Dr. G, Brightening Balm Blemish SPF 30 PA++ (Rozświetlający krem BB do twarzy)

Dr. G, Brightening Balm Blemish SPF 30 PA++ (Rozświetlający krem BB do twarzy)

GowoonsesangDr G Brightening Balm Blemish SPF 30 PA++ to rewolucyjny BB krem, który zdobywa coraz więcej zwolenniczek:
- doskonałe właściwości kryjące - bez efektu maski,
- wyrównuje koloryt cery,
- unikalna mieszanka pigmentów dodaje skórze świeżości i blasku,
- leciutka konsystencja - niespotykana wśród BB kremów o tak dobrych właściwościach kryjących
- dopasowuje się do odcienia cery,
- regularnie stosowany rozjaśnia blizny i przebarwienia,
- nie zapycha, nie osadza się w zmarszczkach i załamaniach skóry,
- nie ściera się, długo utrzymuje się na skórze.
Rozświetlający krem BB do twarzy Gowoonsesang Dr G Brightening Balm Blemish zawiera filtry SPF 30 (PA++). Polecany dla każdego rodzaju cery.

Skład: Water, Cyclopentasiloxane, Titanium dioxide, Glycerin, Talc, PEG-10 Domethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methicone, Dipropylene Glycol, Isoeicosame, Arbutin, Hexyl Laurete, Disteardimonium Hectorite, Triethylhexanoin, Dimethicone/Vinyl Dimethicone, Crosspolymer, Cyclomethicone Acrylates/Dimethicone Copolymer, Magnesium Sulfate, C12-14 Pareth-3, Zinc Oxide, Iron Oxides, Palmitic Acid, Dimethicone, Metylparaben, Imidazolidinyl Urea, Tocopheryl Acetate, Silica, Proplyparaben Betaine, Aluminium Stearate, Aluminium Hydroxide, Sodium Metabisulfite, Rosmarinus Officialis (Rosemary) Leaf Oil, Rosa Centifolia Flower Water, Portulaca Oleracea Extract, Glycosyl Trehalose/Hydrogenated Starch Hydrolysate, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Camellia Sinesis Leaf Extract, Fragrance, Trimethysiloxy Silicate, Dimethiconol/Silsesquioxane Copolymer, Butyleparaben, Propylene Gycol, Butylene Glycol.

Cena: ok. 100zł / 45ml

Do polecenia

Można szczerze polecić ten krem BB, który ma też wiele składników "naprawczych" dla skóry (np. ekstrakt z zielonej herbaty, olejek z rozmarynu). Fajna konsystencja, prosta do zaaplikowania, kolor jest ok, wszystko u mnie na plus... prócz ceny :)
Nakładać można warstwami, ale cienkimi! Nie można go nakładać grubo, bo wygląda to źle.
Opakowanie wygląda mega luksusowo i dzięki niemu można poczuć się naprawdę ą-ę ;)
Więcej pisałam o tym kosmetyku na swojej stronce na fb: https://www.facebook.com/kittysroutine/

nie dla europejek

Bede jedyna chyba osoba, ktora oceni ten bb krem negatywnie, niestey bardzo mnie rozczarowal,tak bardzo, ze odpuszczam juz bb kremy, bo skoro ten ma byc jednym z lepszych to ja dziekuje, spodziewalam sie naprawde super produktu, razem z nim zamowilam tez bb krem pore, ale prawde mowiac oprocz koloru dla mnie sie praktycznie niczym nie roznia,. Kolor jest straszny rozowawo sino szary, mieszanie z innymi produktami nic nie daje, bonajpierw wyglada ladnie tzn niby przejmuje kolor od drugiego produktu, ale po ok. godzinie ten kolor znowu dominuje i nagle mam rozowo sina tlusta twarz, strasznie sie lepi i tworzy tlusta nieprzyjemna powloke na twarzy, z pudrem jest troche lepiej , krycie takie lekkie do slabego sredniego, mozna budowac, ale tworzy sie wtedy straszna tlusta gruba powloke na twarzy i po kilku godzinach ciastkuje na twarzy, wogole to zawsze po poludniu mi sie juz warzyl, a wcale nie mam az tak tlustej cery, tylko dojrzala mieszana, UCZULA! , od razu po nalozeniu na szyi wyskakuja mi straszne swedzace czerwone plamy, a po calym dniu noszenia podskorne gule , nie wiem jaki to skladnik dokladnie, bo nie umiem rozszyfrowac skladu , ogolnie to sam kolor juz odrzuca,zeby nie bylo naprawde probowalam roznie nakladac : palcami, bb blenderem, pedzlem, same, na bazy , mieszalam z gornopolkowymi podkladami, drogeryjnymi, no i dalej lipa, ja do tej pory korzystalam z dwoch bb misshy i te dwa dr g i juz wole nasze europejskie podklady z normalnymi kolorami

