Ziaja, Masło Kakaowe, Kremowe mydło pod prysznic (nowa wersja)

Ziaja, Masło Kakaowe, Kremowe mydło pod prysznic (nowa wersja)

Ziaja Masło Kakaowe kremowe mydło pod prysznic to kakaowa pielęgnacja:
- delikatnie natłuszcza oraz wyraźnie zmiękcza skórę,
- wykazuje skuteczne działanie ochronne na naskórek,
- intensywnie nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody.
Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.
Kakaowa receptura kremowego mydła pod prysznic Ziaja Masło Kakaowe:
- masło kakaowe - zapewnia wysoką biozgodność ze skórą, działa natłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka,
- D - pantenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.

Napewno do niego wrócę :)

Uwielbiam markę Ziaja. Nie zawiodła mnie i tym razem. Mydło ma idealną konsystencję ani nie za rzadką ani nie za gęsta ;) bardzo ładnie i słodko pachnie. Idealna aby umilić sobie jesienny czy też zimowy wieczór. Ja osobiście jestem zwolenniczką takich zapachów i mogą mi towarzyszyć również latem i wiosna, czyli ideał na cały rok <3 tak jak zapewnia producent mydło wyraźnie nawilża i zmiękcza skórę. Mydło świetnie się pieni i jest wydajne.

Bardzo dobry

Za tą cene taka pojemność- rewelacja. Zapach oszałamiajacy, lepiej zjeść niż sie w nim myć

Często po nie sięgam!

Uwielbiam tą serię! Chyba głownie przez ten kakaowy zapach!
Mydło lekko pieni się, dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry, a ją nawilża.
Mydło pozostawia moją skórę miękką w dotyku.
Polecam!

Ulubione

Uwielbiam uwielbiam uwielbiam! Za zapach, za nawilżanie skóry, za niską cenę!

Produkt wzięłam z półki z nadzieją na piękny, kakaowy zapach. I zdecydowanie się nie zawiodłam. Zapach przypomina mi dzieciństwo - pyszne, gorące kakao pite w ulubionym kubku.

Nie spodziewałam się efektu nawilżenia skóry, jest on więc bardzo miłym zaskoczeniem. Skóra po jego użyciu jest dużo bardziej miękka.

Bardzo miłe zaskoczenie!

Mydło dostałam w zestawie razem z balsamem,który od pierwszego posmarowania pokochałam, jednak do mydełka byłam nastawiona nieco sceptycznie. Kiedyś u koleżanki go użyłam i mnie nie powalił, dlatego teraz byłam tak miło zaskoczona, bo nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego, a tu prawdziwe wow!

-świetna kremowa konsystencja,
-cudowny zapach kakao! Nie jest chemiczny, ani sztuczny,
-dobrze się pieni,
-dobrze myje,więc spełnia swoją podstawową funkcję,
-nie uczula, nie podrażnia,
-nie wysusza,
-wygodne opakowanie,
-niska cena,
-wydajny.

Uwielbiam

Cała ta seria kakaowa jest cudowna ,ten zapach zawsze poprawi mi humor.To mydło niemal zawsze stoi na mojej półce jak dla mnie jest idealne nie ma ani jednej wady.Świetnie się pieni ,doskonale myje ciało nie uczula nie podrażnia ma obłędny zapach.Kremowa konsystencja świetnie się rozprowadza a samo mydło jest bardzo wydajne.Opakowanie nawiązuje do zapachu ale szkoda że butelka nie posiada pompki .Cena jest tak atrakcyjna że można dla zwykłej ciekawości go kupić .

Z cyklu tanie a dobre

Mydło z tej serii gości u mnie prawie niezmiennie od kilku lat. Fajnie oczyszcza skórę, nie podrażnia, łatwo się aplikuje, pieni i spłukuje. Dzięki zapachowi, używanie tego mydełka to czysta przyjemność.

Daje radę

Bardzo lubię balsam i krem z tej serii. Ten produkt tez uważam że jest dobry. Ma fajny słodki kakaowy zapach. Wystarcza parę kropel aby cieszyć się z przyjemnej kąpieli dzięki temu jest bardzo wydajny. Pieni się dobrze kremowo. Oczyszcza skórę otulając ją przyjemnym zapachem i jej nie przesuszając. Duży plus za niską cenę i pojemność pół litra który starcza na bardzo długo.

Jedna z wielu ulubionych

Od kilku lat naprzemiennie kupuję mydła Ziaja. Polecam ten na zimowe pory ze względu na kremową a nie żelową konsystencję. Zapach mnie powala, mydło jest bardzo wydajne, nie przesusza mi skóry. Cena jest rewelacyjna (a w drogeriach często dodatkowo są na promocjach). Szeroko dostępny. Polecam :)

Fajne, gdyby nie dziwny zapach

plusy:
+ dobrze się rozprowadza
+ dobrze się pieni
+ nie wysusza

minusy:
- nieprzyjemny zapach

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie
+ szeroka dostępność
+ niska cena

wspaniały zapach

Często wracam do tego mydła, ma piękny zapach, super konsystencję i co najważniejsze - niską cenę.
Jeśli chodzi o porównanie wydajności i spełnienia oczekiwań do ceny? Jest super!
Dobrze myje, dobrze się pieni, pozostawia piękny kakaowy zapach na ciele.

ulubione

Jest to moje ulubione mydło pod prysznic. Jeśli akurat moja skóra nie jest specjalnie wymagająca i nie zgłasza potrzeb w zakresie kosmetyków specjalistycznych, zwykle kupuję właśnie to mydło.

Nie uczula, nie przesusza skóry (inna sprawa, że też jej specjalnie nie nawilża), jest wydajne (aczkolwiek wydaje mi się, że przez brak aplikatora z pompką zawsze wyciśnie mi się go ciut za dużo), pachnie absolutnie bezkonkurencyjnie i ma bardzo przyjemną kremową konsystencję. Cena jest rewelacyjna.