Adidas, For Women, Climacool, Roll - On (Antyperspirant w kulce dla kobiet)

Adidas, For Women, Climacool, Roll - On (Antyperspirant w kulce dla kobiet)

Adidas for Women Climacool Roll - On to przełomowy antyperspirant, który dotrzymuje tempa użytkownikowi. Posiada unikalną formułę z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości, które aktywują się podczas ruchu. Antyperspirant w kulce dla kobiet Adidas for Women Climacool Roll - On zapewnia ekstra świeżość, ekstra skuteczność,ekstra orzeźwienie nawet podczas wzmożonego wysiłku.

Adidas Climacool for Women Antyperspirant

Przyzwoity antyperspirant w kulce

Wypisz, wymaluj - hit!

Jedno jest pewne! To jest mój numer jeden wśród antyperspirantów w kulce! Uwielbiam zapach oraz jak działa przez resztę dnia! Dzięki niemu, nie martwię się potem w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Świetnie chroni

Dezodorant zrobił na mnie dobre wrażenie, ale ma tez swoje wady.

+ zapewnia długotrwałą ochronę (cały dzień, testowałam w upały)
+ świetny, świeży zapach (jak dla mnie trochę męski :P)

+/- konsystencja (bardzo lejąca i mokra, co sprawia że długo zastygał)

- zdarzało mu się zostawiać plamy, niewielkie ale jednak
- mało wydajny (wystarczył mi na niecały miesiąc)

działa nawet w ciężkich warunkach

Rozczarowana moim poprzednim antyperspirantem, sięgnęłam po ten. Ma przyjemny zapach, zupełnie nienachalny, który szybko znika. Naprawdę chroni przed tym do czego został stworzony. Nawet latem, gdy uprawiam sport, czułam się z nim komfortowo. Jest wydajny, nie podrażnia, a nawet pielęgnuje.
Zarzuciłabym mu tylko długi czas oczekiwania po aplikacji, długo się czeka zanim można już nałożyć ubranie.

Jestem rozczarowana

O ile zamiennik w sprayu działał jak trzeba tak kulka w ogóle się nie sprawdza.

Zauważyłam, że żaden antyperspirant w kulce na mnie po prostu nie działa. Dosłownie żaden.
Próbowałam rexony, adidasa, nivea (trochę pomógł) oraz lady speed stick w żelu. Ich odpowiedniki w sprayu działają a kulki nie.

Czy to w ogóle możliwe, że kulki na mnie nie działają? Co może być tego przyczyną?

Słaby

Nie rozumiem tak wysokiej oceny tego antyperspirantu. Wg opisu ma zawierać jakieś kapsułki świeżości aktywujące się podczas ruchu. Niestety nie wytrzymuje nawet szybkiego kroku w drodze na autobus ani stresu.

Niestety nie pomógł...

Kupiłam nie dawno i niestety się zawiodłam. Nie oczekuję od antyperspirantu by całkowicie blokował pocenie ale ten produkt bynajmniej u mnie okazał się kompletnie nie skuteczny. Zaledwie 10 minut po kąpieli i nałożeniu specyfiku miałam mokre plamy pod pachami. (inna sprawa że pocę się bardzo mocno). Nie ochronił mnie przed potem w zimę co dopiero w lato. Plus za ładny zapach i za to że nie barwi ubrań.

skuteczny, ładnie pachnie

Zapach jest ładny i niezbyt nachalny, świeży, nie kłóci się z perfumami.

W mojej ocenie antyperspirant jest skuteczny, chroni przed poceniem, skóra pod pachami jest sucha, także w upały. Nie oczekuję totalnego działania, czyli całkowitego blokowania pocenia przy bardzo intensywnym wysiłku fizycznym, ale w codziennych sytuacjach, także stresowych, jego skuteczność jest wystarczająca.
Nie wiem, czy akurat kapsułki, o jakich mówi producent, działają aktywując się dodatkowo podczas ruchu, ja generalnie byłam z niego na co dzień zadowolona, a wiadomo, że w ciągu dnia sporo się ruszamy. Wystarczy mi, że po prostu w tych momentach działał.

Nie wałkuje się pod pachami ani nie podrażnia skóry.
Może zostawiać niewielkie smugi na czarnych ubraniach, ale nie jest to jakoś rażące. Nie jest to dezodorant typu 'black&white', więc może zdarzyć mu się pobrudzić.

Dobry antyperspirant, który mogę polecić, moim faworytem jest Dove i Rexona, ale ten w kwestii skuteczności im nie ustępuje - kwestia preferencji, co nam odpowiada i jakie zapachy najbardziej lubimy.

Całkiem fajny.

Po wykończeniu kulki Adidas 6w1 zakupiłam ten climacool właśnie oraz adipiure, gdyż w tamtym wszystko mi pasowało, ale zapach był zbyt intensywny. Te dwa : czyli climacool oraz adipiure pachną łagodniej i za to im chwała. Ale jak wszystko mają swoje + i -,
Plusy climacool :
- zapach, piękny, delikatny, nie drażniący,
- chroni przed potem, ale dość słabo, na zimę może być,
- nie brudzi ubrań,
Minusy :
- za słaba ochrona,
- potrafi podrażnić zwłaszcza po depilacji,
Ogólnie nie jest to zły produkt, ale do mojego ideału mu brakuje. Daję mu mocną trójeczkę!

Chroni przez chwilę

Może zacznijmy od plusów:
+ łatwo dostepny
+piękny zapach, ale nie dajcie się zwieść...

Bo ten produkt chroni maksymalnie do 3 godzin! (I to bez wysiłku fizycznego) Poźniej coraz bardziej przebija pot, aż po 6h czuć tylko zapach potu. 48h ochrony? Śmieszne. Wystarczyłoby mi 12h.

Inne wady:
-długo schnie
-zostawia "piękne" żółte plamy na białych ubraniach

Produkt ten nie pełni najważniejszej funkcji czyli ochrony przed nieprzyjemnych zapachem, a do tego ma jeszcze inne wady. Nie kupię go ponownie.

Nie, nie i jeszcze raz nie!!

To jest najgorszy antyperspirant jaki miałam do tej pory. Jego zapach podoba mi się, ale to nie rekompensuje wszystkich jego wad:
- długo schnie,
- nie chroni przed przykrym zapachem. Po jakimś czasie zapach potu przebija, a nie tego oczekuję od kulki.
- podrażnia skórę. Już w trzecim dniu stosowania zauważyłam podrażnienie, ale myślałam że to po depilacji. Okazało się jednak że to skutek stosowania kulki. Skóra strasznie swędziała i szczypała.

Nie polecam! Jeszcze żadna kulka nie powodowała u mnie podrażnień.

Całkiem przyjemna

Zacznę od tego, że ta kulka jest nawet nawet. Posiada przyjemny zapach. Jest dość pojemna, co równa się z tym, że starcza na długo. Bardzo szybko wysycha na skórze, co powoduje, że nie wyciera się o ubrania i ich nie brudzi. Kupiłam ją w rossmannie, w promocji, za 6zł.

O żadnej ochronie 48h nie ma nowy. W cenie regularne nie warto jej kupować, bo to tylko kulka, większe pieniądze lepiej wydać na dobry antyperspirant w sprayu.