Ben Nye, Classic Translucent Face Powder (Puder sypki transparentny)

Ben Nye, Classic Translucent Face Powder (Puder sypki transparentny)

Transparentny puder Ben Nye Classic Translucent Face Powder zapewnia utrwalenie i delikatne zmatowienie podkładów w kremie.
Transparentny puder sypki Ben Nye jest dostępny w ośmiu odcieniach: Neutral Set, Super White, Fair, Pretty Pink, Topaz, Sienna, Chestnut, Ebony.
Dopasowuje się do każdej karnacji nie zmieniając jej naturalnego odcienia. Wyjątkiem jest odcień Super White zawierający biały barwnik. Jest to odcień przeznaczony do bardzo jasnych, białych makijaży typu gejsza.
Formuła Ben Nye Classic Translucent Face Powder zmniejsza pocenie skóry, dzięki czemu puder świetnie sprawdza się podczas występów scenicznych.
Puder sypki Ben Nye jest bezzapachowy.

sypki
Cera
mieszana
utrwalające, matujące
Krycie
lekkie

Skład jest w trakcie moderacji.

• /Ebony/ Talc; Zinc Stearate; CI NO. 77163 (Bismuth Oxychloride); Diazolidinyl Urea; Methylparaben; Propylparaben; May Contain: CI NO. 77489; 77491; 77492.; 77499; (Iron Oxides). /Fair Powder/ Talc; Zinc Stearate; Methylparaben; Propylparaben; Butylparaben; May Contain: CI NO. 77489; 77491; 77492.; 77499; (Iron Oxides) /Neutral Set Powder/ Talc; Aluminum Hydroxide; Methylparaben; Propylparaben; Butylparaben; Sorbic Acid. /Pretty Pink/ Talc; Zinc Stearate; Bismuth Oxychloride; Methylparaben; Propylparaben; Butylparaben; May Contain: CI NO.77489; 77491; 77492; 77499; (Iron Oxides); Zea Mays (Corn) Starch. /Super White/ Talc; CI NO. 77891; 77713 (Titanium Dioxide; Magnesium Carbonate); Zinc Stearate; Methylparaben; Propylparaben; Butylparaben. /Topaz/ Talc; Zea Mays (Corn) Starch; Zinc Stearate; Butylparaben; Methylparaben; Propylparaben; Sorbic Acid; May Contain (+/-): CI NO. 77489; 77491; 77492; 77499; 77713 (Iron Oxides; Magnesium Carbonate).

najlepszy

Trafiłam na niego przypadkiem . Skończył mi się puder i koleżanka wizażystka robiła porządki w kosmetykach . Za detaliczna cene kupiłam połowe dużego opakowania . Nie byłam przekonana na początku do niego ale owszem , jest cudowny . Zakochałam się w nim !! idealnie matuje i wykańcza makijaż . Jest bardzo lekki i aksamitny . Po prostu go uwielbiam i polecam każdemu . Bardzo wydajny !!

Wole Luxury Visage Powder

Miałam dwie odsypki kolorów-Neutral Set i Fair(po 10g)
Oba pudry były super, ale kolor mi nie pasował, w końcu znalazłam swojego ulubieńca-Banana z Luxury Visage Powder.Świetne pod oczy jak i na całą twarz, chociaż nie matują mocno wiec osoby z tłustą cerą mogą być niezadowolone :)
Neutral Set był dla mnie za jasny, a Fair miał w sobie różowe tony(na mnie szczególnie widoczne bo jestem typowo ciepła).W gruncie rzeczy polecam kolory powyżej dla bladziochów z neutralnymi lub zimnymi tonami cery.Lub po prostu pod oczy (np.neutral set) dla kazdego typu cery, tylko raczej dla osób bladolicych.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki po 10g (razem 20g)

Oceniam Super White-nie jest transparentny i dobrze ;-)

Mam opakowanie 25g i w 2 lata zużyłam połowę,ale nie nakładam codziennie-najpierw miałam odsypkę 5 g która wystarczyła mi na kilka mies. i szybko wiedziałam,ze chce większe.Nie trzyma długo matu,wykończenie tez nie jest satynowe,ale dopasowuje się do mojej porcelanowej buzi i jest najlepszy jak dotąd,mam tez jeden stricte matujący-w upały daje g na strefę T,ale tęsknię do efektu "lalkowej buzi"-jestem biała jak ściana,nie opalam się to takiego wyniku końcowego oczekuję

+kolor
+wydajność
+cena do jakości
+ładnie współgra i utrwala mój krem BB
+nie tworzy pudrowej maski wtapia się

-opakowanie z sitkiem,ale bez wieczka bo to mniejsze oryginalne ze Stanów,żeby nie było
-świeci się buzia po 4/5 h wymaga poprawek
-dostępność

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1-25g

super

musze zaznaczyc ze nigdy nie kupilam pelnowymiarowego opakowania jedynie odsypki, place za nie okolo 3 funtow na angielskim ebayu
ale i tak puder starcza mi na kilka miesiecy bo uzywam jedynie pod oczy, nie sprawdzal mi sie na twarzy, buzia ladnie wygladala, ale nie byla matowa, mam cere mieszana wiec potrzebuje matu w ciagu dnia, a puder jest sypki a ja nie lubie przypudrowywac sie sypkimi pudrami w ciagu dnia dlatego zaczelam stosowac pod oczy i tu sprawdza sie rewelacyjnie
mam odcien natural set, biala maka ale kolor stapia sie z kolorem skory, nie wysusza obszarow pod oczami, i trzyma w ryzach jakikolwiek korektor naloze, nie podkresla wogole zmarszczek, takowe juz posiadam, dla mnie bomba, to juz moja druga odsypka, i bede kupowac kolejne
polecam

Używam tego produktu od: od ubieglego roku
Ilość zużytych opakowań: dwie odsypki po 5 gr

Warto wypróbować

Jest moim nowym KWC
Zobaczyłam na You Tube i musiałam mieć
Na próbę kupiłam maleńkie opakowanie na allegro, aby sprawdzić kolor i po tygodniu zakupiłam pełnowymiarowe opakowanie pudru( zapas pewnie dożywotni): BEN NYE translucent 226g.
Po pierwszym użyciu wiedziałam, że zastąpi puder bambusowy z BU, który bardzo lubiłam do czasu aż pojawił się BEN

+ kolor transparentny delikatnie wpada w róż, ale mi pasuje
+ ogromne opakowanie - myślę, że w ciągu dwóch lat go nie zużyję
+ dobra cena jak za tak duże pudełko ( ok 80 zł)
+ bardzo wydajny
+ ładnie matuje na ok 5 godz co mnie zadawala i nie jest to taki płaski mat
+ zawiera jakby delikatne drobinki odbijające światło co nadaje blask cerze
+ jest mięciutki, bardzo drobno zmielony
+ wtapia się idealnie w skórę, więc nie trzeba zmiatać nadmiaru pędzelkiem
+ skóra jest miła w dotyku jakby satynowa
+ leciutki wcale nie widać go na twarzy

Jedyny minus to nie praktyczne opakowanie w którym brak sitka- ah ci Amerykanie ale po przesypaniu do innego opakowanie jest super

Ilość zużytych opakowań: nic nie ubyło