Lirene Dermoprogram, Rajstopy w sprayu

Lirene Dermoprogram, Rajstopy w sprayu

Rajstopy w sprayu Lirene Dermoprogram to produkt, który zapewnia natychmiastowy efekt pięknych, naturalnie opalonych nóg przez cały dzień, o każdej porze roku. Dzięki specjalnej emolientowej formule pielęgnuje, łatwo rozprowadza się i sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabista.
Właściwości rajstop w sprayu Lirene Dermoprogram:
- wyrównuje koloryt skóry,
- zakrywa pajączki, zaczerwienienia i inne niedoskonałości,
- długo utrzymuje się na skórze,
- nie wałkuje się i nie ściera podczas użytkowania,
- szybko się wchłania.
Stosować na oczyszczoną skórę nóg. W celu ułatwienia aplikacji produktu, rekomendujemy wcześniejsze posmarowanie nóg balsamem z serii Lirene. Rajstopy w sprayu LIrene Dermoprogram należy rozpylić w odległości ok. 15 – 20 cm od skóry, a następnie dokładnie wmasować, tak aby nie pozostawić smug. Poczekać aż wyschnie. Produkt zmywa się przy pierwszej kąpieli przy użyciu środków myjących.
Uwaga! Produkt może brudzić ubrania.
Produkt po wyschnięciu nadaje efekt przypominający rajstopy. Nie barwi trwale skóry, zmywa się przy pierwszej kąpieli. Wstrząsnąć przed użyciem.
Testowano dermatologicznie.

w sprayu

rezygnuję

Produkt jest mało wydajny, drogi i potrafiący zrobić krzywdę.
Przyznaję się, ze lepszy efekt robią balsamy brązujące, i olejki....albo płynne złoto (Rozświetlacze...ciemne, nie jasne;))
Sprey działa bez zarzutu, mimo wszystko i tak musimy produkt rozsmarować ręka... po samodzielnym "psikaniu" robią się plamy...no wiadomo...jak to ze sprejami;\
mimo kilku podejść jestem na nie. za droga zabawka, która wymaga dłuższej pracy, spokoju i dokładności.
Efekt końcowy to opalone nogi, żadne rajstopy.
stwierdzam, ze balsam brązujący wygląda w moim przypadku lepiej... a kosztuje mniej, jest wydajniejszy, i łatwiejszy w obsłudze,

na większe wyjścia jak najbardziej

Uważam, że warto je mieć w swojej kosmetyczce. Mogą się przydać na większe letnie wyjścia. Rajstopy wyrównują koloryt skóry. Pokrywają ewentualne niedoskonałości. Nie brudzą ubrania (o ile chwilę odczekamy). Długo utrzymują się na skórze i jeśli schodzą to równomiernie, nie tworząc plam. Spray jest wygodny - nie zacina się. Warto - tak zresztą zaleca producent - użyć wcześniej balsamu. Rajstopy w sprayu od Lirene zdecydowanie sprawdziły mi się.

Bardzo mało wydajny

Pomijając mały wybór kolorów (do jasnej karnacji zdecydowanie nie dał żadnego efektu, drugi za ciemny) absolutnie rozczarowująca jest wydajność sprayu. Starczył na 2-3 razy, częściej psika samym powietrzem niz kolorem. Nie polecam.

Lirene- rajstopy w sprayu

Totalny dramat!!!
Rajstopy w spray wgl. się nie sprawdziły. Nie zobaczyłam żadnego efektu opalenizny. Kupiłam z polecenia, ponieważ na szybko chciałam mieć opalone nogi. Niestety bardzo się zawiodłam. Nie polecam.

Wygoda

Bardzo nie lubię nosić rajstop a w dodatku mam bardzo blade nogi. Rajstopy Lirene nadają ładny, opalony odcień i matowe wykończenie. Dodatkowo zakrywają drobne pajączki czy rozstępy. Opakowanie wystarcza mi na ok 6 użyć. Ważne jest równomierne rozprowadzenie i odczekanie chwilę nim założymy sukienkę. Co do ceny to tak samo jak z SH - warto zaczekać na promocję.

hm..

