dotlenianie, miałam również krem na dzień z tej samej serii ale już mi się skończył. Mleczka używam raczej rzadko bo jeśli chodzi o demakijaż to wolę płyny micelarne ale zdarza mi się po nie sięgnąć. Nie tylko dotlenia i nawilża skórę ale także oczyszcza ją z toksyn. Niewielka ilość kosmetyku starcza do zmycia całego makijażu więc mleczko jest wydajne. Jego zapach jest przyjemny, delikatny, a nie zbyt rzadka konsystencja sprawia, że łatwo się je aplikuje. Butelka w której znajduje się kosmetyk jest bardzo wygodna w użytkowaniu, smukła i posiada przyjemną dla oka szatę graficzną

Takie sobie

Wady:
- podrażnia skórę w miejscach, gdzie jest uwrażliwiona (u mnie to skrzydełka nosa)
- nie dość dobrze usuwa makijaż
- nieszczególny zapach
- niezbyt wydajny

Plus/Minus:
+/- skład wydaje się niepokojąco długi, ale po przyjrzeniu okazuje się, że są w nim wyciągi roślinne i inne dobroczynne składniki

Zalety:
+ dobra, gęsta konsystencja, taka kremowo-żelowa
+ wygodne opakowanie
+ cena, ale kupiłam w promocji

Bardzo dobry

plusy:
+ dobrze nawilża
+ wygładza
+ oczyszcza
+ ładnie pachnie
+ nadaje się zarówno do demakijażu, jak i pod makijaż lub jako krem

minusy:
- trzeba trochę szorować żeby zmyć makijaż

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niewydajność
+ niska cena