Lierac, Hydragenist, Moisturizing Serum (Nawilżające serum dotleniające)

Lierac, Hydragenist, Moisturizing Serum (Nawilżające serum dotleniające)

Jedwabiste serum Lierac Hydragenist Moisturizing Serum to prawdziwa uderzeniowa dawka nawilżenia dla skóry. Inspirowane zabiegiem infuzji tlenowej, długotrwale nawilża i dotlenia skórę. Świeża i delikatna konsystencja serum, pozostawia skórę intensywnie wygładzoną i pełną blasku. Dzień po dniu, zmarszczki i drobne linie są mniej widoczne, a skóra znowu wygląda świeżo.
Kompleks Hydra O2 - owoc hybrydyzacji kosmetycznej, łączącej to co najlepsze w naturze i nauce:
- biomimetyczny tlen,
- kwas hialuronowy,
- liście Ambiaty,
- koncentrat witamin i minerałów.
Nawilżające serum dotleniające Lierac Hydragenist Moisturizing Serum nakładać rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę jako samodzielny preparat lub pod zwyczajowo stosowany krem. Idealna baza pod makijaż.

Skład: Aqua/Water/Eau, Propanediol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Alcohol Denat, Cyclohexasiloxane, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Urea, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, Parfum/Fragrance, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Glycine, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Sodium PCA, Panthenol, Pyridoxine HCI, Sodium Lactate, Potassiu Gluconate, Magnesium Gluconate, Calcium Gluconate, Copper Gluconate, Menthoxypropanediol, Tromethamine, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Vernonia Apendiculata Leaf Extract, Tocopherol, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Malic Acid Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Pentylene Glycol, Magnesium Silicate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Benzoate Sodium Salicylaten Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Metabisulfite, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, CI 17200/Red 33. (21.05.2015)

Genialny!

Sięgnęłam po serum,po otrzymaniu próbki w aptece. Z początku byłam nastawiona lekko sceptycznie, gdyż mam skórę tłustą ze skłonnością do zapychania, stąd moje obawy przed zbyt silnym nawilżeniem. Zazwyczaj serum występuje w postaci lekko wodnistej lub olejkowej (takie właśnie jest serum Lierac). Jakież było moje zaskoczenie, gdy po wykorzystaniu próbek cera stała się o wiele bardziej miękka. Po nałożeniu nie zostawia tłustego filtra, pięknie pachnie, skóra jest wygładzona, a rano ma wyrównany koloryt, jest przy tym lekko napięta. Co ważne nie zapycha, wręcz mam wrażenie, że jest bardzo lekkie będąc przy okazji bardzo odżywczym. Zdecydowanie produkt godny przetestowania każdej kobiecie, której cera potrzebuje nawodnienia.

Genialne!

Jestem fanka roznych kosmetykow typu serum, ale to jedno po prostu rozkochalo mnie w sobie:

+ piekny, delikatny, kwiatowy zapach
+ lekko oleista konsystencja, ale nie za tlusta, nawet do mojej bardzo pomieszanej cery
+ mega wydajne, bo 3 mini kropelki wystarczaja na wysmarowanie calej facjaty
+ pozostawia fajny film na buzi (dlatego stosuje tylko na noc jako baze pod krem, a czasem i o kremie juz zapomnie)
+ pieknie nawilza
+ uspokaja cere (znikaja mi zaczerwienienia)
+ cera jest jednolita i napieta, bardziej jedrna

W jednym zdaniu to moj HIT

MINUSOW BRAK :)