Joanna, Glicerynowy krem do rąk odżywczy `Oliwka`

Joanna, Glicerynowy krem do rąk odżywczy `Oliwka`

Glicerynowy krem do rąk z wyciągiem z oliwki Joanna. Mały niezbędnik jeśli chodzi o pomoc zniszczonym i wysuszonym dłoniom! Z pewnością sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, oliwa z oliwek głęboko odżywi suchą skórę. Krem do rąk odżywczy `Oliwka` Joanna przywróci skórze elastyczność i miękkość, pozostawiając delikatny film ochronny.

Skóra
sucha
kremy do rąk
zapachowa
w tubce
krem
50 - 100ml

Mistrz!

Krem kupiłam w mojej aptece za 2 złote! Fakt, może nie ma pojemnośći 100 ml, ale za dwa złote można wziąć i takiego wszędobylskiego malucha. Dla mnie ten krem jest najlepszym kremem do rąk jakiego do tej pory używałam. To produkt mający lekką konsystencję, wchłaniając się w mgnieniu oka, pozostawiający dłonie otulone, odżywione i pięknie pachnące. Doskonale nawilża i jest bardzo wydajny mimo swojej małej pojemności. Mam go w domu i w torebce i zawsze po niego chętnie sięgam.

W sam raz.

Bardzo przyjemny, lekki, szybko się wchłania i wygładza (choć nie jest to zbyt długotrwały efekt).
Zgrabne opakowanie w sam raz to torebki.
I bardzo ładnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Idealny

Różne kremy do rąk miałam ale tak świetnego jak ten nigdy. Kupiony zupełnie przez przypadek bo brakowało parę groszy do pełnej kwoty. I tym sposobem odkryłam prawdziwe cudo w niepozornym opakowaniu w dodatku za niewielkie pieniądze.

Przyjemny zapach, niska cena, nawilżenie i nadanie gładkości dłoniom w bardzo szybkim czasie to cechy "Oliwki". Ponadto w kremach do rąk zawsze towarzyszyły mi uczucia zbyt tłustego filtru i długiego procesu wchłaniania lub w druga stronę zbyt rzadka konsystencja, która absolutnie nic nie czyniła skórze. Tutaj wchłanialnośc i gęstość jest znakomicie wywarzona.

Przypadkowe odkrycie, które skutkować będzie częstszym zakupem.

Używam tego produktu od: 4miesiące