Artdeco, Fixing Powder (Utrwalacz makijażu w pudrze)

Artdeco, Fixing Powder (Utrwalacz makijażu w pudrze)

Zgłaszająca osoba: Moka

Transparentny puder utrwalający makijaż. Szczególnie polecany do utrwalania korektora-kamuflażu w kremie Artdeco, który staje się wtedy całkowicie wodoodporny i nieścieralny. Może być stosowany do każdego podkładu, szczególnie przy skórze tłustej i mieszanej. Przedłuża również trwałość pomadek do ust.
Ważny jest sposób aplikacji `Fixing Powder`: po nałożeniu grubą warstwą na korektor, należy doczekać co najmniej 5-10 minut i strzepnąć nadmiar miękkim pędzlem do pudru.
Art. Nr. 4930 (solniczka z pudrem sypkim) i 4932 (puder w kompakcie).

sypki
utrwalające
hipoalergiczna

przeciętny

No niestety biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, produkt zdecydowanie mnie nie zachwycił. Niewiele różni się, jak dla mnie, od zwykłych matujących pudrów za kilkanaście złotych.

Za plusy mogę uznać:
- nie zmienia koloru podkładu, nie bieli ani nie przyciemnia
- nie wchodzi w załamania skóry, nie podkreśla porów

Co do matowienia bardzo średnio, prze godzinę, dwie jest całkiem dobrze, ale później skóra zaczyna się świecić i to dość mocno; specjalnego utrwalenia makijażu też nie zauważyłam. Średnio wydajny, stosując większe ilości, zgodnie z zaleceniami producenta.

Stosowałam na różne podkłady, różnic między efektem końcowym nie zauważyłam.

Dodam jeszcze, że mam cerę mieszaną, miejscami tłustą, ale nie jakoś wybitnie. Puder z Bell kupiony w Biedrze za bodajże 12 zł dawał mi podobny efekt jak ten.

zawsze do niego wracam

Moj ulubiony puder,pieknie matowi i nie zostawia płaskiego wykonczenia.Bardzo wydajny, opakowanie 10g starcza mi na niecałe poł roku przy codziennym makijazu.

Nieporozumienie

Oceniam solniczkę.
Kupiłam fixer z myślą o weselu. Potrzebowałam czegoś co przedłuży mi trwałość makijażu, a moje sebum będzie trzymało w ryzach. Ło matko, dobrze, że ja go wcześniej wypróbowałam...
Ten puder właściwie, to nie robi nic. Nie wiem skąd taka cena. Jedna gwiazdka za nie bielenie twarzy oraz nie zapychanie jej.
A poza tym... Puder nie matuje, nie przedłuża trwałości makijażu, wręcz ja skraca powodując paskudne ciasto na twarzy.
Nie polecam. Straszne to to. Najgorsze ze wszystkich jakie miałam, a miałam ich sporo ( Paese Ryżowy, Puder Bambusowy BU, Ecocera Puder Ryżowy, Kryolan, Pierre).

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

bardzo lubię

Nie ideał, ale bardzo go lubię. Ładnie stapia się z podkładem, nie bieli, nie zapycha, makijaż wygląda naturalnie, nie zmienia koloru podkładu. Niestety mat nie jest zbyt trwały. Dlatego może spróbuję następnym razem Kryolan i będę miała porównanie.
Mam solniczkę bo wersja z opakowaniem z puszkiem jest wg mnie za droga. Bardzo wydajny, przy codziennym używaniu przez 2 m-ce jest małe zużycie.

Bardzo zwykły, rozczarowuje

Mam tłustą cerę, do której wybieram kosmetyki i podkłady matujące, przed wyjściem na kilka godzin sięgam też po puder. Znalezienie skutecznego nigdy nie było łatwym zadaniem. Artdeco miał świetne opinie i byłam bardzo ciekawa jego działania. Tu niestety nastąpiło rozczarowanie.
Wydajność średnia, ale producent radzi nakładać solidną warstwę, więc nie narzekam. Podobała mi się konsystencja i brak koloru, przez co łatwo go stosować z dowolnym podkładem. Rzeczywiście nie zmienia odcienia.
Efekt matowienia jednak generalnie kiepski, zwłaszcza jak na puder sypki. Na początku, przez godzinę, jest ok, ale potem zaczyna się świecenie, a nałożenie kolejnej warstwy powoduje ścinanie się. Jako że w swojej głównej roli produktu do utrwalania i matowienia nie sprawdza się zbyt długo, raczej go już nie kupię.

Niezastąpiony

Używam tego produktu już od dwóch lat i jeszcze go nie zużyłam, co świadczy o nieziemskiej wydajności, pomimo mojego zamiłowania do nawalenia pudru na twarz i poprawek.
+Wygląda naturalnie na twarzy, nie uwydatnia suchych skórek, za co ogromny plus!
+Jak już wyżej wspomniałam - wydajny. Dopiero niedawno zakupiłam wkład, bo powoli zbliża się ku końcowi.
+Nie zostawia białych śladów na twarzy. Używałam wcześniej kilku transparentnych pudrów i kazde dawały białą poświatę na twarzy i wygląd truposza. Ta na całe szczęście nawet o tym nie pomyślała. :)

+/-Trwałość u mnie zależy od pory roku. W zimie potrafi wytrzymać do 6 godzin bez poprawek. Natomiast latem już po godzinie się świecę.

