Essence, Lash Mania Waterproof Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs wodoodporny)

Essence, Lash Mania Waterproof Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs wodoodporny)

Innowacyjna szczotka elastomerowa wodoodpornego tuszu do rzęs Essence Lash Mania Waterproof Mascara z gwiaździstym układem włókien dokładnie uchwyci każdą rzęsę nadając jej efekt push - up. Rezultat: pogrubione rzęsy jak sztuczne. Tusz do rzęs Essence Lash Mania Waterproof Mascara doskonale rozdziela rzęsy i może być również używany jako maskara podkręcająca.

Tragedia

Ładnie wydłuża i podkręca, nie ma jakiegoś niesamowitego efektu ale jak za taką cenę rzęsy wyglądają super, niestety po kilku godzinach strasznie odbija się na powiekach, pracuję w drogerii więc jest to dla mnie niedopuszczalne i więcej tego tuszu nie kupię

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno

zdecydowany BUBEL

Produkt ma więcej wad niż zalet!

Zaczynając z tej dobrej strony:
-tusz wydłuża, pogrubia i zaskakująco dobrze podkręca rzęsy (efekt porównywalny do użycia zalotki). Daje intensywny efekt, więc jest w sam raz dla osób lubiących mocno wytuszowane rzęsy, ale co z tego skoro....

...przez pierwsze 3 tygodnie tusz bardzo mocno odbijał się na powiece, (zarówno na górnej, jak i dolnej), niezależnie od tego jak mocno przypudrowałam okolice oczu. Gdy lekko przesechł zaczął się osypywać. "Efekt pandy" był dużo gorszy, niż w przypadku jakiegokolwiek niewodoodpornego tuszu z jakim miałam do czynienia. Koszmar. Pomimo poprawek w ciągu dnia tusz i tak się odbijał na powiekach.
W kontakcie z mocniejszym deszczem spływa po twarzy.

Na dodatek można go zmyć wyłącznie produktem do demakijażu wodoodpornego. Co byłoby logiczne, gdyby ten tusz faktycznie można było takim nazwać.
Dodatkowo produkt jest niewydajny i szybko wysycha. Po 2 miesiącach użytkowania jest do wyrzucenia.
Zdecydowanie nie polecam.