Adidas, For Women, Climacool, Roll - On (Antyperspirant w kulce dla kobiet)

Adidas, For Women, Climacool, Roll - On (Antyperspirant w kulce dla kobiet)

Adidas for Women Climacool Roll - On to przełomowy antyperspirant, który dotrzymuje tempa użytkownikowi. Posiada unikalną formułę z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości, które aktywują się podczas ruchu. Antyperspirant w kulce dla kobiet Adidas for Women Climacool Roll - On zapewnia ekstra świeżość, ekstra skuteczność,ekstra orzeźwienie nawet podczas wzmożonego wysiłku.

cudowny !

Jak każdy z rodziny Adidas świetnie radzi sobie z ochroną przez cały dzień . Bardzo szybko wysycha i nie zostawia plam na ubraniach . Opakowanie posiada fajny design i jest bardzo wydajne.
Cena jest jak najbardziej odpowiednia za ten efekt , który uzyskujemy dzięki użyciu go .

Zapach genialny :)

Na co dzień w porządku jeśli chodzi o działanie, zapach - wspaniały!

Na zakup tego antyperspirantu namówiła mnie siostra twierdząc, że jest najlepszym produktem przeciw poceniu z jakim miała do czynienia. Oczywiście mówię tu o tych drogeryjnych antyperspirantach, nie chodzi tu o najlepszy blocker, bo pewnie tego trzeba byłoby szukać w aptece. Chodzi tu głównie o kosmetyk do stosowania na co dzień.

Zacznę może od tego, że nie jestem osobą, która mocno się poci. Ostatnio jednak temperatury mocno nas dopieszczały i praktycznie każdy z nas chodził zgrzany - na to często nie ma rady, trzeba iść pod prysznic:) Jeśli jednak chodzi o naprawdę niezłą ochronę przed poceniem to Adidas Climacool daje radę. To kosmetyk, który przy moim trybie życia jest wystarczający i hamuje pocenie praktycznie na cały dzień. Oczywiście Producent obiecuje ochronę na 48h, ja jednak powstrzymam się od sprawdzenia jego trwałości przez tak długi czas, wystarczy mi ochrona w ciągu kilkunastu godzin w trakcie doby.

Jeśli chodzi o zapach to jest to chyba najładniej pachnący antyperspirant jaki miałam. Bardzo świeży i wąchając go pomyślałam, że chyba tylko Adidas mógł stworzyć taki zapach :) Wynika to pewnie także z tego, że takie zapachy dobrze neutralizują nieprzyjemny zapach u aktywnych osób (a jakby nie patrzeć to także Producent odzieży sportowej).

Kosmetyk nie tylko dobrze chroni przed poceniem, ale także nie podrażnia skóry pod pachami. Można go stosować nawet po depilacji - przy mojej wrażliwej skórze nie wywołał zaczerwienienia czy pieczenia. Zdarzyło się, że produkt z apteki podrażnił mi skórę po depilacji (a miał tego nie robić), tu nie ma tego problemu i w tym temacie jest bezpieczny.

Cena waha się w granicach 10zł, ale często widzę go na promocjach poniżej tej kwoty. Jedno opakowanie wystarcza spokojnie na 2-3 miesiące w zależności od częstotliwości używania. Podoba mi się także to, że nie wysycha zbyt długo na skórze, w ciągu kilku minut od aplikacji mogę się już ubrać bez obawy o białe czy żółte plamy. Opakowanie jest bardzo wygodne ułożone kulką do dołu, dzięki czemu kremowy płyn spływa we właściwym kierunku.

Nic dziwnego, że poleca do Ewa Chodakowska, bo to naprawdę dobry produkt. Ewa często podkreśla, że z byle kim nie współpracuje, tu się nie zawiodłam, polecam więc spróbować :)

Świetny

Nie przepadam za antyperspirantami w kulce jednak skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam ten produkt na promocji. Nie zawiodłam się, efekt jest powalający! Zapach, trwałość, ochrona przed potem - bardzo dobra! Polecam

Super :)

To chyba mój ulubiony antyperspirant w kulce z Adidasa :) Sprawdził się w niejednej trudnej sytuacji. W stresujący dzień w pracy albo w górach. Lubię go za to, bo nie pachnie intensywnie i szybko się wchłania. Mogę nakładać go od razu po goleniu, bo nie podrażnia skóry. i nie zostawia śladów na białych ubraniach. Jest niestety trochę niewydajny, nie wiem z czego to wynika, bo inne dezodoranty starczają mi na dłużej.

Sprawdzony w ekstremalnych warunkach

Przede wszystkim: działa. Nie podrażnia ogolonej skóry. Wytrzymuje cały dzień biegania po mieście z ciężkimi torbami i w swetrze. Zapach ma algowy. Akurat ta wersja mi nie przypadła bardzo do gustu, ale wypróbuję inne świeże.

Lekkie opakowanie sprawdza się w podróży.

Po nieudanym zakupie różowego dezodorantu adidas 6w1 w sprayu, ten roll-on mnie pozytywnie zaskoczył.

Świetny !

Długo szukałam skutecznego antyperspirantu w kulce do codziennego stosowania, aż w końcu natrafiłam na ten. Jest bardzo skuteczny i jednocześnie nie podrażnia. Mam bardzo wrażliwą skórę pod pachami, a jako jeden z nielicznych antyperspirantów nie podrażnił jej i nie wysuszył. Zaznaczę, że nie mam jakiegoś dużego problem związanego z potliwością i u mnie na cały dzień starcza bez problemu.

W kulce

Antyperspirant jest godny uwagi, szybko się wchłania, ma delikatny i przyjemny zapach, nie podrażnia i nie pozostawia śladów na ubraniach i jest bardzo wydajny polecam

Adidas Climacool for Women Antyperspirant

Przyzwoity antyperspirant w kulce

Wypisz, wymaluj - hit!

Jedno jest pewne! To jest mój numer jeden wśród antyperspirantów w kulce! Uwielbiam zapach oraz jak działa przez resztę dnia! Dzięki niemu, nie martwię się potem w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Świetnie chroni

Dezodorant zrobił na mnie dobre wrażenie, ale ma tez swoje wady.

+ zapewnia długotrwałą ochronę (cały dzień, testowałam w upały)
+ świetny, świeży zapach (jak dla mnie trochę męski :P)

+/- konsystencja (bardzo lejąca i mokra, co sprawia że długo zastygał)

- zdarzało mu się zostawiać plamy, niewielkie ale jednak
- mało wydajny (wystarczył mi na niecały miesiąc)

działa nawet w ciężkich warunkach

Rozczarowana moim poprzednim antyperspirantem, sięgnęłam po ten. Ma przyjemny zapach, zupełnie nienachalny, który szybko znika. Naprawdę chroni przed tym do czego został stworzony. Nawet latem, gdy uprawiam sport, czułam się z nim komfortowo. Jest wydajny, nie podrażnia, a nawet pielęgnuje.
Zarzuciłabym mu tylko długi czas oczekiwania po aplikacji, długo się czeka zanim można już nałożyć ubranie.

Jestem rozczarowana

O ile zamiennik w sprayu działał jak trzeba tak kulka w ogóle się nie sprawdza.

Zauważyłam, że żaden antyperspirant w kulce na mnie po prostu nie działa. Dosłownie żaden.
Próbowałam rexony, adidasa, nivea (trochę pomógł) oraz lady speed stick w żelu. Ich odpowiedniki w sprayu działają a kulki nie.

Czy to w ogóle możliwe, że kulki na mnie nie działają? Co może być tego przyczyną?