Semilac, Base (Baza pod lakier hybrydowy)

Semilac, Base (Baza pod lakier hybrydowy)

Sprawdź ceny produktu

Baza pod lakier hybrydowy Diamond Cosmetics Semilac Base zwiększa przyczepność lakieru hybrydowego oraz chroni naturalną płytkę paznokcia.

Ok

Zdecydowanie jestem z tej bazy bardzo zadowolona. Bardzo fajnie się sprawdza pod lakier hybrydowy. Dobrze się nakłada. Jest bardzo wydajnym produktem. Posiada wygodny pędzelek. Jestem na tak.

masakra

Baza beznadziejna. Cena średnia, chociaz przyjemnie się nią maluje. Trwałość beznadzijena po niecalym tygodniu odlepila się jak naklejka z paznokcia.
Podważa się, pomimo dobrego spiłowania płytki. W porownaniu do neonail, niebo a ziemia.

Kiepska

Paznokcie hybrydowe wykonuje od 2 lat. Nie tylko sobie ale także koleżankom i rodzinie. Swoją przygodę rozpoczęłam z zestwym startowym semilac. Niestety baza nie zachwyciła mnie. Fakt łatwo się ją naklada ma rzadką konsystencję i jest bardzo wydajna ale często kurczy się w lampie i hybrydy szybko odpadają mimo zmatowienis płytki i użycia primera.

Dobrze trzyma, ciężko schodzi

Bazę pod hybrydy zakupiłam wraz z całym zestawem (lampa, pięć lakierów mini, baza, top i inne gadżety których nie może zabraknąć). Jako początkująca średnio sobie z nią radziłam. Baza była rzadka (po roku od otwarcia buteleczki już zgęściała) i spływała mi pod paznokieć, co często skutkowało tym, że przyklejałam go dobie do skóry... Notorycznie zalewała mi skorki, choć zwracałam szczególną uwagę na to, żeby tego unikać. Z początku bez zastrzeżeń trzymała lakier do dwóch tygodni, teraz czas ten wydłużył się już do trzech i przypuszczam, że lakier trzymałby się dłużej, ale wiadomo - odrosty. I tutaj najgorsze. Jeśli już nadchodzi czas ściągania hybryd, ja sobie sama z tym nie radzę. Nie wiem, co jest z tą bazą, ale nawet firmowy aceton jej nie rusza! Ścieram top pilniczkiem, zakładam na paznokcie waciki nasączone w acetonie i czekam. 10 minut - lakier zaczyna odchodzić. 15 minut - skóra przy paznokciach już zaczyna piec. 20 minut - baza nadal nie schodzi. Muszę ją drzeć drewnianym patyczkiem, co niestety jest tragiczne w skutkach dla moich paznokci :/ Będę szukać czegoś lżejszego.

Czarny agresor

Właśnie mijają 3 lata od rozpoczęcia mojej przygody z hybrydami i to właśnie z marką Semilac stawiałam pierwsze kroki. Jak dotąd moje paznokcie były w świetnej kondycji - mocne, twarde, o ładnym różowym kolorze. Niestety, zabawa hybrydami bardzo je zniszczyła, a głównym winowajcą jest ten oto produkt.
Zacznę od tego, że jest to najtrwalsza baza, jaką miałam okazję testować. Każdy manicure wykonany przy jej pomocy trzymał się dzielnie przez 2 tygodnie - gdybym mogła, to nosiłabym jeszcze dłużej, ale wiadomo, względy higieniczne i odrost jak stąd do Mongolii. Z tym produktem nie wiem co to odpryski i odchodzące brzegi. Znajome borykały się z nietrwałym manicure, a mój trzymał się z tą bazą dłużej, niż ich z primerami.
Chwalę także pędzelek, który jest sztywny, krótki i nie rozwarstwia się. Podoba mi się także efekt doskonałego wyrównania powierzchni, jaki zapewnia Semilac. Paznokcie są gładkie, wszelkie bruzdy i nierówności są wyrównane, a lakier idealnie wygląda na tak przygotowanej powierzchni. Lubię również prostą, elegancką szatę graficzną marki.
I na tym kończą się ochy i achy.
Przede wszystkim nienawidzę tej rzadkiej, lejącej się konsystencji. W życiu nie poleciłabym tej bazy paznokciowemu laikowi, bo zrobiłby sobie tym krzywdę. Nie wiem jakim cudem tak długo używałam jej, dopiero ucząc się robić samodzielnie manicure hybrydowy. Dopiero mając porównanie do np. bazy proteinowej Indigo, widzę jak beznadziejnie rzadki był to produkt. Ciężko jest nim operować bez zalewania skórek i skóry wokół paznokcia. Nie łatwo jest też zabezpieczyć wolny brzeg paznokcia, który spływa i ucieka z końca płytki. Poza tym, baza częstu "ucieka" z boku paznokcia, co uniemożliwia precyzyjny manicure.
Kolejny zarzut, to chwalona przeze mnie wcześniej trwałość - jest cholernie mocna, zbyt mocna. Usuwanie jej to jakiś koszmar. M. in. dlatego tak zniszczyłam sobie paznokcie, bo często miałam już dość godzinnego skrobania jej i zdenerwowana robiłam to zbyt mocno, oby tylko skończyć. Ani moczenie w acetonie, ani radełko i kopytko, ani drewniane patyczki, ani klipsy - do dziś nie znalazłam skutecznego sposobu i przecieram oczy ze zdumienia, gdy ktoś pisze, że cały lakier odpada już po samym przetarciu płatkiem nasączonym zmywaczem.
Podsumowując - zbyt mocny zawodnik dla mnie. Znalazłam już łagodniejszą bazę, także nie sądzę bym kiedykolwiek do niego wróciła.

Jestem zadowolona

Dobra baza pod lakier hybrydowy, spełnia swoje zadanie.
Mam już ją od jakiegoś czasu, dla mnie samej starczy naprawdę na bardzo długo.
Jest wydajna (wydajniejsza niż Top zakupiony w tym samym czasie, który się już mi dawno skończył)
Baza jest dość rzadka, trzeba uważać by nie spłynęła.
Wystarczy odrobina by pokryć cały paznokieć.
Pędzelek jest dość szeroki, wygodnie się nim maluje.
Buteleczka wygląda bardzo fajnie., elegancko i profesjonalnie.
Baza mnie nie uczuliła , nie podrażniła.
Sprawdza się u mnie wiec chyba jej nie będę zmienić.
Dobrze trzymają się na niej lakiery hybrydowe różnych firm.

całkiem niezła

Lubie tę bazę mocno się trzyma dzięki niej moje paznokcie nie odpadają zbyt szybko, jestem początkującą osobą robiącą hybrydy więc dla mnie jest ok. Wydajna, nie powoduje alergii, powoduje że paznokieć nawet nie równy staję równy ;)

Baza

Jeśli chodzi o te bazę to polecam, aczkolwiek czasem trzeba z nią uważać, lubi splywac na skórki przed utwardzeniem, A pod lampa "kurczy sie", co może być kłopotliwe. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia.

Najlepsza!

Pierwsza i najlepsza baza na świecie. Jest mniej gęsta co top, nie spływa, fajnie się rozprowadza. Dobrze trzyma hybrydę. Jest bardzo wydajna starczyła mi na rok. Lubię zapach tej bazy. Pędzelek jest bardzo fajny, szeroki.

Rewelacyjna !

Baza Semilac jest najlepszą baza na której miałam możliwość pracować. Moje klientki bardzo sobie chwalą to jaki jest stan jej płytki paznokcia po ściągnięciu hybrydy, rewelacja !

Najlepsza z dostępnych baz

Absolutnie mój ulubieniec jeśli chodzi o bazy, zaczęłam od marki semilac swoją przygodę z hybrydami i już od dawna wiem, że to najlepsze co mnie spotkało.Naprawdę godna polecenia, bardzo wydajna i wytrzymała.

Świetna!

Bardzo, bardzo dobra baza! Szybko się ją aplikuje, nie spływa po palcach (bardzo dobra konsystencja), trwałość także super (najlepsza jak dla mnie). Bardzo wydajna, jednej bazy używałam naprawę długo. Ładne, poręczne opakowanie. Moja ulubiona baza :)