Ziaja Masło Kakaowe kremowe mydło pod prysznic to kakaowa pielęgnacja:
- delikatnie natłuszcza oraz wyraźnie zmiękcza skórę,
- wykazuje skuteczne działanie ochronne na naskórek,
- intensywnie nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody.
Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.
Kakaowa receptura kremowego mydła pod prysznic Ziaja Masło Kakaowe:
- masło kakaowe - zapewnia wysoką biozgodność ze skórą, działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka,
- D - pantenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.

polecam

Odkąd odkryłam linię Masło Kakaowe Ziaja, stosuję ją co roku w sezonie letnim. Przede wszystkim produkty mają przepiękny zapach. Odnoszę wrażenie, że ich regularne stosowanie nie dość, że utrzymuje skórę cudownie nawilżoną, to wspomaga opalanie (przynajmniej ja w końcu zaczęłam opalać się na brązowo, a wcześniej nigdy mi się to nie udawało - zawsze byłam buraczkiem...). Mydło ładnie się pieni, dobrze oczyszcza skórę, pozostawiając ją miękką i nawilżoną. Polecam!

ZALETY:
+ zapach
+ dobre oczyszczenie skóry
+ nawilżenie skóry
+ wydajność ( jedno opakowanie wystarcza na wyjątkowo długi czas)
+ cena

WADY:
brak

Ciągle do niego wracam:)

Kakaowe mydło pod prysznic ziaji to jeden z moich ulubionych produktów:) 500 ml starcza na naprawdę długo, dobrze się pieni, a konsystencja pozwala na swobodne stosowanie- nie przepływa między palcami. Nie przesusza skóry, jest delikatne dla skóry, nie wywołuje reakcji alergicznych. Jest wszędzie dostępne. Polecam.

Nic nadzwyczajnego :p

Kupilam go bo bardzo lubie zapach produktow z tej serii :p Mylam sie nim bedac w ciazy wiec mam do niego sentyment :) Dobrze sie pieni, pieknie pachnie, myje tak jak powinien takze jest ok. Starcza na dlugo, ale faktycznie to opakowanie troche nie poreczne, szkoda, ze nie ma pompki :p

Pięknie pachnące mydło pod prysznic

Te kremowe mydła pd prysznic są genialnie. Pięknie pachną, super nawilżają i odżywiają skórę i dbają o nią, nie podrażniają, nie uczulają. Są mega wydajne i wygodne w użytkowaniu. Poza tym, dostajecie sporą pojemność za śmiesznie niską cenę. Te mydła są też łatwo dostępne, więc ja je uwielbiam ;)

Nic specjalnego

Żel ten jest bardzo duży (500 ml) przez co jest nieporęczny, ale za to wydajny, starcza na bardzo długo.
Pachnie ładnie, słodko ale na skórze niestety tego nie czuć, jedynie przez jakieś 10-15 minut.
Nie zauważyłam nawilżenia, skóra po użyciu jest gładka i miękka.

Ziaja, Masło Kakaowe, Kremowe mydło pod prysznic (nowa wersja)

Plusy:
❤Cudowny zapach
❤Żel dobrze się pieni
❤Duże opakowanie, aż 500 ml
❤Jest wydajny
❤Dostępność

Minusy:

Zapach

Używam od jakiegoś czasu na zmianę z innymi żelami czy mydłami. Butelka ma aż 500 ml.Starcza więc na długo.Opakowanie duże i pojemne, jednak niezbyt poręczne. Podczas brania prysznica bardzo często się wyślizguje. Ma świetny zapach, bardzo wyraźny, trwały i kakaowy. Słodki i przyciągający uwagę. Nie ma co się oszukiwać, że ją nawilża, bo mało kto odczuwa nawilżenie po użyciu żelu pod prysznic, ale pozostawia skórę miłą i delikatną. Mydło jest wydajne,oraz w bardzo przystępnej cenie.

Mydłowe love!

Na ten dość niepozorny produkt trafiłam w jednej z niszowych drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Już od dawna robiłam podchody do tego kosmetyku, ale przed kupnem powstrzymywało mnie to jak wypadły inne kosmetyki z tej serii. Więcej informacji poniżej.

Rodzinnie lubimy

Lubimy całą rodziną to mydło za super zapach, który wprawia w błogi nastrój. Produkt jest wydajny, dobrze oczyszcza ciało, lekko nawilża. odatkowym atutem jest śmiesznie niska cena za taką pojemność oraz to, że można je kupić prawie wszędzie.

Coś fantastycznego!

Cudowna formuła, jeszcze lepszy zapach! Czego chcieć więcej? Delikatnie nawilża i pozostawia skórę gładką i wypieszczoną. Każda kąpiel bądź prysznic z tym kremowym mydłem była przyjemnością i chwilą relaksu. Polecam każdemu! Mogłaby być jedynie pompka ;)

Kremowe mydło

Kremowe mydło do kąpieli o pięknym zapachu kakao. Po kąpieli zostawia skórę pięknie pachnąca i nawilżoną.
Butelka jest ekonomiczna, starcza na długo a cena nie jest wygórowana. Szczerze polecam.

Tani a dobry

Jego zapach jest oszałamiający,mogła bym wąchać ten żel bez końca a kosztuje naprawdę bardzo niewiele. Dobrze się pieni i pozostawia intensywny zapach na skórze i jest dosyć wydajny.