Rzeczywiście hit

Wcale nie dziwię się, czemu ten krem jest tak kultowy i znany. Kolor w magiczny sposób dopasowuje się do skóry. Ma zdrowe, świetliste wykończenie skóry, które jest charakterystyczne dla koreańskich BBków. Kryje bardzo dobrze. Nawilża skórę i pomaga załagodzić stany zapalne. Ma genialną trwałość - u mnie wytrzymał cały dzień. To nowa dla mnie jakość wśród kremów BB, a trochę ich przetestowałam. Warto po niego sięgnąć.

Najlepszy krem BB

Krem ten stosuje od lat jestem absolutna fanka azjatyckiej pielęgnacji a na swojej skórze przetestowałam wiele koreańskich kosmetyków. Krem ten jest niewątpliwą perełką jeśli chodzi o azjatyckie BB kremy. Ma przyjemną gęsta konsystencję, fajnie się rozprowadza i pozostawia na twarzy niesamowite uczucie. Duża zaletą kremu jest kolor nie dla bladziochów ani nie dla mocno opalonych bardziej dla stonowanej karnacji takiej jak moja.
Wcześniej kupowałam go na Allegro teraz w sklepie internetowym (usunięta niedozwolona reklama)
POLECAM !

Nowa wersja - Bright +

Nie używałam poprzedniej wersji tego kremu, ale używałam Bright +
Bardzo wydajny krem (wystarcza na rok!), świetnie kryje, nic po nim nie wyskakuje. Jestem ogromną fanką kremów Dr G (używałam Hydra Intensive, a teraz używam Bright+). Krem świetnie współpracuje z beauty blenderem. Próbowałam nakładać go również pędzlem, ale nie uzyskałam takiego efektu jak przy nakładaniu gąbeczką.

Krem kupowałam w sklepie (usunięta niedozwolona reklama).

Plusy:
- wydajność
- krycie
- konsystencja kremu
- moja kapryśna cera bardzo go polubiła (nic nie wyskakuje)
- mam wrażenie, że po kremie szybciej goją się krostki

Minusy:
- w okresie letnim jest dla mnie trochę zbyt jasny

Najlepszy!

Poznałam ten produkt kilka lat temu w USA i nie rozstaję się z nim do dziś!

Mam skórę mieszaną w kierunku suchej i długo szukałam czegoś, co pomoże mi zakryć niedoskonałości, a jednocześnie nie wysuszy mojej skóry na wiór :)

Krem nie wysusza mojej skóry;
kryje niedoskonałości;
super dopasowuje się do kolorytu mojej skóry, dając jej jasny i przyjemny odcień;
nie zostawia na skórze tłustej powłoczki;
jest trwały i wydajny, nadaje się na letnie i upalne dni, jak również na zimę.

Można nim zrobić mocniejszy makijaż na wyjście, jak i po prostu "maznąć" nim twarz jak zwykłym kremem, żeby zakryć sobie kilka syfków :)

Dla mnie ten produkt nie ma minusów :) można go kupić taniej na ebay\'u.

