Ziaja, Masło Kakaowe, Kremowe mydło pod prysznic (nowa wersja)

Ziaja, Masło Kakaowe, Kremowe mydło pod prysznic (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Ziaja Masło Kakaowe kremowe mydło pod prysznic to kakaowa pielęgnacja:
- delikatnie natłuszcza oraz wyraźnie zmiękcza skórę,
- wykazuje skuteczne działanie ochronne na naskórek,
- intensywnie nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody.
Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.
Kakaowa receptura kremowego mydła pod prysznic Ziaja Masło Kakaowe:
- masło kakaowe - zapewnia wysoką biozgodność ze skórą, działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka,
- D - pantenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.

Ale bym go jadła

Zapach, zapach i jeszcze raz zapach jest on przecudny. Produkt zamkniety jest w dużej butelce, dzieki czemu jest mega wydajny a przy tym bardzo tani. Dobrze oczyszcza skórę, pozostawia ją gładką, delikatnie nawilżoną o pięknym, słodkim, kakaowym zapachu, który utrzymuje się jakiś czas. Czesto po niego sięgam

coś jest nie tak

Generalnie żele z ziaji uwielbiam, ten też zapowiadał się dobrze. Fajny, ciepły, jesienny zapach - bardzo przyjemy. Niestety produkt słabo się pieni i... kiepsko myje... Dawno się z czymś takim nie spotkałam, ale po jego użyciu i wyjściu spod prysznica dalej czułam od siebie pot... Nie wiem co jest nie tak, może to jakaś wadliwa seria (bo na żelach ziaji jeszcze nigdy się nie zawiodłam, no i widzę że pozostałe opinie są bardzo dobre). Dam mu jeszcze szansę, ale kiepsko to widzę, bardzo szkoda :(

Świetnie pachnie ;)

Generalnie produkt dobry; tani, wydajny, ogólnodostępny ale przede wszystkim jego zapach mnie uwiódł :D zapach słodkiego kakao działa na mnie jak magnez, mogłabym go wąchać cały dzien.. ;) jedyną wadą jest to że słabo się pieni

Pięknie pachnie :)

Uwielbiam to mydło już za sam zapach :) Kremowa formuła jest bardzo przyjemna w użyciu.Natłuszcza i subtelnie nawilża.Ładne brązowe opakowanie przyciąga oko.Duża pojemność oraz wydajność również jest na plus :)

Jest ok

Mydło dorwałam za dosłownie kilka złotych na promocji w hebe. Dobrze myje, nie przesusza ale też nie nawilża, odżywia. Ma piękny, czekoladowy zapach oraz ładny kolor. Opakowanie mogłoby być bardziej poręczne ale nie jest źle. Produkt wydajny. Dobrze się pieni.

Bez rewwlacjo

Zachęcona niską ceną skusilam się ale produkt nie przypadl mi do gustu i stoi niewykorzystany. Kupilam go zanim zaszlam w ciążę, początkowo podczas stosowania nie bylo zadnych nieprzyjemności potem skora po umycia swedziala mnie. Duze, w miarę poreczne opakowanie. Produkt jest wydajny, ma ładny zapach, przyjemna konsystencję. Słabo nawilza skórę.

Dobry kosmetyk, ale zapach nudzi po pewnym czasie

Dostałam od mamy w prezencie i na początku byłam zachwycona pięknym zapachem, jednak z czasem mi się znudził i nie mogłam się doczekać, aż skończę butelkę, co nie było łatwym zadaniem, bo mydło jest gęste, kremowe, dobrze się pieni i wystarczy odrobina na umycie całego ciała.

Bardzo fajny produkt

Mydełko jest bardzo bogate, kremowe. Świetnie się pieni i dobrze oczyszcza skórę. Mam wrażenie, że też trochę ją odżywia. Ma przyjemny zapach. Ma duże wygodne opakowanie. Jest wydajne i niedrogie, można go dostać w wielu miejscach.

Jest ok ;)

Produkt fajny, tani, ma ładny zapach. Dobrze nawilża skórę i pozostawia ją miękką i odżywioną. Fajnie się pieni dobrze usuwa zanieczyszczenia, ale nie podrażnia skóry. Polecam.

Bardzo dobre mydło

Mydło ma rewelacyjny, intensywny zapach. Doskonale nawilża skórę, pozostawia ją miękką oraz dobrze usuwa zanieczyszczenia oraz nie podrażnia skóry. Produkt jest dosyć wydajny i dobrze się pieni. Kąpiel pod prysznicem z tym mydłem to niezwykle relaksująca czynność.

Średniak

Mydło ma bardzo ładny zapach, który niestety nie utrzymuje się na skórze po wyjściu z łazienki. Przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę, więc wskazane jest balsamowanie się. Jest niedrogi, bardzo łatwo dostępny. Opakowanie jest z twardego plastyku, jednak trzeba się natrudzić, aby zużyć mydło do cna. Raczej do niego nie wrócę...

CUDO

Ziaja mnie zawsze pozytywnie zaskakuje! Tym razem : zapachem, konsystencją, wydajnością, jak zwykle ceną i jeszcze raz ZAPACHEM. Po prostu polecam z czystym sumieniem !