Apart, Diamond, Kąpiel perfumowany płyn do kąpieli z rozświetlającymi drobinkami

Płyn do kąpieli Apart Diamondwzbogacony rozświetlającymi drobinkami i wyjątkowym zapachem ekskluzywnych perfum.
Działanie płynu do kąpieli Apart Diamond:
- Wysoce odżywczy i nawilżający, tworzy gęstą i obfitą pianę.
- Dzięki zawartości olejków nawilża, wygładza i odżywia skórę oraz zapobiega utracie wody.
- Pozostawia skórę jedwabiście gładką i cudownie pachnącą.
Produkt dostępny w 3 wersjach: Diamentowy, Rubinowy i Szmaragdowy.

Przeciętny

Płyn zamknięty jest w plastikowej, eleganckiej butelce z zatrzaskiem. Widać dokładnie stopień zużycia produktu. Konsystencja raczej rzadka. Zakupiłam wersję szmaragdową. Zachwycił mnie luksusowy, perfumowany zapach tego płynu. Jednak podczas kąpieli przyszło rozczarowanie. W wannie zapach ten jest bardzo słabo wyczuwalny. Płyn pieni się dobrze, pod warunkiem, że wlejemy sporą jego ilość, a to już przekłada się na niską wydajność. Jeśli wlejemy płynu mniej, piany będzie mało i dość szybko ona zniknie. Jeśli chodzi o drobinki rozświetlające, to ja ich niestety nie zauważyłam, ani w wodzie ani na skórze. Plusem jest to, że płyn nie podrażnia i nie wysusza skóry. Nie wrócę już do tego płynu, bo w tej cenie można dostać o wiele lepszy produkt.

Super płyn

Plusy:
- pięknie pachnie
- zapach po kąpieli na ciele utrzymuje się dłuższy czas
- drobinki są widoczne w wodzie
- dobrze się pieni
- nawilża i odżywia skórę
- wydajny

Jedynym minusem jest cena, ale często jest w promocjach ;-)

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Przyjemny dla nosa ! ;)

Używam płynu Diamentowy, inne jakoś mnie nie urzekły zapachem. Pięknie pachnie! TO JEST JEGO PLUS. Używam go po prysznicem bo zapach naprawdę się utrzymuje a podczas kąpieli w wannie te drobinki są widoczne. Nie zauważyłam aby moją skórę wysuszał, ale moze dlatego że nie zwracam na to uwagę. Jeśli chodzi o CENĘ JEST ona jak najbardziej PRZYSTĘPNA. Ma on dużą pojemnosc więc mi starcza na dobry miesiąc.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

Za tą cenę można dostać sto lepszych.

Robiąc zakupy przez internet przez przypadek dostałam ten płyn jako zamiennik innego który zamówiłam a którego akurat nie było. Dostałam wersję diamentową.

Nie zachwycił mnie on prawie pod żadnym względem, ale też nie ma jakichś wielkich wad.

Plusy
+ ładne opakowanie
+ wydajność
+ dobrze się pieni
+ rzeczywiście w wodzie pływają jakieś tam ledwo widoczne "diamentowe" drobinki

Minusy
- cena
- zapach w wannie ledwo wyczuwalny, na skórze po kąpieli nie ma po nim ani śladu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni