Trio (Zestaw do fantazyjnego manicure francuskiego)

Trio (Zestaw do fantazyjnego manicure francuskiego)

W skład zestawu wchodzi dodatkowo jako trzeci przezroczysty lakier ze świecącymi drobinkami. Do zestawu dołączono również paski do końcówek. Dobrze się rozprowadzają.

Cena: 9,99 zł / 3x10 ml

masakra

Kupiłam go dawno temu, bo potrzebowałam na gwałt Francuski manicure w domowym zaciszu. ten nie spelnil moich oczekiwan. Lakier podkladowy i bialy wyrzucilam bo szybko sie zrobil ciagnacy a ten perlowy byl ok. Nie zrobil sie Glutem xD i dlygo byl w dobrej konsystencji.

Porażka...

O tym zestawie mogę powiedzieć tylko jedną dobrą rzecz: jest tani :D

Lakiery są fatalnej jakości - na paznokciach tworzą paskudne smugi, odpryskują nawet godzinę po malowaniu (i to świeże lakiery!), mają długi i niewygodny pędzelek. Nie wspominam o tym, że tragicznie długo schną i czasem po przebudzeniu miałam paznokcie w siateczkę odbitą od poduszki... A raczej nie maluję paznokci tuż przed pójściem spać. Kolory mdłe i nijakie.

Dobrze, że się uwolniłam od tego produktu...

Używam tego produktu od:raz rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 i to w minimalnej ilości

Średniaczek...

Kupiłam ze względu na przepiękny róż :D Naprawdę śliczny... Szkoda, że już wycofali ten odcień :( Bo jak ostatnio byłam w Naturze to już go nie mieli :(

Lakiery szybko gęstnieją. Najpierw mój prześliczny różyk zamienił się w kisiel :( Potem zgęstniał trochę biały, a ten z brokatem ma się nieźle aż do dziś - ale go nie lubię :P Lakiery dosyć szybko wysychają, ale nie są niestety trwałe... Firma niby ta sama, lakiery w jednym zestawie ale każdy inny... Nie wiem jak to możliwe :D
BIAŁY - jak na zwykły kryjący lakier jest baaaardzo średni :( Pędzelek bardzo niefajny, za gruby, za długi i rozczapirzony jak szczota :P Nieporęcznie się nim malowało końcóweczki. Robi smugi... Bardzo mocno kryje.
RÓŻOWY - poza tym że zamienił się w bezużyteczny kisiel to był idealny :D Pędzelek miał jakby lepszy, rozprowadzał się bez smug i dawał śliczną, transparentnie różową poświatę z ładnym połyskiem.
BROKATOWY - koloru nie daje żadnego (a niby w buteleczce wydaje się różowy...) ma dużo złotych drobinek które rozprowadzają się równomiernie na całym paznokciu, nie robi smug i jest kompletnie matowy, paznokieć nie ma po nim żadnego połysku który zwykle dają bezbarwne lub transparentne lakiery...

Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw. Lakier z brokatem jeszcze przetrwał :P

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

dobry, ale...

Skusiłam się ze względu na śliczny, delikatny mleczny róż, który jest w zestawie. Tego mieniącego się brokatem prawie nie używam, bo nie preferuję takich lakierów. Natomiast odrzucił mnie biały lakier, ma okropny zapach i przypomina nim mi korektor do długopisów ;). Na dodatek robi smugi i nijak nie mogę go rozprowadzić równomiernie na tak małej powierzchni, jaką jest koncówka paznokcia.

średni

Nie chce mi się kombinować z dodawaniem nowego produktu, bo mam wersję duo a nie trio więc ocenię mój zestaw tutaj (2xlakier+paski ochronne)
Odcień beżowy jest super. Kryje delikatnie, ale bardzo równomiernie i z ładnym połyskiem. Paski są tragiczne i zupełnie mi się nie przydają. Biały lakiero zostawia fatalne smugi, jest za gęsty i jakoś wolno schnie. Ogólnie-rozczarowałam się. dwie i pół gwiazdki/naciągane do *** za niską cenę i ładny beżyk.

fajniutki

Ja równiez uwazam ze to fajny zestaw do frencha:)mam trio z brokatowym lakierkiem i jestem zadowolona.Bily lakier doskonale pokrywa koncówki i nie zostawia smóg(nie uzywam paseczków:) )pózniej maluje pazurki lekkim rózowiótkim lakierkiem a nastepnie dwie warstwy brokatowego i efekt koncowy jest super.Cena tez jest niska (za trzy lakiery zaplacilam 9.99)polecam

rewelacja!

Świetny jest ten zestaw (ja mam akurat ten podwójny, bez trzeciego lakieru ze świecącymi drobinkami), jestem naprawde zadowolona. Nic dodać, nic ująć. Paski są świetne, idealnie trzymają sie paznokcia, nie ma mowy o nierównym pomalowaniu białych końcówek, biały lakier szybciutko wysycha, następnie drugi lakier, który rozprowadza sie idealnie, żadnych smug i też wysycha szybciutko, ja nakładam dwie warstwy i już mam śliczne pazurki. Poza tym straaaasznie trwały, wytrzymuje u mnie nawet 7 dni i długo ładnie błyszczy na pazurkach. I do tego ta cena, za komplet dwóch lakierów i paski zapłaciłam 7 lub 8 zł. Jedyną wadą jest tylko mała ilość pasków dołączona do opakowania, bo gdy paski się kończą zostaje mi jeszcze połowa lakieru i za to gwiazdka mniej. Poza tym brak wad. Kupowałam różne inne zestawy do frencza i to duuużo droższe , ale żaden z nich nie umywał się do tego ani jakścią ani ceną ;) REWELACJA!!! :D Gorąco polecam, jest po prostu świetny (ten podwójny oczywiście, bo potrójnego nie używałam, ale następnym razem go wypróbuję). Super! :)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: właśnie kończe drugi zestaw i zamierzam, a jakże by inaczej, kupić następny. Nie szukam już niczego innego bo ten jest doskonały. :D

AKTYALIZACJA Zmieniam recenzję i daje maksymalną ilość gwiazdek, doszłam do wprawy i paski juz nie stanowia problemu, gdyż w ogóle ich nie używam, tym samym problem znikł. :) Idealny jest ten zestawik :D

średnio na jeża

takie niepełne 3 gwiazdeczki ponieważ lekki różowy po miesiącu zamienił mi sie w kiśkę i do niczego się juz nie nadaje :( a jego kolor był za lekki - aby był po nim znak było trzeba 2 porządne warstwy a potem wolno schnął :( natomiast biały dobrze sie rozprowadza i podoba mi sie brokatowy :P taki delikatny ale brokaciki ma :) pędzelki ujdą jak na tą cenę

Fajniutkie lakiery

Dostałam od kumpeli.Nie mam żadnych zastrzeżeń, ładnie kolorki wyglądają, paski sprawdzają się w 100 %, żadnych trudności w nałożeniu, lakier dość szybko schnie i nie ma tendencji do szybkiego odpryskiwania. Ładne opakowanie .Polecam

kiepski

Mnie rówież skusiła cena, ale bardzo sie zawiodłam. Lakiery te nie dają ładnego połysku. Żeby buło cokolwiek widać trzeba nałożyć przynajmniej 2 warstwy. Pędzelek jest kiepski-zostawia smugi

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: użyłam raz i zaraz zmyłam, bo byłam niezadowolona z efektu