W7, Candy Blush (Wypiekany róż do policzków)

W7, Candy Blush (Wypiekany róż do policzków)

Wypiekany róż do policzków W7 Trends Candy Blush występuje w czterech odcieniach. Róż Candy Blush wygładza, rozświetla oraz ożywia wygląd skóry, jest delikatny i lekki, nie powodując uczucia ciężkości, rewelacyjnie stapia się z cerą. Daje delikatne i aksamitne wykończenie.

Dla ciepłych typów urody

Róż kupowalam przez internet - wybralam najzimniejszy odcien, ze wzgledu na wlasna kolorystyke (jestem zima). Jakie bylo moje zdziwienie, gdy otworzylam roz - cieply, brzoskwiniowy kolor.
Dobrze sie rozprowadza, plus za fajne opakowanie z lusterkiem. Trwalosc bez zarzutu. Cena bardzo przystepna. Ale za game kolorystyczna spory minus!
Polecam cieplym typom urody ;-)

Posiadam kolor galactic.
Jeśli chodzi o opakowanie jest bardzo estetyczne z lusterkiem w środku, idealne do torebki. Róż się nie pyli i nie pozostawia smóg. Długo trzyma się na policzkach prawie cały dzień. Jeśli chodzi o odcień to jest dość intensywny ale już po godzinie trochę blaknie i wtedy robi się idealny do jasnej cery. Ogólnie polecam i gdyby nie dostępność to na pewno bym jeszcze do niego wróciła.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

jakość tak, kolory nie

Kupiłam te róże przy okazji zakupów internetowych i nie miałam możliwości sprawdzić na żywo odcieni tego kosmetyku. Wybrałam dwa kolory- angel dust oraz galactic ponieważ wydały mi się chłodne. Galactic jest ciepłym różem a angel dust chociaż w opakowaniu wydaje sie neutralnym kolorem to na policzkach jest ciepły. Kolory te nie pasują do mojej karnacji.
Odcienie nie są delikatne i widać że mamy tutaj do czynienia z niskopółkowym kosmetykiem. Róże mają matowe wykończenie.
Róże są bardzo trwałe, utrzymują sie na twarzy aż do demakijażu. Mają odpowiednią konsystencję - nie pylą się. Niestety róże wymagają podkładu. Nałożone na sam filtr (lub lekki puder z spf) robią smugi i schodzą nierownomiernie.

Podsumowując recenzję, róże są trwałe, nałożone na podkład bardzo dobrze sie łączą ze skórą i rozcierają jednak w mojej ocenie kolory nie są ładne.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 op