Semilac, Top (Top do manicure hybrydowego)

Semilac, Top (Top do manicure hybrydowego)

Sprawdź ceny produktu

Diamond Cosmetics Semilac Top to lakier hybrydowy wykańczający, nadaje połysk i utrwala kolor lakieru hybrydowego. Dzięki niemu paznokcie lśnią i są trwałe. Diamond Cosmetics Semilac Top nie ma filtra UV.

Super.

Bardzo fajny top do paznokci. Posiadam od początku mojej przygody z paznokciami hybrydowymi i jestem z tego topu bardzo zadowolona. Wygodne opakowanie i pędzelek. Ładnie wygląda na powierzchni paznokcia. Błyszczy się i ślicznie prezentuje. Bardzo lubię.

TAK!

MÓJ JEDEN Z NAJLEPSZYCH TOPÓW DO MANICURU HYBRYDOWEGO! ZAPEWNIA DOBRE WYKOŃCZENIE, ŁATWO SIĘ GO APLIKUJE, DŁUGO SIĘ TRZYMA NAWET DO 2 TYGODNI! MÓGŁBY BYĆ CZĘŚCIEJ W PROMOCJACH I DOSTĘPNY W MNIEJSZYCH DROGERIACH...

tak tak taaaaak

porównując z innymi markami zdecydowanie najlepszy.
- gęsty, chroni paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznymi, pod nim wytrzymuje nawet nadłamany paznokieć (co zdarza mi się robić, gdy nie chce za bardzo schodzić z długości a paznokieć bywa nadłamany)
- niewiele go trzeba do pokrycia płytki paznokcia, więc jest bardzo wydajny
- cena standardowa jak dla lakierów semilac więc mi osobiście nie przeszkadza.

Dobry top

Właściwie nie mam porównania, bo to mój pierwszy i jedyny top. Innych nie używałam, ale też nie będę zmieniać tego, bo jak dla mnie jest ok. Trzyma lakier, nabłyszcza i chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Cena też w porządku biorąc pod uwagę wydajność.

Robi to, co ma robić

Był to mój pierwszy top, dlatego rozpoczynając przygodę z hybrydami nie miałam zbytnio porównania do innych produktów. Teraz, po 3 latach malowania, widzę dopiero jakie są jego mocne i słabe strony.

Kupujcie

Używam tego topu od grudnia jestem już przy 3 opakowaniu . Top jest super wydajny , bardzo ładnie nabłyszcza paznokieć . Jest hipoalergiczny co daje więcej zadowolonych klientek .
Cena topu jest naprawdę nie duża , w porównaniu z innymi cenami topów

Mój ulubiony !

Uwielbiam top tej firmy, jest bardzo wydajny, wystarczy trochę nałożyć na paznokieć włożyć do lampy i paznokieć się cudownie świeci i jest gładki. Top ma atrakcyjną cenę naprawdę mimo wszystko jest to dobra cena .

Top jak Top

Nablyszcza, trzyma wszystko w ryzach, czasem zloknieje, najbardziej jest to widoczne przy białych lub żółtych lakierach, ale polecam mimo wszystko, nie jest zly

Mistrzostwo!

Mój pierwszy top do hybryd, używam go do tej pory. Śpiewnie się sprawdza, jest bardzo dobrej jakości. Ma fajną konsystencję, nie jest zbyt rzadki, nie rozlewa się na płytce, dobrze się go aplikuje za pomocą dobrze zrobionego pędzelka. Dzięki niemu paznokcie są ładnie nabłyszczone a manicure dobrze utrwalony. Podoba mi się także eleganckie, czarne opakowanie. Nie mogę się także przyczepić do zapach – jest wyczuwalny ale nie drażniący. Na dodatek jest bardzo wydajny, z powodzeniem starcza na rok, nawet przy częstym używaniu. Gorąco polecam!

Zadowolona jestem

Lakier "nawierzchniowy" tzw top na lakiery hybrydowe od marki Semilac.
Kolejny produkt marki Semilac, który mi się spodobał.
Zamknięty w czarnej, klasycznej dla marki Semilac buteleczce- jeszcze ze starą szatą graficzną, bo z diamencikiem oraz napisem S na wierzchu zakrętki.
W porównaniu do topu NeoNail- jest bardziej ''śmierdzący" , ale nie drażniący.
Także wydaje mi się dużo gęstszy od poprzedniego- NeoNail'owego topu.
Co do utwardzania - wydaje mi się, ze utwardza się go dłużej, ale wydaje się bardziej trwalszy od topu NeoNail.
Nie pogarsza kolorów lakierów, utrwala mani hybrydowy i ogólnie nadaje ładnego nabłyszczenia płytce.
Łatwo rozprowadza się go na płytce - pędzelek standardowy jak w przypadkach innych lakierów.
Ogólnie jestem z niego zadowolona. :-)

Najlepszy top jaki miałam

To mój pierwszy top jaki miałam i najlepszy. Ma dość szeroki pędzelek. Konsystencja jest gęsta, dobrze się rozprowadza, nie spływa z płytki. Trzeba go przemyć, ale mi to nie przeszkadza. Dobrze się utrzymuje na paznokciach, świetnie trzyma hybrydę. Jest wydajny, spokojnie starcza na rok, a używałam go ja, i dwie członkinie mojej rodziny ;).

Top jest jak najbardziej godny polecenia. Po utwardzeniu ładnie się błyszczy, podbija kolor na paznokciach. Nie mam żadnych problemów z nałożeniem go na paznokcie. Dosyć wydajny, opakowanie klasyczne. Trwały, nic się z nim nie dzieje przez cały okres noszenia mani. Cenowo wypada podobnie jak inne produkty. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił.