Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Peeling enzymatyczny (nowa wersja)

Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Peeling enzymatyczny (nowa wersja)

Skłądniki aktywne zawarte w peelingu enzymatycznym Ziaja Ulga Dla Skóry Wrażliwej: papaina - keratynolityczny enzym roślinny, antyleukina 6 - biologiczny czynnik ochronny (B.P.F) z algi Laminaria Ochroleuca, gliceryna, alantoina, prowitamina B5.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy. 0% barwników, silikonów, olejów mineralnych.
Peeling enzymatyczny Ziaja Ulga Dla Skóry Wrażliwej to oczyszczanie i odnowa skóry wrażliwej:
- delikatnie złuszcza komórki naskórka.
- wygładza, nawilża i wyraźnie zmiękcza skórę.
- ułatwiając wnikanie substancji aktywnych wzmacnia skuteczność pielęgnacyjną.

Ujdzie

Peeling enzymatyczny z Ziaji przez jakiś czas kusił mnie na sklepowej półce, zarówno niską ceną, jak i tym, że jest z linii Ulga, z której pochodził mój wtedy ulubiony płyn micelarny. W końcu zdecydowałam się na niego po jakimś czasie. Konsystencja jest dość gęsta, żelowa, o mętno-przezroczystym białym kolorze. Opakowanie dozuje odpowiednią ilość produktu i spisuje się dobrze aż do czasu gdy produkt się kończy, bo wtedy niestety trzeba bawić się z rozcinaniem opakowania z grubego plastiku. W każdym razie, owa żelowa substancja nałożona na twarz lekko mnie piekła, ale nie było to dla mnie niekomfortowe na tyle, bym nie chciała jej używać. Po użyciu skóra jest minimalnie wygładzona, ale w miarę nawilżona. Niestety, zauważyłam że peeling wcale nie uspokaja mojej wrażliwej skóry, a jako że jest to priorytet w mojej pielęgnacji, nie zamierzam kupić go ponownie.

Bardzo delikatny żel do mycia

Peeling ma bardzo delikatną żelową konsystencję, dobrze sprawdza się do skóry wraliwej. Osobiśćie używam go jako żelu do mycia twarzy co kilka dni. Nie robi spektakularnych efektów. Pozostawia skórę czystą, delikatnie napiętą. Ciężko ocenić czy działa peelingującą na skórę. Bezzapachowy

Przyzwoity produkt

Zużyłam kilka opakowań peelingu i byłam z niego zadowolona. Produkt nie podrażnia mojej wrażliwej cery. Po użyciu jest ona delikatnie wygładzona i nawilżona. Co prawda nie daje efektu wow, ale nie można tego oczekiwac od peelingu enzymatycznego. Chętnie jeszcze do niego wrócę, niestety jest coraz słaniej dostępny - chyba jedynie w sklepach i na wyspach Ziaji.

Rozczarowanie

Lubię kosmetyki Ziai, ale ten peeling niestety mnie rozczarował. Jego użycie właściwie nie czyni żadnych zmian, skóra wygląda po jego użyciu dokłdnie tak samo jak przed.

Niestety.

Wiem, że peeling enzymatyczny nie da takiego efektu wow! jak peeling klasyczny, ale ten właściwie pozostawia cerę w niezmienionym stanie. Coś tam wygładza, coś tam odświeża, ale to zdecydowanie za mało. Produkt nie jest drogi, ale mimo wszystko mógłby robić na skórze więcej dobrego. Do tego lekko piecze po nałożeniu.

Używa produktu od: próbka

Nigdy więcej

Niestety ten produkt zniszczył moją twarz po pierwszym użyciu.
Skóra od razu po nałożeniu zaczęła mnie piec i zrobiła się czerwona, a potem łuszczyła się przez dwa dni.

Niestety już nigdy więcej nie sięgnie po ten produkt, a szkoda bo myślałam że sprawdzi się lepiej.

nic nie robi

Peeling jest tani i to chyba to jedyna zaleta. Nałożyłam raz na chwilę, na czas zalecany na opakowaniu. Potem kolejny raz na dłużej, a raz nawet na 15 min i nigdy nie widziałam różnicy. Zużyłam całe opakowanie i nic. Nic nie robi ale tez nie podraznia. Są inne lepsze produkty, niewiele droższe.

Ciężko powiedzieć...

Peeling używałam głównie przed zastosowaniem maseczki, aby oczyścić skórę. Produkt jest polecany dla osób wrażliwych i z tym całkowicie się zgadza. Niestety nie polecam go nakładać na miejsca podrażnione, ponieważ szczypie. Plusem jest to że wygładza i nawilża skórę. Jeśli jednak chodzi o złuszczanie to jest ono bardzo, ale to bardzo delikatne. Jak dla mnie nie jest to produkt konieczny w mojej kosmetyczce. Nie zaszkodzi, ale nie zdziała wielkich cudów. Jego cena zachęca do kupna i wypróbowania.

Ulubiony

Poleciala mi go kosmetyczka i jestem bardzo zadowolona, oczyszcza super, nie podraznia i cena jest rewelacyjna. Mozna zakupic go w drogeriach jak i aptekach i to podoba mi sie bardzo.

Przyjemny i delikatny peling Ziaja Ulga dla skóry wrażliwej.

Peeling z pewnością delikatnie oddziałuje na skórę i oczyszcza ją, czyniąc miękką i miłą w dotyku. Efekt jest dobry przy regularnym stosowaniu. Ewentualne niedoskonałości nie są wyciągane "na wierzch", jak to często bywa przy tego rodzaju zabiegach. Za to łagodzi je, ujednolica koloryt skóry i z pewnością służy delikatnej skórze.

Bez efektów

Bardzo delikatny w działaniu, do tego stopnia, że nie odczułam efektów z jego używania. Ma kremową konsystencję i nie podrażnia. Mało wydajny, ale też cena nie jest wysoka. Nie wrócę do niego, bo moja cera wymaga silniejszego działania.

Jest w porządku

Z racji, ze moja skóra nie zmaga się z niedoskonałościami, czasem pojawi się jakiś nieproszony gość, ale ogólnie nie mam co narzekać.
Peeling kupiłam z myślą o delikatnym oczyszczaniu i złuszczaniu naskórka, żeby skóra była w lepszej kondycji. Po aplikacji produktu, czekam około 10 minut, czasami dodatkowo wykonuję krótki masaż. Peeling pozostawia skórę bardzo gładką, idealnie przygotowaną pod dalszą pielęgnację lub nałożenie kremu nawilżającego.

Nie narzekam na działanie tego produktu, dlatego że nałożony bezpośrednio na wyprysk sprawił, ze kolejnego dnia nieprzyjaciel był już mniej widoczny.

Jeżeli ktoś szuka delikatnego peelingu, który nie podrażni skóry, ale jednocześnie nie liczy na szalone efekty oczyszczania to jest to dobry wybór.

Ja już skończyłam pierwsze opakowanie i jestem w trakcie drugiego. Na pewno nie będzie to moje ostatnie.

Słabo oczyszcza.

Peeling ma kremową i idealnie gładką konsystencję - bez żadnych grudek ani drobinek charakterystycznych zwykle dla tego rodzaju kosmetyków.
Myślę, że przez to raczej ma słabe działanie oczyszczające, jeśli złuszcza to bardzo delikatnie.
Zapach nieco "chemiczny", ale do wytrzymania. Peeling łatwo rozprowadza się po skórze i faktycznie nie podrażnia, nadaje się także do wrażliwej skóry.
Plusem jest opakowania - bardzo wygodna, praktyczna tubka, którą bez problemu można postawić w pozycji pionowej.
Mimo, że nie mam zbyt wielkich problemów z zanieczyszczeniami czy zaskórnikami nawet dla mojej cery peeling jest zbyt łagodny.