Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Peeling enzymatyczny (nowa wersja)

Skłądniki aktywne zawarte w peelingu enzymatycznym Ziaja Ulga Dla Skóry Wrażliwej: papaina - keratynolityczny enzym roślinny, antyleukina 6 - biologiczny czynnik ochronny (B.P.F) z algi Laminaria Ochroleuca, gliceryna, alantoina, prowitamina B5.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy. 0% barwników, silikonów, olejów mineralnych.
Peeling enzymatyczny Ziaja Ulga Dla Skóry Wrażliwej to oczyszczanie i odnowa skóry wrażliwej:
- delikatnie złuszcza komórki naskórka.
- wygładza, nawilża i wyraźnie zmiękcza skórę.
- ułatwiając wnikanie substancji aktywnych wzmacnia skuteczność pielęgnacyjną.

nic nie robi

Peeling jest tani i to chyba to jedyna zaleta. Nałożyłam raz na chwilę, na czas zalecany na opakowaniu. Potem kolejny raz na dłużej, a raz nawet na 15 min i nigdy nie widziałam różnicy. Zużyłam całe opakowanie i nic. Nic nie robi ale tez nie podraznia. Są inne lepsze produkty, niewiele droższe.

Ciężko powiedzieć...

Peeling używałam głównie przed zastosowaniem maseczki, aby oczyścić skórę. Produkt jest polecany dla osób wrażliwych i z tym całkowicie się zgadza. Niestety nie polecam go nakładać na miejsca podrażnione, ponieważ szczypie. Plusem jest to że wygładza i nawilża skórę. Jeśli jednak chodzi o złuszczanie to jest ono bardzo, ale to bardzo delikatne. Jak dla mnie nie jest to produkt konieczny w mojej kosmetyczce. Nie zaszkodzi, ale nie zdziała wielkich cudów. Jego cena zachęca do kupna i wypróbowania.

Ulubiony

Poleciala mi go kosmetyczka i jestem bardzo zadowolona, oczyszcza super, nie podraznia i cena jest rewelacyjna. Mozna zakupic go w drogeriach jak i aptekach i to podoba mi sie bardzo.

Przyjemny i delikatny peling Ziaja Ulga dla skóry wrażliwej.

Peeling z pewnością delikatnie oddziałuje na skórę i oczyszcza ją, czyniąc miękką i miłą w dotyku. Efekt jest dobry przy regularnym stosowaniu. Ewentualne niedoskonałości nie są wyciągane "na wierzch", jak to często bywa przy tego rodzaju zabiegach. Za to łagodzi je, ujednolica koloryt skóry i z pewnością służy delikatnej skórze.

Bez efektów

Bardzo delikatny w działaniu, do tego stopnia, że nie odczułam efektów z jego używania. Ma kremową konsystencję i nie podrażnia. Mało wydajny, ale też cena nie jest wysoka. Nie wrócę do niego, bo moja cera wymaga silniejszego działania.

Jest w porządku

Z racji, ze moja skóra nie zmaga się z niedoskonałościami, czasem pojawi się jakiś nieproszony gość, ale ogólnie nie mam co narzekać.
Peeling kupiłam z myślą o delikatnym oczyszczaniu i złuszczaniu naskórka, żeby skóra była w lepszej kondycji. Po aplikacji produktu, czekam około 10 minut, czasami dodatkowo wykonuję krótki masaż. Peeling pozostawia skórę bardzo gładką, idealnie przygotowaną pod dalszą pielęgnację lub nałożenie kremu nawilżającego.

Nie narzekam na działanie tego produktu, dlatego że nałożony bezpośrednio na wyprysk sprawił, ze kolejnego dnia nieprzyjaciel był już mniej widoczny.

Jeżeli ktoś szuka delikatnego peelingu, który nie podrażni skóry, ale jednocześnie nie liczy na szalone efekty oczyszczania to jest to dobry wybór.

Ja już skończyłam pierwsze opakowanie i jestem w trakcie drugiego. Na pewno nie będzie to moje ostatnie.

Słabo oczyszcza.

Peeling ma kremową i idealnie gładką konsystencję - bez żadnych grudek ani drobinek charakterystycznych zwykle dla tego rodzaju kosmetyków.
Myślę, że przez to raczej ma słabe działanie oczyszczające, jeśli złuszcza to bardzo delikatnie.
Zapach nieco "chemiczny", ale do wytrzymania. Peeling łatwo rozprowadza się po skórze i faktycznie nie podrażnia, nadaje się także do wrażliwej skóry.
Plusem jest opakowania - bardzo wygodna, praktyczna tubka, którą bez problemu można postawić w pozycji pionowej.
Mimo, że nie mam zbyt wielkich problemów z zanieczyszczeniami czy zaskórnikami nawet dla mojej cery peeling jest zbyt łagodny.

Zaskoczenie...

Ziaja swój peeling enzymatyczny ulokowała w poręcznym opakowaniu. Bylam zaskoczona, ze nie zawiera on żadnych granulek. Zapach jest trochę chemiczny, jednak efekt koncowy- czyli delikatnie złuszczona skóra oraz brak zaczerwienień i podrażnień rekompensuje wszystko. Ten peeling to idealna okazja do delikatnego masażu twarzy. Produkt jest bardzo wydajny.

Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Peeling enzymatyczny (nowa wersja)

W moim przypadku peeling średnio się sprawdził. Źle złuszczył naskórek, a po zmyciu go czułam na twarzy dziwne pieczenie . Niestety wszystko skończyło się wizytą u dermatologa..

Delikatny

Peeling jest bardzo wydajny, w przystępnej cenie. Nie jestem jednak z niego do końca zadowolona, bo oczekiwałam trochę więcej. A moim największym zarzutem jest to, że słabo oczyszcza.

Jeden ze słabszych od Ziaji

Kupiłam przy okazji robienia innych zakupów, znalazł się w koszyku nawet nie wiem jak.
Zaciekawił mnie ten "enzymatyczny". I co? I dziwny to produkt, ponieważ nie zdziera (a peeling to chyba powinien?).

Próbowałam go używać na różny sposób - nałożyć i zostawić, masować, "myć" nim twarz etc. Za każdym razem wypadał średnio.

Pozostawiał takie wrażenie na skórze że niby coś robił, ale ta twarz ani nie była miększa, ani pory nie były oczyszczone... Nie pomagał też w pozbyciu się suchych skórek.

W porównaniu do peelingu z serii Pro to jest niebo a ziemia.... Nie ma nawet porównania.

Ujdzie

Peeling enzymatyczny z Ziaji przez jakiś czas kusił mnie na sklepowej półce, zarówno niską ceną, jak i tym, że jest z linii Ulga, z której pochodził mój wtedy ulubiony płyn micelarny. W końcu zdecydowałam się na niego po jakimś czasie. Konsystencja jest dość gęsta, żelowa, o mętno-przezroczystym białym kolorze. Opakowanie dozuje odpowiednią ilość produktu i spisuje się dobrze aż do czasu gdy produkt się kończy, bo wtedy niestety trzeba bawić się z rozcinaniem opakowania z grubego plastiku. W każdym razie, owa żelowa substancja nałożona na twarz lekko mnie piekła, ale nie było to dla mnie niekomfortowe na tyle, bym nie chciała jej używać. Po użyciu skóra jest minimalnie wygładzona, ale w miarę nawilżona. Niestety, zauważyłam że peeling wcale nie uspokaja mojej wrażliwej skóry, a jako że jest to priorytet w mojej pielęgnacji, nie zamierzam kupić go ponownie.