Douglas, XL.xs Any Size Any Time, Soft Cleansing Wipes for Sensitive Skin (Chusteczki do demakijażu cery wrażliwej)

Pojemność 25 szt

Użyj chusteczek Douglas XL.xs Any Size Any Time Soft Cleansing Wipes for Sensitive Skin aby usunąć makijaż i delikatnie oczyścić swoją twarz w dowolnym momencie. Nawilżone delikatnym mleczkiem, chusteczki do demakijażu Douglas są idealne do oczyszczania, dodatkowo pozostawiając twarz nawilżoną i odżywioną.

Przeciętne

Skusiłam się na te chusteczki z myślą o wyjazdach. Na co dzień nie używam do demakijażu chusteczek, ale wiadomo - czasem się przydadzą. Spodziewałam się super dużych chusteczek. Rzeczywiście są dość duże, mogłyby zakryć całą twarz. Zapach taki nijaki, nie jest drażniący, ale też nie zachwyca. Chusteczki są średnio nasączone produktem do demakijażu. Świetnie zmywają podkład, ale już z makijażem oczu sobie nie radzą, wodoodporny tusz to dla nich wyzwanie nie do pokonania, podobnie jak matowe pomadki. Dla mnie jest to dobry produkt do zmywania maseczek i w tej roli sprawdzają się dobrze. Niestety bardzo szybko wysychają, mimo, że opakowanie jest zamykane, więc przy obu zakupionych opakowaniach musiałam 1/3 wyrzucić, bo nie zdążyłam zużyć (przy obu paczkach wyschły po lekko ponad miesiącu, mimo, że pilnowałam, by opakowanie było dokładnie zamknięte).

szkoda tylko, że tak szybko wysychają :(

To już moja trzecia wersja chusteczek marki Douglas. Nie różni się ona znacząco strukturą i formułą od tych z guaraną i mleczkiem do demakijażu. Minusem jest tutaj brak zamknięcia typu klik, przez co szybko wysychają. Tak jak pozostałe dwie wersje dobrze oczyszczają skórę z makijażu (nie używam wodoodpornego więc nie wypowiem się w tej kwestii), są też delikatne dla oczu. Ekstrakt z migdałów pozostawia delikatny, przyjemny zapach i uczucie nawilżenia, co uważam z duży plus. Cena za tą ilość bardzo przystępna. Wystarczają na prawie miesiąc codziennego użytkowania, gdyż jedną chusteczką jesteśmy w stanie dość dokładnie oczyścić całą twarz. Świetnie sprawdzają się w podróży, kiedy nie chce nam się zmywać makijażu mleczkiem bądź innym preparatem.

Używam tego produktu od: ponad trzy tygodnie