FM Group, Aloe Vera, Żel - krem do twarzy

FM Group, Aloe Vera, Żel - krem do twarzy

Żel - krem do twarzy FM Group Aloe Vera to kosmetyk z kojącym i intensywnie nawilżającym sokiem z aloesu, o lekkiej, hipoalergicznej formule. Przeznaczony do wszystkich rodzajów cery, także wrażliwej.
Żel - krem do twarzy FM Group Aloe Vera doskonale się wchłania, zapewnia skórze świeży wygląd i odpowiednią pielęgnację. Połączenie ekstraktu z moreli i witaminy E zwalcza wolne rodniki, a masło shea odbudowuje barierę ochronną naskórka, nadając cerze przyjemną miękkość. Dodatkowo prowitamina B5 łagodzi podrażnienia, a ekstrakt z brzoskwini dostarcza skórze składników odżywczych. Zawiera naturalne filtry UV.
Niewielką ilość żel - kremu FM Group Aloe Vera nanieść na twarz, szyję i dekolt. Pozostawić do wchłonięcia. Do codziennego stosowania.

Dobry krem na lato

Opakowanie jest solidnie wykonane, stawiamy na nakrętce co pozwala na wydobycie produktu bez problemu. Konsystencja jest bardziej żelowa o jasno zielonym kolorze. Wystarcza niewielka ilość by rozprowadzić go na całą buzię. Dobrze nawilża i koi szczególnie latem. Zaraz po aplikacji się trochę lepi ale chwilę potrzebuje na wchłonięcie i jest wszystko ok. Świetnie sprawdza się pod makijaż. Nie zauważyłam żeby podkład się ważył lub rolował.
Jest moim ulubieńcem, szczególnie sprawdza się na wyjazdach gdy kosmetyczka ma ograniczoną pojemność.
Co do ceny jak dla mnie nie jest jakoś wygórowana szczególnie że produkt jest naprawdę bardzo wydajny. Z czystym sercem mogę polecić innym.

Raczej dobry

Konsystencja kosmetyku jest zgodna z nazwą - to dokładnie jest krem-żel o jasno turkusowym kolorze. Jest więc idealny do tłustej cery, daje matowe wykończenie, nie ma co się od niego "świecić" ani ciężko wchłaniać. Natomiast nie mogę nakładać go na powieki pod makijaż, bo zaczyna się rolować. (Nie używam kosmetyków do powiek, zawsze smaruję je kremem do twarzy.)

Zapach kosmetyku jest delikatny, typowo roślinny; taki, jakiego można by się spodziewać. Opakowanie jest proste i estetyczne, ma fajny, płaski kształt, ale i ciężko otwierającą się zatyczkę, którą łatwo się skaleczyć.

Jestem trochę rozczarowana poziomem nawilżenia, jaki zapewnia - jest niezłe, ale nie określiłabym go jako 'intensywne'. A lekko żelowa formuła powoduje wrażenie charakterystycznego lekkiego zalepienia skóry.