Adidas, for Women, Climacool, Spray (Antyperspirant dla kobiet w sprayu)

Adidas, for Women, Climacool, Spray (Antyperspirant dla kobiet w sprayu)

Sprawdź ceny produktu

Antyperspirant Adidas Climacool to skuteczność w ruchu. Unikalna formuła z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości aktywowanych podczas ruchu - im więcej się ruszasz, tym lepiej działa. Antyperspirant dla kobiet w sprayu Adidas for Women Climacool Spray zapobiega białym śladom.

Świetny

Poleciła mi go koleżanka i faktycznie nie zawiodłam się. Najlepszy ze wszystkich jakie miałam. Radzi sobie świetnie nawet w bardzo upalne dni. Jestem zadowolona :)

Bardzo dobry

Antyperspiranty z firmy Adidas od dawna są moimi ulubionymi. Zaczynałam od niebieskiego i każdy kolejny spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Ładny zapach, skóra pod pachami nie jest podrażniona po aplikacji produktu. Jak najbardziej spełnia swoje zadanie. Jeśli chodzi o cenę, ja kupuję go często na promocji, chociaż uważam, że cena regularna jest adekwatna do jakości i wydajności. Opakowanie jest bardzo poręczne, nie wyślizguje się z rąk. Dostępny w wielu drogeriach. Na pewno kupię ponownie i z czystym sumieniem mogę polecić innym.

Mój hit!

Mój hit, ponieważ ma wszystko, czego oczekuję od antyperspirantu: świeży zapach, który utrzymuje się minimum 8 godzin, bardzo dobry rozpylacz, zapobiega poceniu (a latem i wiosną pocę się raczej ponadprzeciętną), cena jest ok, łatwo dostępny. Kupiłam wersję męską dla faceta i również jest b. zadowolony. Plus za estetyczne opakowanie.

Genialny

Jak każdy z rodziny Adidas świetnie radzi sobie z ochroną przez cały dzień . Bardzo szybko wysycha i nie zostawia plam na ubraniach . Opakowanie posiada fajny design i jest bardzo wydajne.
Cena jest jak najbardziej odpowiednia za ten efekt , który uzyskujemy dzięki użyciu go .

Zapach genialny :)

Świetny

Bardzo ładny świeży zapach który utrzymuje się cały dzień nawet podczas uprawiania sportu. Po użyciu szybko wysycha i nie brudzi ubrań co jest wielkim plusem przy formie antyperspirantu w sprayu.

Świetny

Produkt bardzo dobrze chroni przed potem i daje radę nawet w mega gorące dni. Nie brudzi ubrań i ma ładny zapach. Jest trwały i wydajny. Zawsze chętnie po niego sięgam, bo dzięki niemu nie muszę się martwić o nadmierną potliwość.

Będę używać do końca swych dni

Najlepszy jak dotąd miałam. Otóż- nie oszukujmy się, pocę się jak świnia. Mimo mycia się częściej niż co sobotę ;). No cóż, taki mój (nie)urok... Długo szukałam czegoś, co pomoże mi w walce z tą niechlubną przypadłością. I trafiłam- oto one: wszystkie deo od adidasa. Niestety, mam obsesję na punkcie tego, że mogłabym, eufemistycznie mówiąc, nie pachnieć, toteż używam go w połączeniu z adidasem w kulce. I jeszcze (ODPUKAĆ) to połaczenie mnie nie zawiodło. Polecam. Pachnie fajnie, świeżo. Na promocji w auchan można go dorwać za 6,99 zł.

Bardzo dobry

Dezodorant doskonale chroni przed potem przez cały dzień,ma ładny zapach i co najważniejsze nie brudzi ubrań co rzadko się zdarza.Jest przystępny cenowo i łatwo go dostać w każdej drogerii.

Pojemność : 150 ml
Ważność po otwarciu : nie podano

Nie

Skuszona pozytywnymi opiniami zakupiłam ten antyperspirant. Niestety nie działa, nie chroni przed potem w aktywne dni i bardzo brudzi ciemne ubrania. Zapach ok, wydajność średnia.

Bardzo dobry

Otrzymałam ten dezodorant w prezencie i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej używałam kulki i również efekt był bardzo dobry. Zapach, trwałość, ochrona przed potem i wydajnosc jak najbardziej na plus. Polecam

Szkolne lata

Skuteczne jak dawniej, aż się szkolne lata przypominają. Kiedyś na korytarzach pachniał nim niemal każdy! Adidas, marka wiodąca, w tych kwestiach spisuje się od lat. Odpowiednio zabezpiecza przed przykrym zapachem i nadmiernym poceniem, dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Może nie starcza na zbyt długo, lecz wolę kupić dwa te dezodoranty, niż jeden innej marki.

Jeden z moich dwóch ulubieńców w kategorii skutecznych antyperspirantów

Jeśli chodzi o antyperspiranty w sprayu to marka Adidas jest moim niekwestionowanym faworytem i to dwa antyperspiranty tej marki na stałe goszczą w mojej łazience.
Moim ulubieńcem jest różowy antyperspirant 6 in 1 który jest dla mnie jak dotąd niedoścignionym ideałem.
Natomiast Climacool zajmuje zaszczytne drugie miejsce i również jest produktem o ponadprzeciętnej jakości w stosunku do innych antyperspirantów dostępnych na rynku.

Opakowanie produktu jest proste i bardzo poręczne a spray jest bez jakiegokolwiek zarzutu - dozownik nigdy się nie zacina i pozwala na łatwe nanoszenie produktu na skórę.
Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny, ładny i nieduszący.
Nie jest to produkt po którym trzeba wietrzyć pomieszczenie czy wstrzymywać oddech podczas jego rozpylania.
W końcu porządny dezodorant który naprawdę działa a nie tylko maskuje lub dusi i przytłacza otoczenie.
Skuteczność antyperspiracyjna tego kosmetyku jest niezwykła i przy nim czuję się pewnie i świeżo przez cały dzień.
Obojętnie co by się nie działo wiem, że na ten kosmetyk mogę liczyć i zawsze zapewni mi właściwą ochronę.
Zero uczucia dyskomfortu i mokrych plam od potu za to z dużym poczuciem świeżości. Tak właśnie czuję się po użyciu tego produktu.

Od mojego ulubieńca różni ten produkt tylko to, że zapach tamtego antyperspirantu trochę bardziej mi się podoba i tamten nie pozostawia absolutnie żadnych śladów na skórze i na ubraniu.
Ten pod tym względem prawie mu dorównuje ale niewielkie białe ślady czasami po sobie pozostawia więc w bezpośredniej konfrontacji nieco przegrywa.
Oba produkty Adidasa są jednak świetne i odkąd użyłam je pierwszy raz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji i i ochrony bez ich obecności.
Czasami próbuję czegoś nowego ale jednak w ostateczności zawsze z pokorą wracam do tych antyperspirantów i stawiam na ich jakość