Synergen, Compact Powder (Antybakteryjny puder kompaktowy (nowa wersja))

Synergen, Compact Powder (Antybakteryjny puder kompaktowy (nowa wersja))

Antybakteryjny puder kompaktowy Synergen niezawodnie zakrywa zaczerwienienia i wypryski, nie zapychając porów. Nadaje cerze naturalny, piękny i matowy wygląd.

Puder kompaktowy Synergen jest dostępny w 3 odcieniach:
04 - naturalny
05 - piaskowy
06 - beżowy

może być

Puder z Rossmanna, dostępny chyba zawsze za 8-9 zł, w promocji nawet taniej. Jak na taką cenę jakość ok. Wygodne, nieotwierające się opakowanie z gąbeczką (mogłaby być większa), można go mieć zawsze w torebce. Kiedyś kolory były lepsze, teraz najjaśniejszy odcień jest dość ciemny. Słabo matuje, mam mieszaną cerę i niestety musiałam poprawiać makijaż co 2-3 godziny. Widać go niestety na twarzy. Wydajność porównywalna z innymi pudrami.

Lekki i super tani

Idealny puder dla świeżej cery. Zapewnia lekki mat, który nie trzyma się zbyt długo ale patrząc na tak niską cenę, nie wymagam niczego. Minusem jest jego mała wydajność a gąbeczka ktora jest dołączona do opakowania rwie się po pewnym czasie i nadaje się do wyrzucenia więc trzeba wyposażyć sie w dodatkowy puszek do pudru.
+super cena
+lekki
+idealny na lato do lekkiego zmatowienia. Napewno kiedyś kupię.

dla początkujących

Idealny puder dla osób, które zaczynają swoją przygodę z makijażem. Polecam dla młodych osób.
PLUSY:
- nie zapycha
- lekki
- dostępny w każdym rossmannie
- tani
MINUSY:
- nie matuje
- mało wydajny

Średniaczek

Produkt bardzo średni. Nadaje się raczej dla nastolatek, które stosują zwykle tylko puder bez podkładu. Jest wydajny, mała ilość odcieni, produkt zwykle pasuje do kilku odcieni twarzy, zauważyłam lekkie wysuszenie na twarzy po produkcie. Jednym słowem - dla początkujących przygodę z makijażem

Zaskoczenie

Kupiłam go "dla jaj". Potrzebowałam czegoś przed spotkaniem, kupiłam go i nigdy nie pożałowałem. Najwieksza zaleta była cenna, wyjątkowo niska. Gama kolorów rzeczywiście jest uboga, na szczęście jednak nie należę do bladych osób. Kupowałam go kilkakrotnie, niestety w moim mieście ich zabrakło. W ogole zniknęły, są jedynie Ich zamienniki z isany

Dobry.

Cena bardzo niska więc pomyślałam że wypróbuje. Ogólnie jest dobry. Matuje i nie sypie się. Jednak gąbeczka bardzo szybko zaczęła się rozwalać, a sam puder nie zakrywał zaczerwień a tylko je podkreślał.

bardzo dobry, tylko ciut za ciemny

Bardzo często do niego wracam (najjaśniejszy odcień), na zmianę z nowościami które chętnie testuję. Nie zgadzam się jednak z zapewnieniami producenta o jego wspaniałych właściwościach, z resztą nie byłoby to nawet możliwe.
Plusy i minusy niżej.

+świetnie matuje
+nie zapycha porów
+dość trwały, nie obsypuje się
+gąbka dołączona do pudru- dobrze aplikuje, chociaż radzę ją jak najdelikatniej myć bo się roluje
+cena
+dostępność

-szkoda że nie ma jaśniejszego odcienia (ale po opalaniu jest dobry)
-nie zakrywa zaczerwień ani pryszczy

Będę do niego wracać bo jest naprawdę dobry.

Brak odpowiedniego odcienia

+cena
+dostępność
+dołączony aplikator
+trwałość
+naprawdę dobry mat
+nie wysusza

-kolory-najjaśniejszy jest zbyt ciemny,dlatego nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: wrzesień 2015

Fajny,trwały jak dla mnie

Lubię go,choć używam go rzadko ale jednak mogę coś napisać. Kupiłam kolor 4 z początku byłam przerażona kolorem jestem blada nie jak ściana,ale blada po nałożeniu byłam pomarańczowa nałozyłam go tą gąbeczką i O Jezu Pomarańcza -_- Ale gdy nakładam go pędzlem i wiem ile to Ładnie nadaje twarzy taki inny kolor nie odcinając się od reszty :) Matuje nawet ok Ale ja sie tam "Poprawiać"W szkole nie lubię i nie potrzebuję bo mało kto pamięta jak wyglądam o 12 a jak o 15 ,Najszybciej znika z pod oczu ale na reszty buzi jest cały dzień ja nie mam problemu z "Uciekającymi podkładami czy pudrami" a jestem w szkole przeważnie 8h +wf Polecam go choć nie jest on moim ulubionym :)

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedna w trakcie

Tani niezbędnik

Świetny puder Rossmanowski za śmieszne pieniądze.
Ma naprawdę wiele zalet:
- ładnie pachnie
- wydajny
- nie zapycha porów
- nakładając pędzelkiem nie tworzy smug, szczególnie na cerze mieszanej bądź tłustej
- odcień pasuje do mojej cery, chociaż mógłby być troszkę jaśniejszy (używam normal 4 )
- antybakteryjny
- precyzyjnie maskuje wypryski i zaczerwienienia

Nie jest wybitnie trwały, za co odejmuję jedną gwiazdkę, ale za taką cenę nie będę wymagała cudów. :)

Używam tego produktu od: Trzech lat
Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo

super!

Świetny puder za niewielką kasę.
+ matuje
+ pięknie pachnie
+ jest tani
+ nie zapycha
+ gąbeczka w zestawie
+ nie tworzy maski
+ ciekawa kolorystyka

Fajny i tani

Miałam odcień nr 4 naturalny.

PLUSY:
- cena
- dostępność
- dobrze matuje
- nie zapycha porów
- nie tworzy efektu maski, dopasowuje się do skóry

MINUSY:
- wydajność