Adidas, For Women, Climacool, Roll - On (Antyperspirant w kulce dla kobiet)

Adidas, For Women, Climacool, Roll - On (Antyperspirant w kulce dla kobiet)

Adidas for Women Climacool Roll - On to przełomowy antyperspirant, który dotrzymuje tempa użytkownikowi. Posiada unikalną formułę z zaawansowaną technologią kapsułek świeżości, które aktywują się podczas ruchu. Antyperspirant w kulce dla kobiet Adidas for Women Climacool Roll - On zapewnia ekstra świeżość, ekstra skuteczność,ekstra orzeźwienie nawet podczas wzmożonego wysiłku.

Świetny

Nie przepadam za antyperspirantami w kulce jednak skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam ten produkt na promocji. Nie zawiodłam się, efekt jest powalający! Zapach, trwałość, ochrona przed potem - bardzo dobra! Polecam

Super :)

To chyba mój ulubiony antyperspirant w kulce z Adidasa :) Sprawdził się w niejednej trudnej sytuacji. W stresujący dzień w pracy albo w górach. Lubię go za to, bo nie pachnie intensywnie i szybko się wchłania. Mogę nakładać go od razu po goleniu, bo nie podrażnia skóry. i nie zostawia śladów na białych ubraniach. Jest niestety trochę niewydajny, nie wiem z czego to wynika, bo inne dezodoranty starczają mi na dłużej.

Sprawdzony w ekstremalnych warunkach

Przede wszystkim: działa. Nie podrażnia ogolonej skóry. Wytrzymuje cały dzień biegania po mieście z ciężkimi torbami i w swetrze. Zapach ma algowy. Akurat ta wersja mi nie przypadła bardzo do gustu, ale wypróbuję inne świeże.

Lekkie opakowanie sprawdza się w podróży.

Po nieudanym zakupie różowego dezodorantu adidas 6w1 w sprayu, ten roll-on mnie pozytywnie zaskoczył.

Świetny !

Długo szukałam skutecznego antyperspirantu w kulce do codziennego stosowania, aż w końcu natrafiłam na ten. Jest bardzo skuteczny i jednocześnie nie podrażnia. Mam bardzo wrażliwą skórę pod pachami, a jako jeden z nielicznych antyperspirantów nie podrażnił jej i nie wysuszył. Zaznaczę, że nie mam jakiegoś dużego problem związanego z potliwością i u mnie na cały dzień starcza bez problemu.

W kulce

Antyperspirant jest godny uwagi, szybko się wchłania, ma delikatny i przyjemny zapach, nie podrażnia i nie pozostawia śladów na ubraniach i jest bardzo wydajny polecam

Adidas Climacool for Women Antyperspirant

Przyzwoity antyperspirant w kulce

Wypisz, wymaluj - hit!

Jedno jest pewne! To jest mój numer jeden wśród antyperspirantów w kulce! Uwielbiam zapach oraz jak działa przez resztę dnia! Dzięki niemu, nie martwię się potem w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Świetnie chroni

Dezodorant zrobił na mnie dobre wrażenie, ale ma tez swoje wady.

+ zapewnia długotrwałą ochronę (cały dzień, testowałam w upały)
+ świetny, świeży zapach (jak dla mnie trochę męski :P)

+/- konsystencja (bardzo lejąca i mokra, co sprawia że długo zastygał)

- zdarzało mu się zostawiać plamy, niewielkie ale jednak
- mało wydajny (wystarczył mi na niecały miesiąc)

działa nawet w ciężkich warunkach

Rozczarowana moim poprzednim antyperspirantem, sięgnęłam po ten. Ma przyjemny zapach, zupełnie nienachalny, który szybko znika. Naprawdę chroni przed tym do czego został stworzony. Nawet latem, gdy uprawiam sport, czułam się z nim komfortowo. Jest wydajny, nie podrażnia, a nawet pielęgnuje.
Zarzuciłabym mu tylko długi czas oczekiwania po aplikacji, długo się czeka zanim można już nałożyć ubranie.

Jestem rozczarowana

O ile zamiennik w sprayu działał jak trzeba tak kulka w ogóle się nie sprawdza.

Zauważyłam, że żaden antyperspirant w kulce na mnie po prostu nie działa. Dosłownie żaden.
Próbowałam rexony, adidasa, nivea (trochę pomógł) oraz lady speed stick w żelu. Ich odpowiedniki w sprayu działają a kulki nie.

Czy to w ogóle możliwe, że kulki na mnie nie działają? Co może być tego przyczyną?

Słaby

Nie rozumiem tak wysokiej oceny tego antyperspirantu. Wg opisu ma zawierać jakieś kapsułki świeżości aktywujące się podczas ruchu. Niestety nie wytrzymuje nawet szybkiego kroku w drodze na autobus ani stresu.

Niestety nie pomógł...

Kupiłam nie dawno i niestety się zawiodłam. Nie oczekuję od antyperspirantu by całkowicie blokował pocenie ale ten produkt bynajmniej u mnie okazał się kompletnie nie skuteczny. Zaledwie 10 minut po kąpieli i nałożeniu specyfiku miałam mokre plamy pod pachami. (inna sprawa że pocę się bardzo mocno). Nie ochronił mnie przed potem w zimę co dopiero w lato. Plus za ładny zapach i za to że nie barwi ubrań.