Minusem dla niektórych może być cena. Dla mnie ten produkt jest wart nawet dwa razy tyle. Kupię ponownie, poleciłam przyjaciółce i teraz i ona nigdzie się bez niego nie rusza. :)

WSPANIAŁY

Jestem zakochana w kosmetykach od lat, ale nigdy nie mogłam znaleźć idealnego pudru. Przez wiele czasu miałam jakiś swój ulubiony, ale i tak dużo mu brakowało do ideału. Któregoś razu wybrałam się do Douglasa i tam trafiłam na ten produkt firmy Artdeco.
Do kupna produktu przekonały mnie trzy fakty: że jest to puder transparentny, jest to puder sypki i co najważniejsze, że przy skończonym produkcie nie kupujemy kolejnego pudełeczka z pudrem, a sam wkład!
Zakochałam się, super matowi buźkę, jest idealnym wykończeniem makijażu. Choć chłopak śmieje się ze mnie, że mąkę nakładam na twarz. :D

Plusem jest na pewno to, że kiedy skończy się produkt, można kupić sam wkład.
Mi się bardzo sprawdził przy wykończeniu makijażu.

Minusy
-cena(choć jest wydajny)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

IDEALNY PUDER!

Znalazłam najlepszy puder, długo szukałam dobrego pudru, długa droga byla az w koncu jest! :)
wtapia sie pieknie z podkładem nie robi efektu maski - rimmel stay matte robił to. Idealnie wtapia się ze skóra nie widac go wogle na twarzy, po jakims czasie zaczynam sie naturalne ładnie moze nie swiecic ale skora wyglada na prawde zdrowo moim zdaniem lepiej potem wyglada jak sie wtopi niz jak jest od razu nałożony na naszą twarz. NIE SCIERA SIE! a to jest dla mnie ogromny plus, razem z podkładem ja mam Revlon colorstay trzyma sie caly dzien a nawet cala noc, dopiero aż zmyjemy makijaż. suuper połączenie. Nie zapycha. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY MAJĄ DOSYC EFEKTU CIASTA CZY MASKI I SCIAGNIECIA SKORY! SUPER PRODUKT.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Zdecydowanie na minus

Swój egzemplarz kupiłam w Douglasie za cenę 60 zł po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji.

Niestety nie sprawdza się kompletnie ani nie przedłuża trwałości makijażu ani nie matuje nie wiadomo właściwie do czego służy. Na twarzy robi się ciasto.

Moja cera nie jest tłusta, każdy inny puder "radzi sobie" z niewielkim świeceniem. Natomiast tu po 4 godzinach jest masakra. Zaraz po nałożeniu faktycznie jest ładnie, później tylko gorzej. Próbowałam z wieloma podkładami efekt ten sam.

Plusem jest transparentny kolor i to, że nie wysusza.

Nie jest wart swojej ceny.

Najlepszy!

Zalet tego produktu jest wiele. Moja cera w strefie T, zwłaszcza czoło była nieposkromiona jeżeli chodzi o błyszczenie. Sukcesywnie i długotrwale zmatowił ją dopiero ten produkt. Plusem dla mnie jest fakt, że nie posiada męczącego zapachu- jak to było w przypadku pudru ryżowego Paese. Używam wersji sypkiej i dużym atutem jest fakt, że mogę zakupić wkład uzupełniający znacznie taniej, co zawsze daje pewną oszczędność. Jeżeli chodzi o wydajność jest w porządku. Myślę, że cena nie jest zbytnio wygórowana, aczkolwiek staram się polować na promocję tego produktu. Polecam z czystym sumienie zwłaszcza dla młodych dam, zaczynających dopiero przygodę z makijażem. Z tym produktem nie da się przesadzić, ponadto nie zatyka porów i nie działa drażniąco na cerę, co w moim przypadku jest szczególnie pożądane.

dobry

Puder spisuje się dobrze, mam ten w kompakcie. Trochę kosztuje 50 zł dla mnie to dużo ale jest bardzo wydajny,bowiem mam go już ponad rok i jeszcze trochę zostało. Ładnie utrwala makijaż, matowi jednak moją skórę na krótko. Nie uczula.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Może być

Moje największe zarzuty co do tego pudru to niewygodne opakowanie, z którego trudno coś wydobyć bez pylenia na całe otoczenie, przez co trochę zawsze się marnuje. Jeśli chodzi o trwałość, to nie jest źle, ale do Kryolanu się nie umywa, po 4-5 godzinach trzeba poprawiać. Przynajmniej nie wybiela twarzy. Kupiłam, bo nagle skończył mi się Kryolan, a nie miałam czasu na zamawianie z Internetu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3