Stosowałam kilka razy w bardzo upalne dni kiedy potrzebowałam efektu rajstop i jestem na tak. Spray dobrze się rozprowadza na skórze i widać delikatną osłonkę. Mam ciemniejszą karnację dlatego mi ten produkt odpowiada jak najbardziej nie wiem jak inni ale ja jestem zadowolona.

Prawie 30 zł za rajstopy na trzy wyjścia?

Recenzuję kolor "dla jasnej cery". Rajstopy nabyłam w Ross bo potrzebowałam 'na już' a z rajstop Sally Hansen akurat nie mieli koloru medium. To najgorzej wydane pieniądze w moim życiu borąc pod uwagę, że puszka starczyła mi na.....trzy dni.

Produkt bardzo dobrze się rozsmarowuje na nogach potraktowanych balsamem, ma ładny odcień, dostosowany do jasnoskórych lub nieopalonych. Aby uniknąć bałaganu w łazience, ja psikam rajstopy na dłoń a później rozsmarowuję, więc nie bałaganią. Produkt potrzebuje około 10 minut by zastygnąć na nogach. Nie brudzi, nie smuży i to wielki plus. Ładnie podkreśla nogi zostawiając lekki połysk, czego ja akurat nie lubię ale to rzecz gustu. Nie jest to produkt super kryjący, więc jeśli ktoś tego się spodziewa to się rozczaruje.

Niestety, jest jeden minus, który sprawi, że tych rajstop już nie kupię. Wydajność jest tragiczna. Mi puszka wystarczyła na trzy razy bo schodził, jak szalony. Naprawdę bardziej się oplaca nabyć rajstopy Sally Hansen, które są droższe o 30 zł ale jedna puszka wystarczy na dwa tygodnie (przynajmniej mi tak wystarcza) a efekt jest lepszy, bardziej kryjący. Na Lirene chyba mnie nie stać.

Raczej nie

Kupiłam go z mysla fajnych sztucznych rajstop :D niestety...plamy, które niestety dlugooo sie utrzymywaly :D takze, jesli chodzi o jakosc to ok. Moze po prostu nie umiem stosowac. Musze przyznac, ze troche zamiast rajstop mialam nieudana suane :/ odcien za mocny

Lubię i używam

Spray kupuję dosyć regularnie. Sprawdza się dobrze. Nie brudzi ubrań, nie robi plam ani zacieków, szybko zasycha. Krycie mogłoby być trochę lepsze, ale daje naturalny efekt lekko opalonych nóg. Zawsze rozpylam kilka warstw, co najmniej trzy, fakt że rozpyla się wszędzie dookoła i osadza się na meblach, podłodze, ale zapewne po każdym sprayu zastosowanym w domu byłoby podobnie. Schodzi dopiero przy kąpieli, bez żadnych problemów. Mało wydajny, wystarcza na jedno lub maksymalnie dwa wyjścia.

Dobry.

Spray ten kupiłam już trochę temu i jestem bardzo zadowolona. Nadaje delikatny efekt i bardzo ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza ale należy zachować odpowiednią odległość przy jego stosowaniu.

Bardzo mało wydajny

Oceniam spray do jasnej karnacji.
Opakowanie jak zwykły dezodorant, lekkie, poręczne, dobrze rozpyla.
Kolor niestety zdecydowanie zbyt ciemny jak dla mnie, mimo iż zakupiłam go do jasnej karnacji.
Produkt bez wcześniejszego nawilżenia skóry balsamem bardzo ciężko się rozprowadza, jest tępy, niestety szybko zastyga i może robić nieatrakcyjne plamy.
Pomimo, iż kolor dla mnie zdecydowanie za ciemny tworzył ładny efekt opalonych nóg. Nie świecił się perfidnie, bez nachalnego brokatu. Zakrywał u mnie niedoskonałości (zadrapania, pajączki) przy 2/3 warstwie. Bardzo niewydajny, starczył mi na 3/4 użycia.
Dość trwały, jednak pozostawia ślady na ubraniu. Łatwo zmyć wodą.
Zapach mało przyciągający.

może być

Ogólnie na plus. Bardzo łatwe w użyciu, nie brudzi. Ogromną zaletą jest fakt, że po użyciu skóra się nie świeci. Niestety opakowanie starczyło mi na dwa użycia. Może to kwestia wprawy.
Niemniej jednak polecam.