Adidas, for Women, Climacool, Spray (Antyperspirant dla kobiet w sprayu)

Adidas, for Women, Climacool, Spray (Antyperspirant dla kobiet w sprayu)

Antyperspirant Adidas Climacool to skuteczność w ruchu. Unikalna formuła z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości aktywowanych podczas ruchu - im więcej się ruszasz, tym lepiej działa. Antyperspirant dla kobiet w sprayu Adidas for Women Climacool Spray zapobiega białym śladom.

Pięknie pachnie i jest skuteczny :)

Mega lubię ten zapach, chroni przed potem, na pewno kupię ponownie :) Dodatkowo nie pozostawia nieestetycznych śladów. Nieco piecze po zastosowaniu na skórę po depilacji.

Jest ok

Porządny antyperspirant, ładnie pachnie, nie robi jakichś strasznych białych śladów, wysycha dość szybko, całkiem skutecznie chroni przed potem. Jeden z lepszych, jakich próbowałam. Żałuję tylko, że nie jest dostępny w większym opakowaniu, bo wolałabym kupować większą pojemność.

Ok

Antyperspirant jest w porządku, chroni przed potem , zachowuje świeżość przez cały dzień, wygodne w użyciu opakowanie, nie podrażnia ale jedynie zapach mi nie odpowiada, cena niska warto kupić.

Świeżość przez cały dzień

Antyperspirantow Adisas używam od dłuższego czasu bardzo sobie chwalę ich działanie, ten urzekł mnie swoją świeżością i przede wszystkim skutecznością.
Świetnie utrzymuje sie cały dzień, dając uczucie komfortu i przyjemnego delikatnego chlodzenia. Super ze jest łatwo dostępny łącznie z innymi zapachami.
Wydajny produkt , do stosowania na codzień. Atomizer się nie zacina nie łamie jak to zwykle bywa, porządny produkt od Adidas
Zawsze w mojej torebce

Jest super

Produkt bardzo przyjemnie pachnie. Stosuję już od kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Idealny na lato, przyjemnie chłodzi i długo utrzymuje się na ciele. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę do niego wracać. Polecam w 100%

Dobry

Antyperspiranty z Adidasa sa moimi ulubionymi i sięgam po nie non stop, jedynie zmieniam zapachy.
Jeśli chodzi o ten konkretny wariant to miałam go 2 raz i kupiłam go tylko dlatego, że był w promocji w Hebe. Z wszystkich wariantów zapachowych ten lubię najmniej. Jest bardzo świeży, ale pachnie za męsko. Chroni mnie przed potem bardzo dobrze, ale nie wrócę po raz 3 do tej wersji zapachowej, bo nie przypadła mi do gustu.
Ale jeśli chodzi o działanie to polecam ogólnie wszystkie antyperspiranty z adidasa.

Ewka go lubi, ja również :)

Adidas for women -climaool spray otrzymałam od Ewy Chodakowskiej jako upominek po udziale w jej warsztatach.
Na wstępnie dodam, ogólnie nie mam dużych problemów w tematyce nad-potliwości. Nie mam sytuacji, że pot cieknie ze mnie strumieniami, no chyba że ćwiczę- co jest zrozumiałe dla tej sytuacji.
Zazwyczaj większość tego typu produktów się u mnie dobrze sprawdza.

Standardowe dla dezodorantów w spray. Metalowa tubka z końcówką spray. Do tego ochronna zatyczka. Opakowanie niewiele różniące się od tego typu produktów.

Działanie
Podejrzewam, że sama nie zdecydowała bym się na zakup tego dezodorantu ze względu na skład. Obecnie schodzę z drogeryjnych produktów, podążam w kierunku bardziej naturalnych składów.
Dezodorant po aplikacji rano jest wyczuwalny w ciągu dnia. Łatwa i szybka aplikacja w moim przypadku nie codziennie ze względu na podrażnienie przez intensywny spray nie mogłam sobie na to pozwolić.
Produkt nie plami, nie warzy się, nie wałkuję pod pachami. Odnoszę wrażenie dość dobrze radzi sobie z problemem potu.

Cena drogeryjna ok 13 zł też korzystna. Temat wydajności zdecydowanie na plus. Jednak uważam jedna aplikacja rano to za mało, aby czuć komfort i świeżość rytuał w ciągu dnia należy powtórzyć....

Hit!

Nowatorskie rozwiązanie świetnie się sprawdza. Antyperspirant jest skuteczny w swoim działaniu, ma ładny zapach, który uwalnia się w razie potrzeby. Pierwszy raz znalazłam go w boksie kosmetycznym, a teraz sama biegam po niego do sklepu.

Idealny

Bardzo dobry. Dlugo sie utrzymuje zapach nie pozostawia bialych sladow. Ładne opakowaniePIdealny na kazda pohode.Jest wydajny oraz wart swojej ceny.Polecam

Warty zakupu

Dezodorant zakupiłam pod wpływem przeczytanych opinii w internecie. Stwierdziłam ze muszę go wypróbować, a byłam w trakcie poszukiwania tego idealnego. Akurat trafiłam na promocję, ponieważ w zwykłej regularnej cenie nie wiem czy by wpadł w moje ręce.

Opakowanie eleganckie, proste. Widać po nim, że dezodorant ma dawać uczucie odświeżenia i zapewniać ochronę przeciwpotną. Etykieta dezodorantu również na myśl może przywoływać świeży i energetyzujący zapach.

Zapach dezodorantu dosyć intensywny, bardzo wyczuwalna w nim świeżość za co plus. Zapach ten po aplikacji na skórę nie gryzie się z perfumami.
Producent zapewnia że dezodorant zapewnia 48godzinne działanie, jednak chyba nie ma takiego dezodorantu który by to robił i raczej nie będzie, ale jakaś zachęta i reklama musi być. Dezodorant po aplikacji rano działał przez jakieś pół dnia, w trakcie musiałam używać go jeszcze raz dla podtrzymania efektu i ochrony. W sytuacjach stresowych i przy niewielkim wysiłku fizycznym daje rade. Producent zapewnia 'Posiada unikalną formułę z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości, które aktywują się podczas ruchu' - no ja niestety takiego czegoś nie zauważyłam, ot, zwykły antyperspirant który ma blokować pocenie się.
Dezodorant nie ma formuły, żeby nie zostawiać śladów więc na czarnych ubranich może lekko brudzic.
Nie podraznia skóry, no chyba że użyjemy go zaraz po depilacji, wtedy niestety mozemy doznac uczucia pieczenia i swędzenia.

Uwielbiam

Od kiedy przyszło mi przetestować dezodoranty od adidas, od tego czasu nie rozstaje się z nimi. Testowałam wszystkie rodzaje i jak dla mnie każdy jest genialny. W końcu nie pocę się tak intensywnienie jak do tej pory i nie wyobrażam sobie dnia bez nich. Do tego mają piękny zapach. Jak najbardziej osobiście polecam.

Bardzo go lubię

Od antyperspirantu wymagam aby :
działał przeciwpotnie, nie brudził, nie podrażniał i świeżo pachniał.
Ten spełnia wszystkie moje wymagania. Często można go kupić w promocji poniżej 10 zł .