Semilac, Top (Top do manicure hybrydowego)

Semilac, Top (Top do manicure hybrydowego)

Diamond Cosmetics Semilac Top to lakier hybrydowy wykańczający, nadaje połysk i utrwala kolor lakieru hybrydowego. Dzięki niemu paznokcie lśnią i są trwałe. Diamond Cosmetics Semilac Top nie ma filtra UV.

Robi to, co ma robić

Był to mój pierwszy top, dlatego rozpoczynając przygodę z hybrydami nie miałam zbytnio porównania do innych produktów. Teraz, po 3 latach malowania, widzę dopiero jakie są jego mocne i słabe strony.

Kupujcie

Używam tego topu od grudnia jestem już przy 3 opakowaniu . Top jest super wydajny , bardzo ładnie nabłyszcza paznokieć . Jest hipoalergiczny co daje więcej zadowolonych klientek .
Cena topu jest naprawdę nie duża , w porównaniu z innymi cenami topów

Mój ulubiony !

Uwielbiam top tej firmy, jest bardzo wydajny, wystarczy trochę nałożyć na paznokieć włożyć do lampy i paznokieć się cudownie świeci i jest gładki. Top ma atrakcyjną cenę naprawdę mimo wszystko jest to dobra cena .

Top jak Top

Nablyszcza, trzyma wszystko w ryzach, czasem zloknieje, najbardziej jest to widoczne przy białych lub żółtych lakierach, ale polecam mimo wszystko, nie jest zly

Mistrzostwo!

Mój pierwszy top do hybryd, używam go do tej pory. Śpiewnie się sprawdza, jest bardzo dobrej jakości. Ma fajną konsystencję, nie jest zbyt rzadki, nie rozlewa się na płytce, dobrze się go aplikuje za pomocą dobrze zrobionego pędzelka. Dzięki niemu paznokcie są ładnie nabłyszczone a manicure dobrze utrwalony. Podoba mi się także eleganckie, czarne opakowanie. Nie mogę się także przyczepić do zapach – jest wyczuwalny ale nie drażniący. Na dodatek jest bardzo wydajny, z powodzeniem starcza na rok, nawet przy częstym używaniu. Gorąco polecam!

Zadowolona jestem

Lakier "nawierzchniowy" tzw top na lakiery hybrydowe od marki Semilac.
Kolejny produkt marki Semilac, który mi się spodobał.
Zamknięty w czarnej, klasycznej dla marki Semilac buteleczce- jeszcze ze starą szatą graficzną, bo z diamencikiem oraz napisem S na wierzchu zakrętki.
W porównaniu do topu NeoNail- jest bardziej ''śmierdzący" , ale nie drażniący.
Także wydaje mi się dużo gęstszy od poprzedniego- NeoNail'owego topu.
Co do utwardzania - wydaje mi się, ze utwardza się go dłużej, ale wydaje się bardziej trwalszy od topu NeoNail.
Nie pogarsza kolorów lakierów, utrwala mani hybrydowy i ogólnie nadaje ładnego nabłyszczenia płytce.
Łatwo rozprowadza się go na płytce - pędzelek standardowy jak w przypadkach innych lakierów.
Ogólnie jestem z niego zadowolona. :-)

Najlepszy top jaki miałam

To mój pierwszy top jaki miałam i najlepszy. Ma dość szeroki pędzelek. Konsystencja jest gęsta, dobrze się rozprowadza, nie spływa z płytki. Trzeba go przemyć, ale mi to nie przeszkadza. Dobrze się utrzymuje na paznokciach, świetnie trzyma hybrydę. Jest wydajny, spokojnie starcza na rok, a używałam go ja, i dwie członkinie mojej rodziny ;).

Top jest jak najbardziej godny polecenia. Po utwardzeniu ładnie się błyszczy, podbija kolor na paznokciach. Nie mam żadnych problemów z nałożeniem go na paznokcie. Dosyć wydajny, opakowanie klasyczne. Trwały, nic się z nim nie dzieje przez cały okres noszenia mani. Cenowo wypada podobnie jak inne produkty. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił.

Polecam Top Semilac .

Jak dla mnie najlepszy Top jaki miałam okazję używać . Zakupiłam już drugą buteleczkę tego topu i na pewno kupię jeszcze nie jedną . Top szybko się utwardza w lampie , możemy przez długi czas cieszyć się ładnymi paznokciami .

Super!!!

Najlepszy z topów jakich używałam! Bardzo dobrze się rozprowadza, jest gęsty, nie "rozlewa się" na palce. Bardzo wydajny. Ma super trwałość. Paznokcie wyglądają nieskazitelnie ponad 2 tygodnie! Jak dla mnie super! Świetna wydajność i ładne opakowanie.

Polecam :)

Top stosuje przy każdym manicure hybrydowym. Dobrze utrwala i wyrównuje powierzchnię paznokcia. Łatwo go rozprowadzić. Top sprawia, że przez cały czas paznokcie są nabłyszczone. Szybko schnie pod lampą. Starcza na długo nawet przy regularnym stosowaniu. Cena nie jest aż tak wysoka.

Spełnia swoje zadanie

Spełnia swoje zadanie w 100% - dobrze utrwala, pięknie i długotrwale nabłyszcza, a do tego jest łatwy w aplikacji.
Top nie ściera się z końcówek, nie odpryskuje i nie mięknie. Konsystencja jest trochę gęsta, ale równomiernie kryje lakier i nie rozlewa się na skórki. Wyrównuje powierzchnię. Pędzelek jest wygodny i precyzyjny.
Do tego jest bardzo wydajny, mój top służy mi już ponad 1 przy regularnym stosowaniu.