Semilac, Top (Top do manicure hybrydowego)

Semilac, Top (Top do manicure hybrydowego)

Diamond Cosmetics Semilac Top to lakier hybrydowy wykańczający, nadaje połysk i utrwala kolor lakieru hybrydowego. Dzięki niemu paznokcie lśnią i są trwałe. Diamond Cosmetics Semilac Top nie ma filtra UV.

Super!!!

Najlepszy z topów jakich używałam! Bardzo dobrze się rozprowadza, jest gęsty, nie "rozlewa się" na palce. Bardzo wydajny. Ma super trwałość. Paznokcie wyglądają nieskazitelnie ponad 2 tygodnie! Jak dla mnie super! Świetna wydajność i ładne opakowanie.

Najlepszy top jaki miałam

To mój pierwszy top jaki miałam i najlepszy. Ma dość szeroki pędzelek. Konsystencja jest gęsta, dobrze się rozprowadza, nie spływa z płytki. Trzeba go przemyć, ale mi to nie przeszkadza. Dobrze się utrzymuje na paznokciach, świetnie trzyma hybrydę. Jest wydajny, spokojnie starcza na rok, a używałam go ja, i dwie członkinie mojej rodziny ;).

Top jest jak najbardziej godny polecenia. Po utwardzeniu ładnie się błyszczy, podbija kolor na paznokciach. Nie mam żadnych problemów z nałożeniem go na paznokcie. Dosyć wydajny, opakowanie klasyczne. Trwały, nic się z nim nie dzieje przez cały okres noszenia mani. Cenowo wypada podobnie jak inne produkty. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił.

Polecam Top Semilac .

Jak dla mnie najlepszy Top jaki miałam okazję używać . Zakupiłam już drugą buteleczkę tego topu i na pewno kupię jeszcze nie jedną . Top szybko się utwardza w lampie , możemy przez długi czas cieszyć się ładnymi paznokciami .

Polecam :)

Top stosuje przy każdym manicure hybrydowym. Dobrze utrwala i wyrównuje powierzchnię paznokcia. Łatwo go rozprowadzić. Top sprawia, że przez cały czas paznokcie są nabłyszczone. Szybko schnie pod lampą. Starcza na długo nawet przy regularnym stosowaniu. Cena nie jest aż tak wysoka.

Spełnia swoje zadanie

Spełnia swoje zadanie w 100% - dobrze utrwala, pięknie i długotrwale nabłyszcza, a do tego jest łatwy w aplikacji.
Top nie ściera się z końcówek, nie odpryskuje i nie mięknie. Konsystencja jest trochę gęsta, ale równomiernie kryje lakier i nie rozlewa się na skórki. Wyrównuje powierzchnię. Pędzelek jest wygodny i precyzyjny.
Do tego jest bardzo wydajny, mój top służy mi już ponad 1 przy regularnym stosowaniu.

Mój pierwszy wybor

Maniucure zajmuje sie od 4 lat. Pierwszą marką w którą zainwestowalam byl semilac. Top nie sciera się, pieknie błyszczy dodatkowo błysk utrzymuje się przez cały okres noszenia manicure czasami i 6 tyg. Jest łatwy do zdjęcia a cena nie jest wygórowana

Semilac - dobry Top do manicure hybrydowego

To dobrej jakości produkt przeznaczony do manicure hybrydowego. Używam go od ponad roku i nie jeden manicure już nim wykonałam.
Nie opryskuje , świetnie trzyma się powierzchni.
Zdecydowanie polecam.

Szczerze Polecam !

Jak większość Kobiet , która miała szanse przetestować ten produkt, jestem zadowolona. Podtrzymuję zdanie ,że nie ma lepszego topu wykańczającego!
Jeśli jest do własnego użytku cena jest dość wysoka ale adekwatna do jakości.

Świetny

Miałam w życiu do czynienia tylko z dwoma topami różnych marek, ale zostałam przy tym marki SEMILAC. To kolejny świetny produkt tej marki, nie potrzebuje żadnych opisów, reklam "super błysk", "super trwałość". Jest najlepszy.

Lubię, ale wolę wersję No Wipe

Topów marki Semilac używam od kilku lat. Manicure hybrydowy trzyma się u mnie zazwyczaj przez 2-3 tygodnie. Paznokcie przez cały czas są ładnie nabłyszczone. Top łatwo można spiłować przed ściągnięciem hybryd, dzięki czemu lakier i baza szybciej się rozpuszczą.

swietny top

Jest to mój pierwszy top i przy nim zostaję. Top nie ściera się i nie matowieje, a jak łatwo się go nakłada. Nie brudzi się co jest kolejnym plusem. Łatwo się go rozprowadza i szybko zastyga w lampie.

O tak!

Moją przygodę z hybrydami rozpoczęłam komponując sobie zestaw firmy Semilac. Bazy i topu używam do dziś. Top przede wszystkim nie ściera się i nie matowieje. Nie brudzi się co jest kolejnym plusem. Moim zdaniem 5/5 Nie mam żadnych zastrzeżeń.