Quiz Cosmetics, Matte Shine Control Powder (Matujący puder transparentny)

Quiz Cosmetics, Matte Shine Control Powder (Matujący puder transparentny)

Quiz Cosmetics Matte Shine Control Powder to transparentny puder matujący. Perfekcyjnie zapobiega świeceniu się skóry, nie pozbawiając jej naturalnego koloru. Niezbędny w kosmetyczce każdej kobiety zwłaszcza podczas letnich, słonecznych dni. Quiz Cosmetics Matte Shine Control Powder posiada SPF 15.

W porządku jest

Kupiłam puder w drogerii osiedlowej, potrzebowałam czegoś na szybko. Kosztował koło 5-6 zł.

PLUSY:
-faktycznie matuje i to na długo
-ładnie się rozprowadza
-wtapia się w kolor skóry
-nie ciemnieje
-nie uczulił mnie
-nie wysusza dodatkowo skóry

MINUSY
-mógłby być mocniej zmielony przed sprasowaniem, mam wrażenie, że ma duże drobinki
-lubi podkreślać suche skórki
-przy nieumiejętnym nałożeniu, albo na szybko lubi zostawiać wyraźną warstwę "mąki" na twarzy

Jak za tą cenę produkt jest warty polecenia. Ładnie matowi cerę, tylko trzeba uważać na nakładaną ilość.

nie jestem wielkim znawcą pudrów

Kupiłam go za 6zł tak sama nie wiem dlaczego właśnie go. Szukałam coś czym mogę zmatowić podkład. No jest całkiem ok choć ma \'\'kilka\'\' brokatowych drobinek. Największą zagadką jest skład, a boję się właśnie tak tanich kosmetyków bo średnio się właśnie znam na szkodliwych składnikach. Utrzymuje się parę godzin, ale ja mam raczej normalną cerę i potrzebuję tylko delikatnego efektu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bardzo fajny, chociaż nie matuje wybitnie

Jestem naprawdę zadowlona z tego pudru. Nie jest może mistrzem matu, ale lepszy od niejednego droższego pudru.

*Solidne opakowanie zamykane na klik. Nie otwiera się samo.

*Brak lusterka, gąbeczki, co mi akurat nie przeszkadza.

*Produkt ma bardzo ładny, kremowy zapach.

*SPF 15.

*Posiadam odcień nr 1 i z tego co widziałam tylko ten jest dostępny. Puder rzeczywiście jest transparentny i niewidoczny na buzi. Kompletnie nie zmienia koloru podkładu. Nie podkreśla włosków na twarzy, nie daje efektu ciasta. W ciągu dnia nie waży się. Także przy poprawkach jest ok.

*Matuje ładnie, ale nie jest to płaski mat. Moja cera jest mieszana i strefa T lekko się przetłuszcza i mat utrzymuje się u mnie góra 3-4 godziny.

Ogólnie puder jest naprawdę fajny. Nie zapycha i nie wysusza cery. Jest niewidoczny na buzi. Nie matuje wybitnie, ale nie ma co narzekać. Za swój zapłaciłam 8 zł. Nie raz dałam kilka razy tyle za puder a matowił przez taki sam czas i nie wyglądał na buzi za dobrze, także jestem mega zadowlona.
Kosmetyki tej firmy dostępne są na bazarkach,w tzw. chińczykach, sklepach "po 5 zł", ip.

Używam tego produktu od: mies.