Polubiliśmy się :)

Zamówiłam miniaturkę z allegro, a teraz czekam na pełnowymiarowe opakowanie, które zamówiłam w sklepie internetowym. Ta miniaturka wystarczyła mi na ok 2-3 tygodnie stosowania. Jak na krem BB jest bardzo kryjący. Używałam również innych azjatyckich kremów BB w tym skin79 jednak dr G deklasuje konkurencję.
Mam dużo przebarwień i na policzkach dziwne grudki które pojawiają się i znikają i tak w kółko, jednak ten krem radzi sobie świetnie. Niewielka ilość wystarcza by pokryć cała twarz.
Jestem prawdziwym bladziochem i cieszy mnie fakt, że wersja light jest akurat :)

+krycie
+naturalny wygląd
+wydajny

+/- cena (choć podkłady z Mac mają zbliżoną cenę, a ich pojemność jest tylko 30 ml, a tu 45 ml, więc w sumie nie wiem czy to dużo czy mało)

-szybko się po nim świecę i muszę przypudrowywać w ciągu dnia (mam cerę mieszaną)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki z próbką i miniaturkę

KWC wsrod BB

Zaczne od tego ze to juz jest moje 3 opakowanie tego cudenka.
Probowalam wielu , wielu BB kremow , glownie prawdziwych czyli azjatyckich.Skin79,Misscha i wiele innych. Dr.G jest jednak wielkim faworytem.
Jednym jedynym minusem jest kolor. Rezcywiscie nieco ziemisty, jednak zmieszany z Primer BB protector tej samej firmy ma juz fajny odcien.
Uzytego samotnie niestety kolor dyskwalifikuje :( stad odjelam pol gwiazdki,
Ja go jednak mieszam w proporcji 75%/25% czegos innego :)
Efekt jest cudowny, najlepiej "miesza"sie z Mac studio i Rimmel lasting finish.
Mieszanina jest podkladem idealnym-nie znalazlam i nie wynalazlam niczego lepszego a uzywalam juz chyba wszystkich podkladow na swiecie w poszukiwaniu idealu.
Cena jest wrecz niska biorac pod uwage ze produkt starcza na 8 m-cy przy codziennym uzywaniu!
Najwazniejsze ze MALA ilosc produktu musimy nalozyc i WKLEPAC . Ja uzywam pedzla a potem paluszkow-efekt jest cudowny.
Zapachu raczej brak, konsystencja maselkowata, idealnie sie wchlania, pozostaje w nienaruszonym stanie do wieczora. Ba nawet pod koniec wyglada lepiej niz na poczatku! Cera jest ZADBANA i wyglada swiezo. Ladnie kryje bez efektu maski.
Polecam goraco. To moj KWC!

Ilość zużytych opakowań: 3 pelne opakowania

Nie mój Ci on

Kupiłam go na ebay i dlatego wyszlo nieco taniej niz na polskich stronach.Całe szczescie bo jednak nie sprawdzil sie na mojej mieszanej cerze.Krem ma bardzo dziwny, zimny kolor.Umalowana wygladałam jak ucieknier z zakładu pogrzebowego, naprawde. Konsystencja bardzo przyjemna, odczucie nawilzenia po jego nałozeniu.Niestety krycie takie sobie i trwałosc dosc marna.Jednym słowem nie polecam. Owszem mozna mieszac z innymi kremami bb ale czy o to w tym chodzi?

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Mój nr 1 !

Żałuję, że tak poźno odkryłam ten produkt. Zamówiłam go na ebay z polecenia jednej z youtuberek. Krem ma świetne krycie, praktycznie nie używam już korektora, jedynie czasami przy wiekszych niespodziankach na twarzy. Produkt świetnie się trzyma na twarzy, noszę okulary i ścieranie się produktu jest minimalne w porownaniu do revlona colorstay. Efekt jest naturalny, jedynie może jest mały problem z odcieniem dlatego gdy jestem bladsza mieszam go z drugim kremem Dr. G. Perfect Pore Cover BB SPF 30 PA++ktory jest jasniejszy. Dodam, że krem nakładam zawsze gąbeczką Beauty Blender. Gorąco polecam