Bourjois, Lash Machine, Włókna wydłużające rzęsy

Bourjois, Lash Machine, Włókna wydłużające rzęsy

Pojemność 0,4 g

Bourjois Lash Machine Włókna wydłużające rzęsy do naklejenia między 2 warstwami tuszu do rzęs. Niewiarygodnie wydłużają i pogrubiają. Utrzymują się przez 24 godziny. Łatwy demakijaż.
Bourjois Lash Machine Włókna wydłużające rzęsy zostały przetestowane przez osoby o oczach wrażliwych i użytkowniczek soczewek kontaktowych.

do rzęs
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Efekt dłuższych rzęs murowany

Włókna kupiłam przypadkiem, ale to był udany zakup:) opakowanie przypomina tusz do rzęs, jednak gdy pierwszy raz je otworzyłam myślałam, że jest przeterminowany, białe "coś", co wyglądem przypominało pajęczynę, jednak zanim użyłam produktu poczytałam trochę o nim w internecie i podjęłam się go wypróbować na swoich tuszach. Po nałożeniu maskary zaraz nałożyłam włókna, pajęczynka otuliła rzęsy i na nie nałożyłam drugą warstwę tuszu i efekt WOW miałam dłuższe rzęsy. Włókna jednak szybko się kończą, więc używam sporadycznie, najlepiej zaopatrzyć się w drogeriach internetowych, jest tańszy i bardziej dostępny.
Do włókien wybieram wydłużający tusz, aczkolwiek i podkręcający też się sprawdzi. Rzęsy są nie posklejane, długotrwały efekt i bardzo widoczny.

dobra

Może nie wydłuża specjalnie rzęs, ale bardziej je pogrubia. Kupiłam ten produkt za kilkanaście złotych w drogerii e-zebra. w Internecie. Mi za bardzo nie podpasował. Noszę soczewki kontaktowe i miałam wrażenie, że w ciągu dnia te drobne włókna wpadają mi do oczu i osadzają się na soczewce. Tak więc, używałam kilka dni, po czym odstawiłam i teraz leży nieużywana. Zakup właściwie zbędny, ale niektórym na pewno przypadnie do gustu.

super,tylko ta cena...

Nie wyobrażam sobie już bez niego makijażu:-) Efekt bardziej pogrubienia niż wydłużenia ale moje rzęsy są dość długie. Kupiłam z ciekawości w regularnej cenie,ale moim zdaniem jest ona trochę za wysoka. O ile na tusz mogę wydać dużo to dodatek do tuszu powinien być trochę tańszy. Na szczęście zdarzają się promocje albo można znaleźć taniej w drogeriach internetowych. Wydajność super

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

Nie to nie to.

Z racji tego, że moje rzęsy są bardzo krótkie skusiłam się na zakup w Super Pharm po promocyjnej cenie. Niestety nie mam rzęs po zastosowaniu Lash machine jak firanek, są może nieco gęstsze. To tyle i nic poza tym.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

dla lichych rzęs będzie hitem :)

Zażam, że to super produkt. Niekoniecznie dla mnie ;) gdyż nie mam większych problemów z rzęsami. Ich stan bardzo mi się poprawił po mascarze EL. Są długie, jedyne zastrzezenie mam do objętości, mogłoby ich być więcej.

Lash machine kupiłam z ciekawości, ten produkt mnie zaintrygował. Myślę, że na krótkich czy niewidocznych rzęsach, efekt będzie super.

U mnie spełnia obietnice producenta. Rzęsy są dłuże i grubsze o 15% jak miało być. Efekt widoczny.

Dziecinnie proste w uzyciu, nakładam warstwę tuszu, potem szybko włókienka na jeszcze mokry tusz i kolejną warstwę tuszu. Nie ma mowy o owadzich nóżkach czy innych problemach z aplikacją. Nie wystają bia£e włoski. Nie wydłuża czasu malowania.

Dla mnie nie jest niezbędne, ale myślę, że dla mało widocznych rzęs, różnica będzie znaczna.

Jestem zadowola z tego produktu, aczkolwiek polecam kupować w promocjach, bo cena jest mimo wszystko wysoka.
Edit: muszę dać kwc. Potestowałam z różnymi tuszami i efekt jest spektakularny przy tych słabszych. Rzęsy firany i wspaniały efekt rzęs o różnych długościach daje efekt 3d :) drozsze tusze same robia mega efekt, wiec roznica nie jest az tak spektakularna. Polecam ! Produkt absolutnie unikatowy i wyjątkowy, ale brak mu reklamy :)

bardzo dobry produkt

jestem osobą o długich rzęsach, ale ich gęstość nie jest idealna. dodam, że uwielbiam testować wszystkie tusze i inne produkty do rzęs. zawsze bałam się przedłużania rzęs metodą 1:1 ponieważ obawiałam się, że moje rzęsy przez to się bardzo osłabią i staną się jeszcze bardziej rzadsze.
kupiłam lash machine z ciekawości, aby sprawdzić jak to działa. i nie ukrywam już po pierwszym użyciu byłam mega zadowolona. może nie tyle co produkt wydłużył moje rzęsy ale dodał im mojej wymarzonej objętości. rzęsy po zastosowaniu produktu są super grube. mogę pokusić się, że wyglądają jak sztuczne.
produkt dobry dla osób o słabej gęstości rzęs. raczej nie oczekiwałabym od niego wydłużenia.
jedyny minus tego produktu to fakt iż włókna są w kolorze białym co wymaga żeby nasz tusz był mega czarny aby pokryć ich biel. stąd też te pół gwiazdki mniej.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze